antalya web tasarım
CANLI SKOR
  • Nijerya -:- Tunus
  • RB Leipzig 2:0 Wolfsburg
  • Hertha 1:4 Bayern
  • Lens 0:2 Marsilya
  • Metz 0:2 Nice
  • Angers 2:1 Troyes
  • Bordeaux 4:3 Strasbourg
  • Clermont 2:1 Rennes
  • Nantes 4:2 Lorient
  • Montpellier 3:2 Monaco
  • PSG -:- Reims
  • Arsenal 0:0 Burnley
  • Crystal Palace 1:3 Liverpool
  • Leicester 1:1 Brighton
  • Chelsea 2:0 Tottenham
  • Atl. Madrid 3:2 Valencia
  • Granada 0:2 Osasuna
  • Real Madrid 2:2 Elche
  • Alaves -:- Barcelona
  • Torino 1:1 Sassuolo
  • AC Milan -:- Juventus
  • Hatayspor 0:0 Rizespor
  • Kasımpaşa 3:1 Kayserispor
  • Altay 0:1 Konyaspor
  • Antalyaspor 0:0 Gaziantep FK
  • Giresunspor 1:3 Alanyaspor
  • Galatasaray 1:2 Trabzonspor
  • Bandırmaspor 2:1 Erzurum BB
  • Boluspor -:- Tuzlaspor
  • Eyüpspor 1:0 Bursaspor
  • Regensburg 1:2 Kiel
  • Meppen 1:3 Zwickau
  • Duisburg 3:4 Saarbrucken
  • Magdeburg 1:1 Havelse
  • RW Essen 2:1 Wuppertaler
  • Barmbek0:6Uhlenhorst
  • Niendorfer TSV 3:2 HEBC Hamburg
  • TSV Buchholz 08 -:- Rugenbergen
  • Sasel 3:1 Meiendorfer SV
  • Atletic Escaldes 2:0 UE Santa Coloma
  • Extremenya 1:0 Carroi
  • Inter Escaldes 1:0uz FC Santa Coloma
  • Penya 0:3uz UE Engordany
  • Wiliete -:- Bravos do Maquis
  • Talleres Cordoba 0:1 San Lorenzo
  • Kukesi 1:0 Skenderbeu
  • İran K 0:7 Çin K
  • Tayvan K -:- Hindistan K
  • Central Coast Mariners 1:3 Melbourne City
  • Brisbane Roar 1:3 Adelaide United
  • Brisbane Roar K -:- Newcastle K
  • Perth K 1:0 WS Wanderers K
  • Al Fujairah 1:0 Hatta
  • Al Thaid 0:0 Al Arabi
  • Dibba Al Fujairah 1:1 Al Bataeh
  • Al Hamriyah 2:0 Al Rams
  • Al Dhafra 3:2 Emirates Club
  • Khorfakkan 2:2 Al Urooba
  • Al Sharjah 2:2 Bani Yas
  • Royale Union SG 2:1 Genk
  • Cercle Brugge -:- Waregem
  • Virton 0:4 Waasland
  • Mouscron -:- Lierse K.
  • Couvin-:-Mariembourg
  • Ganshoren -:- Acren
  • Hamoir -:- Rebecquoise
  • Jette -:- Meux
  • Solieres Sport -:- RAAL La Louviere
  • Stockay-:-Warfusee
  • Waremme -:- Tubize
  • Baboni -:- Hodio
  • Damissa -:- Takunnin
  • Dynamo Abomey -:- Espoir
  • Pantheres -:- Real Sport
  • Police -:- Eternel
  • Requins -:- Sitatunga
  • Devonshire Colts -:- North Village Rams
  • SBRC -:- Robin Hood
  • Somerset -:- St. Georges Colts
  • Jacyoba 0:5 ASA
  • Cruzeiro Arapiraca -:- CSE
  • Barcelona -:- Vitoria
  • Juazeirense -:- Jacuipense
  • Brasiliense -:- Paranoa
  • Luziania -:- Brasilia
  • Unai EC -:- Santa Maria
  • Concordia 0:0 Brusque
  • Hercilio Luz -:- Gremio Juventus
  • Marcilio Dias -:- Avai
  • Pinheiro -:- SE Juventude
  • Sao Jose MA -:- Moto Club
  • Tuntum -:- Cordino EC
  • Gremio Sorriso 0:1 Nova Mutum
  • Luverdense -:- Sinop
  • Dom Bosco -:- Uniao Rondonopolis
  • Cascavel 3:0 Rio Branco PR
  • Sao Joseense 0:0 Azuriz
  • Athletico-:-PR
  • Londrina -:- Maringa FC
  • Novorizontino -:- Palmeiras
  • Salgueiro -:- Caruaru
  • Santa Cruz -:- Afogados da Ingazeira
  • Parnahyba 1:1 Julho Esporte
  • Corisabba -:- Fluminense
  • ABC -:- America
  • Globo -:- Santa Cruz de Natal
  • Potiguar -:- CE Forca E Luz
  • Boca Junior 0:6 Sergipe
  • Nova Conquista -:- Gurupi
  • CRB 1:0 Sport Recife
  • AE Altos -:- Alagoinhas
  • Sousa -:- CSA
  • Sao Paulo U20 0:1 Palmeiras U20
  • Flambeau du Centre 0:0 Bujumbura C.
