antalya web tasarım
CANLI SKOR
  • Toronto FC 0:2 Seattle Sounders
  • Vancouver Whitecaps 1:0 Los Angeles FC
  • New York City -:- Atlanta Utd
  • Indy Eleven 0:1 Miami FC
  • San Antonio 2:0 Charleston
  • Monterey Bay 1:1 New Mexico
  • Las Vegas Lights 0:1 Detroit
  • Columbus Crew 2 -:- Philadelphia II
  • Inter Miami II 3:1 Chicago Fire II
  • New York City II 5:1 Cincinnati 2
  • Minnesota 2 2:0 Vancouver 2
  • Sporting Kansas City II 4:2 North Texas
  • St. Louis City 2 1:2 Colorado Rapids 2
  • Richmond Kickers 4:1 North Carolina
  • Central Valley Fuego 0:1 Tormenta
  • Glens SC 3:0 Davis Legacy
  • Salt City 3:1 CISA
  • Morris Elite 0:1 Long Island
  • Fort Wayne 2:2 South Bend Lions
  • Miami City 2:3 The Villages
  • Oakland County 2:5 Flint City
  • Pathfinder 2:1 Black Rock
  • Reading 1:1 West Chester Utd
  • Tri1:0Cities
  • West Virginia 3:2 Charlotte Independ. 2
  • Ann Arbor 1:1 Lansing City
  • Bantams 1:1 Tennessee
  • East Atlanta 0:2 One Knoxville
  • Northern Virginia 1:2 Commonwealth Cardinals
  • Peachtree City MOBA 3:0 Southern Soccer Academy
  • Westchester 1:2 Manhattan
  • Blue Goose 2:3 Louisiana
  • Corpus Christi FC -:- Houston Sur
  • Euro New York 2:0 New Jersey Copa
  • Little Rock Rangers 2:1 Mississippi Brilla
  • Wichita 3:1 St. Louis
  • Oly Town 1:1 Lane United
  • Wichita -:- St. Louis
  • Chattanooga 2:1 Syracuse Pulse
  • LA Force 0:0 Albion San Diego
  • Gotham K 0:3 Chicago K
  • San Diego Wave K -:- Washington K
  • Fas K 1:0 Burkina Faso K
  • Senegal K -:- Uganda K
  • Kamerun K -:- Zambiya K
  • Tunus K -:- Togo K
  • Godoy Cruz 1:0 Colon
  • Velez Sarsfield 0:1 Atl. Tucuman
  • Gimnasia L.P. 1:0 Defensa y Justicia
  • Union Santa Fe -:- Lanus
  • Barracas Central -:- San Lorenzo
  • Sarmiento Junin -:- Racing Club
  • CA Estudiantes 2:0 Agropecuario
  • All Boys 3:1 Quilmes
  • Chacarita Juniors 2:1 Brown Adrogue
  • Gimnasia Mendoza -:- Ind. Rivadavia
  • Guillermo Brown -:- Def. de Belgrano
  • San Telmo -:- Ferro
  • Flandria -:- Deportivo Moron
  • San Martin S.J. -:- Sacachispas
  • Chaco For Ever -:- CA Mitre
  • Club A. Guemes -:- Deportivo Maipu
  • Santamarina -:- Tristan Suarez
  • Atletico Atlanta -:- Instituto
  • Atl. Rafaela -:- San Martin Tucuman
  • Juventud Unida Universitario -:- Desamparados
  • CA Liniers -:- Camioneros Buenos Aires
  • Circulo Deportivo -:- Sportivo Estudiantes
  • Club Sportivo Penarol -:- Villa Mitre
  • Def. Pronunciamiento -:- Sarmiento Resistencia
  • Ferro Gen. Pico -:- Cipolletti
  • Argentino MM -:- Olimpo
  • Gimnasia y Tiro -:- Racing Cordoba
  • San Martin Formosa -:- Douglas Haig
  • Sportivo Las Parejas -:- CDJU Gualeguaychu
  • Union Sunchales -:- Sportivo Belgrano
  • Central Norte -:- Defensores Belgrano VR
  • Villa San Carlos -:- Ituzaingo
  • UAI Urquiza -:- Fenix
  • Leandro N. Alem -:- Victoriano A.