  • Olympic S. -:- Bumamuru
  • TOP Junior 0:0 Kayanza
  • Vital O 3:2 Royal de Muramvya
  • Lynx 2:3 Mons Calpe
  • ASM Oran 2:0 Saida
  • Guatemala -:- Kanada
  • Nacional (Uru) 0:0 Penarol (Uru)
  • Sarmiento Junin (Arg) -:- S. Wanderers (Chi)
  • Kazan (Rus) 0:0 Plock (Pol)
  • F. Voronezh (Rus) 0:0 Nizhny Novgorod (Rus)
  • St. George Willawong (Aus) 5:0 New Farm United (Aus)
  • Phnom Penh Crown (Cam) 3:0 Kirivong Sok Sen Chey (Cam)
  • Ivancsa (Hun) -:- Siofok (Hun)
  • Kiffen (Fin) 2:3 KaPa (Fin)
  • Tomsk (Rus) 2:2 Forte Taganrog (Rus)
  • Fredericia (Den) 6:0 Næsby (Den)
  • Silkeborg (Den) -:- Raufoss (Nor)
  • Bytovia Bytow (Pol) 0:1 Chojniczanka II (Pol)
  • Freialdenhoven (Ger) 8:0 Bonn
  • Furstenwalde (Ger) 1:1 Inter Leipzig (Ger)
  • Hannover II (Ger) 4:0 Tundern (Ger)
  • Krasnodar (Rus) 3:2 Zilina (Svk)
  • Leher (Ger) -:- Drochtersen/Assel (Ger)
  • Rakow (Pol) -:- Rabotnicki (Mkd)
  • Soroksar (Hun) -:- DVTK (Hun)
  • FC Alliance (Est) 2:2 Harju Jalgpallikooli (Est)
  • Heimstetten (Ger) -:- Aalen (Ger)
  • Piast (Pol) 1:1 Radnicki Nis (Srb)
  • Warta (Pol) 1:3 Shkendija (Mkd)
  • Ajka (Hun) 2:2 Papai Perutz (Hun)
  • Din. Zagreb (Cro) 4:3 Sturm Graz (Aut)
  • DVTK (Hun) 2:2 Kosice (Svk)
  • MOL Fehervar (Hun) -:- Gyirmot (Hun)
  • Rain/Lech (Ger) -:- Schwaben Augsburg (Ger)
  • Krasnodar (Rus) -:- Zilina (Svk)
  • Schaffhausen (Sui) 1:3 St. Gallen (Sui)
  • TSG 1846 Bretzenheim (Ger) 3:2 Walluf (Ger)
  • Duisburger (Ger) -:- Jahn Hiesfeld (Ger)
  • Ch. Odessa (Ukr) 1:1 Drita (Kos)
  • Gulf Heroes (Uae) 0:1 Zilina (Svk)
  • Hlohovec (Svk) 3:3 Pezinok (Svk)
  • Niederwenigern (Ger) 1:1 Wattenscheid (Ger)
  • Oleksandriya (Ukr) 1:2 Zaglebie (Pol)
  • Orenburg (Rus) 1:4 Ufa (Rus)
  • Rakow (Pol) 3:3 Dinamo Batumi (Geo)
  • RSV Meinerzhagen (Ger) -:- YEG Hassel (Ger)
  • Steele (Ger) -:- Duisburg (Ger)
  • Zorya (Ukr) 2:2 Aktobe (Kaz)
  • FK Chayka (Rus) 1:0 Gjilani (Kos)
  • Kalju (Est) 5:0 Narva (Est)
  • Lechia (Pol) -:- Dinamo Batumi (Geo)
  • Plock (Pol) 2:2 Radnicki 1923 (Srb)
  • Novi Pazar (Srb) 1:1 Akademija Pandev (Mkd)
  • Mariehamn (Fin) 5:0 Aland (Fin)
  • Orlando City (Usa) -:- New York City (Usa)
  • Royal Pari (Bol) -:- Santa Cruz (Bol)
  • Freiburg K (Ger) 3:3 Sand K (Ger)
  • Wolfsburg K (Ger) 1:2 Eintracht Frankfurt K (Ger)
  • Delmenhorst K (Ger) 1:13 Bremen K (Ger)
  • Jocoro 3:2 Alianza FC
  • Santa Tecla 1:1 11 Deportivo
  • Atletico Marte -:- Luis Angel Firpo
  • FAS -:- Aguila
  • Municipal Limeno -:- Platense Municipal
  • Manzini Wanderers 1:1 Green Mamba
  • Tinyosi -:- Tambuti
  • Malanti Chiefs 1:1 Moneni Pirates
  • Mbabane Highlanders 1:0 Mbabane Swallows
  • Royal Leopards -:- Young Buffaloes
  • Tambankulu 0:1 Denver
  • Fes 2:1 Sale
  • Marrakech 1:3 Renaissance Zemamra
  • Union Touarga 0:0 Dcheira
  • HJK U18 K 3:2 VJS K
  • St Etienne K 0:5 Paris SG K
  • Vendenheim K -:- Saint
  • Grenoble K -:- Yzeure Allier K
  • La Roche K 2:0 Orleans K
  • Lille K 2:3 Lens K
  • Merignac K 0:4 Thonon Evian K
  • Metz K 0:1 Le Havre K
  • Montauban K 3:2 Nimes K
  • Nantes K 0:0 Strasbourg K
  • Nice K 4:1 Marsilya K
  • Rodez K 4:1 Albi
  • Saint1:0Malo K
  • Cardiff Met. K 4:3 Cardiff City K
  • Banjul Utd 2:0 Marimoo
  • Marimoo -:- Hawks
  • Team Rhino -:- Gamtel
  • Fortune -:- Falcons
  • Wallidan -:- Gamtel
  • Asante Kotoko 1:0 Medeama
  • Bechem United 0:0 WAFA
  • Bibiani Gold Stars 2:1 Legon Cities
  • Eleven Wonders 1:0 Tamale
  • Elmina Sharks 0:0 Berekum Chelsea
  • Great Olympics 2:1 King Faisal
  • Coban Imperial 2:0 Comunicaciones
  • Municipal 0:0 Guastatoya
  • Xelaju 0:0 Antigua
  • Nueva Concepcion -:- Malacateco
  • Baroka U23 1:4 Amazulu U23
  • Cape Town City U23 1:2 Swallows U23
  • Chippa United U23 1:4 Kaizer U23
  • APOEL 1:1 Aris
  • Achyronas Liopetriou 0:1 Olympias Lympion
  • Omonia 29th May 1:1 Karmiotissa
  • Omonia Aradippou 1:2 Xylotympou
  • Bengaluru FC 1:1 Goa
  • ATK Mohun Bagan 0:0 Odisha
  • Willem II 0:1 Twente
  • Nijmegen 1:4 Feyenoord
  • Heracles 1:1 G.A. Eagles
  • PSV 1:2 Ajax
  • Sparta Rotterdam 0:3 Utrecht
  • Waalwijk -:- Sittard
  • Telstar 1:0 Jong Ajax
  • TEC -:- Jong Sparta Rotterdam
  • Blauw Geel -:- EVV
  • DEM -:- Watergraafsmeer
  • Hoogland -:- Oostzaan
  • HV & CV Quick -:- GVV Unitas
  • USV Hercules -:- Gemert
  • Westlandia -:- HVV Hollandia
  • FC Oss -:- UNA
  • Groene Ster -:- ADO 20 Heemskerk
  • HSC '21 -:- Dongen
  • Twente K 3:1 PSV K