  • Real Pilar -:- Puerto Nuevo
  • San Martin Burzaco -:- Laferrere
  • Sportivo Italiano -:- Claypole
  • Atletico Tucuman 2 -:- Velez Sarsfield 2
  • San Lorenzo 2 -:- Barracas Central 2
  • Talleres Cordoba 2 -:- Tigre 2
  • Boca Juniors K -:- Deportivo Espanol K
  • CA Estudiantes K -:- Social Atletico Television K
  • Comunicaciones K -:- River Plate K
  • Estudiantes K -:- Rosario Central K
  • Excursionistas K -:- Villa San Carlos K
  • Ferro K -:- Defensores de Belgrano K
  • Huracan K -:- El Porvenir K
  • Independiente K -:- Gimnasia L.P. K
  • Lanus K -:- San Lorenzo K
  • Platense K -:- UAI Urquiza K
  • Doğu Timor U19 -:- Laos U19
  • Singapur U19 -:- Kamboçya U19
  • Fransa U19 K -:- İspanya U19 K
  • İtalya U19 K -:- Çek Cumhuriyeti U19 K
  • Almanya U19 K -:- İngiltere U19 K
  • Norveç U19 K -:- İsveç U19 K
  • Canberra Croatia 4:0 Belconnen United
  • Gungahlin 4:3 O'Connor Knights
  • Edgeworth E. -:- Charlestown Azzurri
  • Newcastle Olympic -:- Valentine
  • Sydney Olympic -:- Sydney Utd
  • Sydney U21 2:2 Blacktown
  • Olympic FC -:- Moreton Bay Utd
  • Adelaide U21 2:1 Cumberland Utd.
  • Chittagong Abahani -:- Sheikh Jamal
  • Saif Sporting Club -:- Abahani Limited
  • Sheikh Russel -:- Baridhara
  • Vitebsk -:- Dynamo Brest
  • BATE -:- Energetik
  • Gomel -:- Neman
  • Smorgon -:- Maxline Rogachev
  • Osipovichi -:- Molodechno
  • Petrikov -:- Lokomotiv Gomel
  • Arsenal Dzyarzhynsk 2 -:- Belshina 2
  • Tomayapo 2:1 Royal Pari
  • Nacional Potosi -:- Aurora
  • Guabira -:- Always Ready
  • Santos 1:2 Flamengo
  • Palmeiras 0:2 Athletico
  • Avai -:- Cuiaba
  • Atletico GO -:- Sao Paulo
  • America MG -:- Goias
  • Coritiba -:- Fortaleza
  • Nautico 3:1 Novorizontino
  • CRB 1:1 Guarani
  • Ponte Preta -:- Tombense
  • Bahia -:- Gremio
  • Vasco -:- Sport Recife
  • Confianca 1:0 Volta Redonda
  • Vitoria 2:0 Figueirense
  • Brasil de Pelotas -:- Botafogo PB
  • Mirassol -:- Atletico
  • Remo -:- Paysandu
  • Campinense -:- Botafogo SP
  • Sao Raimundo RR 2:1 Nautico FC
  • Operario VG -:- Ceilandia
  • Aimore -:- SER Caxias
  • Marcilio Dias -:- Azuriz
  • Portuguesa RJ -:- Perolas Negras
  • Pouso Alegre -:- URT
  • Afogados da Ingazeira -:- America
  • Amazonas -:- Trem
  • Anapolis -:- Gremio Anapolis
  • Cianorte -:- Oeste
  • Jacuipense -:- Alagoinhas
  • Santa Cruz -:- Juazeirense
  • Sergipe -:- ASA
  • Sousa -:- Sao Paulo Crystal
  • Costa Rica -:- Ipora
  • Icasa-:-CE
  • Macae -:- Friburguense
  • Esportivo -:- Lajeadense
  • Passo Fundo -:- Avenida
  • EC Sao Bernardo -:- Juventus
  • Rio Claro -:- Sao Bento
  • Portuguesa -:- Agua Santa
  • Vitoria U23 -:- Parana U23
  • Cruzeiro U20 -:- Bahia U20
  • Corinthians U20 -:- Fluminense U20
  • Botafogo PB K -:- Fortaleza K