  • Victoria 2:0 Real Sociedad
  • Hong Kong Rangers -:- Lee Man Warriors
  • HK U23 -:- Eastern AA
  • Hong Kong FC -:- Resources Capital
  • Southampton U23 1:0 Middlesbrough U23
  • Manchester Utd K 3:0 Tottenham K
  • Brighton K 0:0 Chelsea K
  • Leicester K 1:2 Aston Villa K
  • Reading K 3:2 Birmingham K
  • West Ham K 3:0 Everton K
  • Durham K 1:1 Sheffield Utd K
  • Coventry United K 0:1 London City Lionesses K
  • Crystal Palace K 0:4 Liverpool K
  • Lewes K 2:0 Sunderland K
  • Bristol City K 0:2 Charlton K
  • Watford K 0:0 Blackburn K
  • Aluminium Arak 2:2 Shahr Khodrou
  • Naft M.I.S 1:2 Peykan
  • Tractor0:0Sazi
  • Zob Ahan 0:1 Sanat
  • Arman Gohar 2:1 Saipa
  • Malavan 3:2 Machine Sazi
  • Mes Kerman 1:0 Astara
  • Qashqai Shiraz 0:1 Kheybar Khorramabad
  • Shahin Bushehr 0:1 Esteghlal Molasani
  • Shahrdari Hamedan 2:2 Shams Azar Qazvin
  • Vista Toorbin 1:1 Mes Shahr Babak
  • Partick Thistle K 0:7 Celtic K
  • Spartans K 0:4 Glasgow City K
  • Hamilton K 1:2 Motherwell K
  • Hearts K 0:4 Aberdeen K
  • Rangers K 2:1 Hibernian K
  • Malaga 0:5 UD Ibiza
  • Gijon 2:1 Amorebieta
  • Alcorcon -:- Mirandes
  • Calahorra 1:0 Badajoz
  • CF Talavera 0:1 Zamora
  • Internacional de Madrid 2:3 La Coruna
  • Ferrol 0:1 UD Logrones
  • Unionistas 2:1 Rayo Majadahonda
  • Baleares 2:1 Algeciras
  • Betis B -:- Sevilla B
  • Villarreal B 4:1 Sanluqueno
  • Linense 0:0 Gimnastic
  • CD Mostoles 2:0 Salamanca
  • Coruxo 3:1 Palencia CA
  • Compostela 1:1 Pontevedra
  • Gimnastica Segoviana 1:1 Union Adarve
  • Real Sociedad C 1:0 Racing Santander B
  • Izarra 1:1 Gernika
  • AD San Juan 0:1 Cayon
  • Arenas Club 6:0 Pena
  • Racing Rioja 1:0 Naxara
  • Tropezon 0:3 Osasuna B
  • Andratx 1:1 Tarazona
  • CE Europa 0:2 Teruel
  • Ejea 0:1 Pena Deportiva
  • Ibiza Islas Pitiusas 2:1 Formentera
  • Numancia 1:0 Espanyol B
  • Prat 1:2 Lleida
  • Huesca B 1:0 Terrassa
  • Brea 3:3 Cerdanyola
  • Badalona 1:1 Ebro
  • Cacereno -:- Velez
  • Villanovense 0:1 Ceuta
  • Mensajero 1:2 Don Benito
  • Las Palmas B 0:3 Montijo
  • San Fernando -:- Tamaraceite
  • Antequera 0:0 CD Coria
  • Cordoba 4:0 Xerez D.F.C.
  • Mar Menor 0:0 La Nucia
  • Socuellamos 0:0 Levante B
  • Pulpileno -:- Puertollano C.F.
  • CF Intercity 1:1 Eldense
  • Alzira 2:0 Ejido
  • Mancha 5:0 Aguilas FC
  • Viveiro 1:0 Dep. Fabril
  • Polvorin -:- Ourense CF
  • Racing Club Villalbes 2:0 Ponteareas
  • Arnoia -:- Arzua
  • Estradense 1:1 Alondras
  • Noia -:- Sofan
  • Silva SD -:- Somozas
  • CD Colunga 1:1 L'Entregu
  • EI San Martin -:- Gijon Industrial
  • Langreo B 2:1 R. Oviedo B
  • Lealtad 1:1 Mosconia
  • Tuilla 1:1 SD Navarro CF
  • Luarca 1:1 Real Titanico
  • Basico Urraca 1:1 Praviano
  • Caudal Deportivo -:- Lenense
  • Noja 1:1 Castro
  • Torina -:- Atletico Albericia
  • Selaya 1:1 Naval Reinosa
  • Textil Escudo 0:0 Guarnizo
  • Torrelavega 1:1 Escobedo
  • Vimenor 3:1 UC Cartes
  • Urduliz 0:1 Basconia
  • San Ignacio 3:0 Aurrera Ondarroa
  • Anaitasuna FT -:- Durango
  • Barakaldo 2:2 Lagun Onak
  • Leioa -:- Beti Gazte
  • Uritarra 1:2 Alaves B
  • CD Vitoria -:- SD Deusto
  • Grama -:- Peralada
  • CE Manresa 2:1 Vilassar de Mar
  • Girona B 0:0 UE Sants
  • Pobla Mafumet 1:3 Sant Andreu
  • San Cristobal CP 1:3 L'Hospitalet
  • UE Figueres -:- Olot
  • Ilicitano -:- Orihuela
  • Atzeneta 0:1 Castellon B
  • Beniganim 1:2 Olimpic Xativa
  • Roda 0:1 Acero
  • Saguntino 2:0 Villarreal C
  • Silla CF 1:1 Torrent
  • Villajoyosa -:- Recambios Colon
  • Callosa 1:0 Hercules B
  • Valencia B 1:0 Jove
  • CDE Madrid 0:0 Galapagar
  • Getafe B 3:2 Tres Cantos
  • Parla 0:1 Alcorcon B
  • Trival Valderas 1:1 Atl. Madrid B
  • Villaverde San Andres 1:0 Colonia M.
  • RSD Alcala 2:0 AD Torrejon
  • Villaviciosa 0:2 Vallecano B
  • Moratalaz 0:2 Paracuellos Antamira
  • Ribert 1:1 Leonesa B
  • Palencia CF -:- Mirandes B
  • Atl. Tordesillas 1:2 Santa Marta Tormes
  • Almazan 3:2 Real Avila
  • Arandina 1:1 Guijuelo
  • Intergym Melilla 0:4 Almeria B
  • Alhaurin 2:4 CD Torreperogil
  • CD Alhaurino 1:2 El Palo
  • Torremolinos 2:1 Malaga B
  • Marbella 3:0 Huetor Vega
  • Huetor Tajar -:- UD San Pedro
  • Atletico de Porcuna -:- Jaen
  • Cabecense 2:0 Puente Genil
  • CD Gerena 3:0 Pozoblanco
  • Conil 3:1 Cartaya
  • Rota 0:1 Huelva
  • Antoniano 2:0 Cordoba B
  • Ceuta B 1:2 CD Utrera
  • Ciudad de Lucena -:- Tomares UD
  • Murense -:- Mercadal
  • Mallorca B 4:0 Santanyi
  • Binissalem 2:0 Collerense
  • Soller 0:3 Constancia
  • CD Marino -:- Vera
  • Gran Tarajal 1:1 Lanzarote
  • Tenerife B 1:0 Arucas
  • Villa Santa Brigida -:- SD Tenisca
  • Atl. Paso 3:0 Las Zocas
  • Yeclano 1:1 Racing Murcia
  • Bala Azul 2:2 Cartagena FC
  • Caravaca 1:1 EG El Palmar CF
  • Cartagena B 3:1 La Union
  • Huercal1:1Overa