  • Fluminense K -:- Vasco K
  • JC K -:- Cefama K
  • Dalian Pro -:- Changchun Yatai
  • Tianjin Jinmen Tiger -:- Beijing Guoan
  • Shandong Taishan -:- Guangzhou City
  • Wuhan Three Towns -:- Shanghai Shenhua
  • Zhejiang Professional -:- Henan Songshan Longmen
  • Jinan Xingzhou -:- Qingdao Red Lions
  • San Cristobal 0:1 Cibao
  • Atletico Pantoja 1:2 Delfines Del Este
  • Moca 1:0 Vega Real
  • Dominik Cumhuriyeti U17 1:5 Bolivya U17
  • Kolombiya U17 0:1 Paraguay U17
  • Finlandiya U17 -:- Estonya U17
  • Letonya U17 -:- Litvanya U17
  • Paraguay U17 -:- Dominik Cumhuriyeti U17
  • Kirchanschoring (Ger) -:- Burghausen (Ger)
  • Bischofswerdaer (Ger) -:- Chemie Leipzig (Ger)
  • Krasnodar (Rus) -:- Forte Taganrog (Rus)
  • Twente (Ned) -:- Nordsjaelland (Den)
  • Otrokovice (Cze) -:- Dubnica (Svk)
  • Sprockhovel (Ger) -:- Duisburg (Ger)
  • SW Essen (Ger) -:- RW Essen (Ger)
  • Teutonia Ottensen (Ger) -:- Lupo
  • Tirol (Aut) -:- Nurnberg (Ger)
  • Karlsruher (Ger) -:- Bremen (Ger)
  • Lok. Moscow (Rus) -:- F. Voronezh (Rus)
  • Baltika (Rus) -:- Alania Vladikavkaz (Rus)
  • Gosport (Eng) -:- Portsmouth (Eng)
  • Tubize (Bel) -:- Waregem (Bel)
  • Schalke II (Ger) -:- Vreden (Ger)
  • Aluminij (Slo) -:- U. Cluj (Rou)
  • Radomlje (Slo) -:- Slask (Pol)
  • Zenit (Rus) -:- Crvena zvezda (Srb)
  • İtalya U18 2:1 Fas U18
  • Imbabura 2:1pen Guayaquil City
  • El Nacional 2:1 Barcelona SC
  • Vargas Torres -:- CD Aampetra
  • La Union -:- Ind. del Valle
  • Borneo -:- PSM Makassar
  • Kalju -:- Kuressaare
  • Levadia U21 -:- Viimsi JK
  • Helios -:- JK 32.KK
  • Chabab Mohammedia -:- Mouloudia Oujda
  • Rapide Oued Zem -:- Difaa El Jadidi
  • Nasinu 0:0 Tailevu Naitasiri
  • Suva 0:3 Ba
  • Nadroga 1:1 Nadi
  • Navua 1:1 Lautoka
  • Rewa 0:0 Labasa
  • LaPa -:- Keski
  • KuPS Akatemia -:- KaPa
  • GrIFK -:- VJS
  • Dikaki -:- Bitam
  • Oyem -:- Stade Migoveen
  • Banjul Utd -:- Steve Biko
  • Fortune -:- Elite United
  • Real Banjul -:- Falcons
  • Daegu -:- Suwon FC
  • Suwon -:- Incheon
  • Seoul E. -:- Jeonnam
  • Dangjin Citizen -:- Gangneung
  • Hwaseong -:- Busan Kyotong
  • Al Minaa -:- Al Kahraba
  • Erbil -:- Al Karkh
  • Al Zawraa -:- Al Najaf
  • Djurgarden -:- Hammarby
  • Varberg -:- Värnamo
  • Hacken -:- Elfsborg
  • Norrkoping -:- Sirius
  • Västerås SK -:- Brage
  • AFC Eskilstuna -:- Brommapojkarna
  • Rappe GOIF -:- Oskarshamn
  • Lucksta -:- IFK Ostersund
  • IFK Lulea -:- Umeå
  • Keflavik -:- Fram
  • Throttur -:- Volsungur
  • Waterhouse -:- Cavalier
  • Gifu -:- Imabari
  • Ehime K 2:3 Nittaidai K
  • Orca Kamogawa K 2:0 FC Takatsuki Speranza K
  • Canon Yaounde -:- Les Astres
  • Eding Sport -:- Cotonsport
  • Forge -:- Atl. Ottawa
  • York Region -:- Scarborough B.