  • UCAM Murcia B 0:1 Archena
  • Mazarron CF 1:3 Deportiva Minera
  • Bullense 0:0 Lorca Deportiva
  • CAP Ciudad de Murcia 0:1 Real Murcia B
  • UP Plasencia 0:0 Arroyo
  • Azuaga 2:0 Badajoz B
  • CD Calamonte -:- Extremadura UD B
  • Moralo 3:1 Diocesano
  • Llerenense 1:0 Olivenza
  • Trujillo 1:1 Don Alvaro
  • Villafranca 2:0 Miajadas
  • Azkoyen 0:3 Cirbonero
  • CD Corellano 3:1 CD Gares
  • Murchante 1:2 Burlades
  • Berceo 2:1 Cenicero
  • Varea 0:3 Alfaro
  • Arnedo 0:0 Yague
  • CDFC Calzada 1:0 River Ebro
  • Haro Deportivo 3:2 Agoncillo
  • Oyonesa -:- Vianes
  • Cuarte -:- Borja
  • Robres 1:0 Atletico Monzon
  • Binefar 1:0 Utebo FC
  • Belchite 97 1:1 Barbastro
  • Biescas 0:1 Epila
  • Santa Anastasia 0:1 Carinena
  • CF Illueca 2:1 Zaragoza B
  • Caspe 5:0 Giner Torrero
  • Illescas 1:1 Conquense
  • Azuqueca 1:0 Hogar Alcarreno
  • Villarrubia 1:0 Almansa
  • San Clemente -:- Albacete B
  • Quintanar 3:0 Tarancon
  • Huracan de Balazote -:- Villarrobledo
  • Miguelturreno -:- Torrijos
  • Granada K 1:1 Santa Teresa K
  • Gijon K 1:2 Seagull K
  • Albacete K -:- Castellon K
  • Femarguin K -:- Pozoalbense K
  • La Solana K 1:1 Cordoba K
  • Las Planas K 2:2 EDF Logrono K
  • Racing Santander K 1:1 Real Oviedo K
  • Barcelona B K 1:0 Zaragoza CFF K
  • Pradejon K 3:3 Athletic Bilbao B K
  • Barcelona K 7:0 Atletico Madrid K
  • Sakhnin 0:1 Ashdod
  • Hapoel Kafr Kanna -:- H. Migdal HaEmek
  • L.R. Vicenza 1:1 Cittadella3:363'Lecce
  • FeralpiSalo 1:0 Lecco
  • Fiorenzuola 3:1 Pro Sesto
  • Legnago Salus 1:1 Virtus Verona
  • Mantova 1:1 AlbinoLeffe
  • Pergolettese 0:2 Sudtirol
  • Pro Vercelli 2:0 Juventus U23
  • Triestina 0:2 Padova
  • Grosseto 0:0 Carrarese
  • Olbia 1:0 Lucchese
  • Siena 2:2 Imolese
  • Avellino 2:2 Monopoli
  • Bari 3:3 Catania
  • Campobasso 0:0 Juve Stabia
  • Foggia 1:3 Latina
  • Monterosi FC 3:1 Potenza
  • Picerno 0:1 Turris
  • Vibonese 0:0 Fidelis Andria
  • Virtus Francavilla 5:1 ACR Messina
  • Asti -:- Fossano
  • Borgosesia -:- Lavagnese
  • Bra 0:0 Caronnese
  • Chieri -:- Gozzano
  • Citta di Varese -:- PDHA
  • HSL Derthona -:- Novara
  • Imperia -:- Saluzzo
  • Ligorna -:- Casale
  • Sestri Levante 2:1 Vado
  • Ticino 3:1 Sanremese
  • Arconatese 1:1 SG City Nova
  • Caravaggio 1:4 Castellanzese
  • Ciserano2:0Bergamo
  • Folgore Caratese 2:0 Ponte San Pietro
  • Franciacorta 3:2 Crema
  • Leon 0:2 Olginatese
  • Real Calepina 2:1 Legnano
  • Sona 1:2 Desenzano Calvina
  • Villa Valle -:- Breno
  • Vis Nova Giussano 1:3 Brusaporto
  • Adriese -:- Delta Porto Tolle
  • ArzignanoChiampo -:- Union Clodiense
  • Cattolica Calcio 1:3 Campodarsego
  • Cjarlins Muzane 0:2 Caldiero Terme
  • Levico Terme 1:1 Montebelluna
  • Luparense -:- Ambrosiana
  • Mestre -:- Dolomiti Bellunesi
  • San Martino Speme -:- Este
  • Spinea -:- Cartigliano
  • Forli 0:2 Correggese
  • G.S. Bagnolese -:- Aglianese Calcio
  • Lentigione 0:2 Rimini
  • Prato 1:0 Fanfulla
  • Ravenna 3:1 Ghivizzano Borgo
  • Sammaurese -:- Real Forte Querceta
  • Sasso Marconi 1:2 Alcione Milano
  • SCD Progresso -:- San Donnino
  • Seravezza Pozzi 1:0 Ath. Carpi
  • Tritium -:- Mezzolara
  • ASD Cascina 0:1 Poggibonsi
  • Cannara 0:2 San Donato
  • Flaminia -:- Arezzo
  • Lornano Badesse 1:2 Sangiovannese
  • Rieti -:- Montespaccato
  • Scandicci 1:2 Tiferno Lerchi
  • Trestina -:- Follonica Gavorrano
  • Unipomezia -:- Foligno
  • Castelfidardo 1:3 Fiuggi
  • Castelnuovo Vomano -:- Vastogirardi
  • Chieti 1:0 Recanatese
  • Fano -:- Porto D'Ascoli
  • Matese -:- Trastevere Calcio
  • Sambenedettese 0:0 ASD Pineto Calcio
  • S. N. Notaresco 4:0 Alto Casertano
  • US Tolentino 0:3 Montegiorgio
  • Vastese 5:2 Nereto
  • Lanusei Calcio 1:1 Cassino
  • Afragolese 1:2 Nuova Florida
  • Aprilia -:- Muravera
  • Atletico Uri 0:3 Torres
  • Calcio Giugliano -:- Cynthialbalonga
  • Gladiator 1:1 Carbonia
  • Insieme Formia 0:2 Ostia Mare
  • Latte Dolce -:- Arzachena
  • R. Monterotondo -:- Vis Artena
  • Altamura -:- Casarano
  • Brindisi 1:0 Virtus Matino
  • Francavilla -:- Mariglianese
  • Nocerina 0:3 Bitonto
  • Rotonda -:- Lavello
  • San Giorgio 0:1 Casertana
  • Sorrento 0:3 Audace Cerignola
  • SS Nola 1925 -:- Bisceglie
  • Citta di Fasano 5:2 Gravina
  • Molfetta Calcio 5:0 A.C.D. Nardo
  • Castrovillari 0:1 Biancavilla
  • Cittanovese 0:5 Paterno
  • Giarre -:- Licata
  • Rende 1:1 Lamezia Terme
  • Sancataldese 0:3 Portici 1906
  • Santa Maria Cilento 0:0 Gelbison Cilento
  • Trapani -:- Real Aversa
  • Troina 1:1 San Luca
  • Napoli K 0:1 AS Roma K
  • AC Milan K 4:0 Sampdoria K
  • Lazio K 1:3 Inter K
  • Cesena K -:- Tavagnacco K
  • Cittadella K -:- Como K
  • Palermo K -:- Pink Bari K
  • Pro Sesto K -:- Chievo Verona K
  • Ravenna K -:- Brescia K
  • Roma CF K -:- Cortefranca K
  • Torres K -:- San Marino Academy K
  • Mount Pleasant -:- Harbour View
  • Shamal 0:6 Umm
  • Al1:1Rayyan
  • Qatar SC 2:3 Al
  • Kariobangi Sharks 3:0 Sofapaka
  • Bidco United 1:1 Gor Mahia
  • KCB 2:1 Posta Rangers
  • Mathare Utd. 1:2 Leopards
  • Police FC -:- Mathare Utd.