  • BGHC -:- Toronto Falcons
  • FC Astana -:- Maqtaaral
  • Aksu -:- Kyzylzhar
  • K. Almaty -:- FK Akzhayik
  • Yassy -:- Baykonur Kyzylorda
  • Lao Army FC -:- Champasak United
  • Young Elephant -:- Luangprabang United
  • Tukums 2000 -:- Metta/LU
  • Jelgava -:- AFA Olaine
  • Rezekne -:- Salaspils FK
  • Siauliai FA -:- Dziugas Telsiai
  • BFA Vilnius -:- Banga 2
  • Red Lions -:- Dedza Dynamos
  • Rumphi United -:- Kamuzu Barracks
  • Negeri Sembilan -:- Sabah
  • Terengganu -:- Sri Pahang
  • PDRM FC -:- Perak
  • Stade Malien -:- USC Kita
  • Real Bamako -:- CO Bamako
  • Guadalajara 0:0 Juarez
  • Necaxa 1:3 Toluca
  • Tigres 2:3 Cruz Azul
  • Club America 0:0 Atlas
  • U.N.A.M. -:- Tijuana
  • Atl. San Luis U20 -:- Leon U20
  • U.N.A.M. U20 -:- Tijuana U20
  • Santos Laguna U20 -:- Monterrey U20
  • Ismaily -:- Ghazl El Mahallah
  • Future FC -:- Enppi
  • BCH Lions 2:4 Deren
  • Khovd 4:0 Athletic 220
  • Costa do Sol -:- Ferroviario Lichinga
  • Ferroviario Beira -:- Ferroviario Nampula
  • Incomati Xinavane -:- Ferroviario Nacala
  • UD Songo -:- Matchedje Mocuba
  • Kwara -:- Nasarawa
  • MFM FC -:- Niger
  • Plateau -:- Lobi Stars
  • Remo Stars -:- Enyimba
  • Rivers United -:- Kano
  • Wikki Tourist -:- Akwa United
  • Aalesund -:- Strömsgodset
  • Ham-:-Kam
  • Kristiansund -:- Lilleström
  • Sarpsborg 08 -:- Sandefjord
  • Viking -:- Rosenborg
  • KFUM Oslo -:- Sogndal
  • Mjondalen -:- Stabaek
  • Skeid -:- Grorud
  • Sotra -:- Orn
  • V. Haugesund -:- Ullern
  • Notodden -:- Oygarden
  • Staal Jorpeland -:- Moss
  • Egersund -:- Strømmen
  • Halden -:- Odd 2
  • Brumunddal -:- Volda TI
  • Lillehammer -:- Kongsvinger 2
  • Haugesund 2 -:- Bremnes
  • Cerro Porteno 1:0 Tacuary
  • Resistencia 0:4 Libertad
  • 12 de Octubre -:- General Caballero JLM
  • Colegiales -:- 2 de Mayo
  • Pastoreo -:- Independiente F.B.C.
  • Cienciano 5:3 U. San Martin
  • Binacional 3:0 Carlos Stein
  • Carlos Mannucci -:- Sporting Cristal
  • ADT Tarma -:- A. Lima
  • Alianza Atl. -:- Melgar
  • Sport Boys -:- Huancayo
  • Alfonso Ugarte -:- Comerciantes Unidos
  • Cusco -:- Union Comercio
  • Llacuabamba -:- Union Huaral
  • Pirata -:- Juan Aurich
  • Chavelines -:- Alianza Huanuco
  • Los Chankas -:- Deportivo Coopsol
  • Capricorne -:- Saint
  • Marsouins -:- Excelsior
  • Parfin -:- St. Louis
  • Sainte Rose -:- St Marienne
  • Sainte-:-Suzanne
  • Tamponnaise -:- Saint
  • Trois Bassins -:- Jeanne d'Arc
  • Krasnodar K -:- FK Yenisey K
  • Tanjong Pagar -:- Lion City
  • Sahafi -:- Horseed
  • U. De Chile 2:1 U. Calera
  • Huachipato 2:2 Curico Unido
  • La Serena -:- O'Higgins
  • U. Catolica -:- Coquimbo
  • D. Puerto Montt -:- Magallanes
  • S. Morning -:- Barnechea
  • Limache -:- Ind. Cauquenes
  • Ravshan -:- Eskhata
  • Ravshan Zafarabad -:- Khatlon
  • Regar-:-TadAZ
  • Maldonado -:- Wanderers
  • Danubio -:- River Plate
  • Boston River -:- Defensor Sp.
  • Dep. Tachira 1:0 Mineros
  • Caracas 3:1 Zulia
  • La Guaira -:- Carabobo
  • Trujillanos 2:0 Heroes de Falcon
  • Angostura -:- Atletico La Cruz
  • Local Andina -:- Urena
  • Academia Anzoategui -:- Fundacion AIFI
  • Academia Rey -:- Rayo Zuliano
  • Atletico La Cruz -:- Nueva Esparta
  • Bolivar -:- Petare
  • Dynamo Puerto -:- Angostura
  • El Vigia -:- Titanes
  • Heroes de Falcon -:- Frontera
  • Libertador -:- Yaracuyanos
  • Llaneros -:- Academia Rey
  • Rayo Zuliano -:- El Vigia
  • Titanes -:- Local Andina
  • Urena -:- Trujillanos
  • Fundacion AIFI -:- Libertador
  • Da Nang -:- Hanoi FC
  • Nam Dinh -:- Binh Duong
  • Long An -:- Hue
  • Pho Hien -:- BHTS Quang Nam
  • Palmeira -:- Botafogo RJ
  • Bulawayo Chiefs -:- Cranborne Bullets
  • Dynamos -:- Triangle
  • Manica -:- Bulawayo City FC
  • Ngezi Platinum -:- Highlanders
  • Whawha -:- Tenax CS
  • Hakkımızda






    Yerli ve yabancı futbol takımlarının kamp organizasyonlarını gerek yurt içi, gerekse yurt dışı olmak üzere, profesyonelce ileri taşımak amacıyla kurulan şirketimiz, ilkeleri doğrultusunda sağlam adımlarla ilerlemekte ve bu yönüyle dikkat çekmektedir.
     
    Gerek ekibiyle, gerekse yönetim kuruluyla birbütün oluşturan şirketimiz, sporcunun ve spora destek veren kulüp yöneticilerinin İsteklerini ve beklentilerini hem spordan gelme, hemde yıllardır organizasyonların içinde olan çalışanları ve referanslarının yüksek olmasından, kulüplerin her türlü isteği düşünüp, düzene koyup, uygulamada, problemsiz kamplar düzenlemektedir. Kamplar sürecinde hocaların büyük sıkıntısı olan maç sorununada denk gelen periyotlarda uygun olduğu takdirde maksimum derecede ortadan kaldırmaktadır.
     
    Kısa bir dönem içerisinde kurulan şirketimiz, bu zamanda çok yol kat etmiştir. Bunun yegâne sahibinin de siz değerli kulüpler olduğunun bilincinde olup, her daim hizmet için bayrağı hep ileri taşımayı kendimize ilke edindiğimizi sizlere söylemeyi bir borç biliriz.
     
    Saygı ve sevgilerle,
     
    Yönetim Kurulu.

    Arif Gözoğlu 



    tursab   
            



    °