  • Talanta FC -:- Kakamega Homeboyz
  • Talanta FC 2:2 Nzoia Sugar
  • Tusker -:- Nzoia Sugar
  • Ulinzi Stars 2:2 Police FC
  • Cortulua 1:1 Atl. Nacional
  • Once Caldas 1:1 U. Magdalena
  • Junior 3:1 Patriotas
  • Ind. Medellin -:- Tolima
  • Tigres -:- Real Cartagena
  • Valledupar -:- Real Santander
  • Otoho d'Oyo -:- Nathalys
  • Etoile du Congo -:- Diables Noirs
  • Leopard -:- Patronage Sainte
  • JS Talangai -:- Nico
  • Maniema -:- Etoile de Kivu
  • Grecia 1:0 ADR Jicaral
  • San Carlos 1:1 Zeledon
  • Alajuelense 4:0 Guanacasteca
  • Santos DG 0:0 Herediano
  • Saprissa 2:4 Cartagines
  • Liberia -:- Marineros
  • Municipal Turrialba 1:1 Barrio Mexico
  • Puerto Golfito FC 0:1 Santa Ana
  • Municipal Garabito 1:1 Puntarenas FC
  • Cofutpa 1:2 Escorpiones
  • Ad Aserri -:- Consultants Desamparados
  • CS Uruguay -:- Limon
  • Bantu 0:0 Linare
  • Cheng Fung -:- Policia
  • AS Douanes de Sikasso -:- Djoliba
  • Korofina -:- USFAS Bamako
  • Sirens 2:1 Santa Lucia
  • Swieqi 2:2 Tarxien
  • Luqa 0:2 Marsa FC
  • Melita FC -:- Pembroke
  • Senglea Athletics -:- Mgarr
  • Guadalajara 1:1 Queretaro
  • Club America 0:2 Atlas
  • Monterrey 1:0 Cruz Azul2:2Devre ArasıU.N.A.M.
  • Dongu 2:1 Leviatan
  • Escorpiones -:- CD Zap
  • UA Zacatecas -:- Tritones Vallarta
  • Correcaminos 2 0:2 Cimarrones de Sonora 2
  • Mineros de Fresnillo 3:2pen Catedraticos Elite
  • Colima FC -:- Tecos FC
  • Lobos ULMX -:- Yalmakan
  • Guerreros De Xico -:- Huracanes Izcalli
  • Lobos Huerta -:- Uruapan
  • Ciervos -:- Alebrijes de Oaxaca 2
  • Cuautla -:- Calor De San Pedro
  • U.N.A.M. U20 2:1 Tigres U20
  • Santos Laguna U20 -:- Necaxa U20
  • Nigelec -:- US Gendarmerie
  • ASFAN -:- Douanes Niamey
  • Abia Warriors 1:1 Dakkada FC
  • Akwa United 0:0 Sunshine Stars
  • Kano 1:0 MFM FC
  • Lobi Stars 1:0 Enyimba
  • Nasarawa 1:0 Katsina Utd
  • Wikki Tourist 2:1 Plateau
  • Ocotal 0:1 Jalapa
  • Juventus Managua 1:2 Managua FC
  • Ocotal U20 1:1 Jalapa U20
  • Sporting 1:2 Braga
  • Guimaraes 3:1 Estoril
  • FC Porto -:- Famalicao
  • Feirense 1:0 Mafra
  • FC Porto B 0:3 Casa Pia
  • Rio Ave 2:1 Farense
  • Estrela -:- Trofense
  • Guimaraes B 3:3 Sanjoanense
  • CDC Montalegre 1:1 Braga B
  • Leiria 3:0 Amora
  • Maritimo B 1:2 Limianos
  • O Elvas CAD 0:3 Sporting Ideal
  • Pero Pinheiro 0:1 CD Rabo Peixe
  • Amarante 0:1 Tirsense
  • Berco 1:4 Macedo Cavaleiros
  • FC Barreirense 1:1 Serpa
  • Gouveia 1:3 Valadares Gaia
  • Idanhense 1:1 Sertanense
  • Imortal -:- Pinhalnovense
  • Leca 0:0 Gondomar
  • Loures 2:2 OS Belenenses
  • Maria de Fonte 2:1 Merelinense
  • Paredes 2:0 Vila Mea
  • Peniche 0:1 SB Castelo Branco
  • SC Vianense 1:0 Camara de Lobos
  • SC Vila Real 1:0 Santa Marta Penaguiao
  • Sintrense 1:1 Coruchense
  • Uniao de Coimbra 0:0 Ferreira de Aves
  • Uniao Montemor 0:1 Moncarapachense
  • Vitoria Sernache 1:1 Marinhense
  • Camacha -:- Vilaverdense
  • Operario 0:0 Sacavenense
  • SC Praiense 1:2 Fontinhas
  • Sporting U23 0:0 Maritimo U23
  • Mioveni 3:1 Academica Clinceni
  • UTA Arad 0:1 Gaz Metan
  • Rayon Sport 0:3 Marines
  • Mukura Victory Sports 3:2 Musanze
  • Gasogi United 0:2 Etincelles
  • Copiapo 2:3 Huachipato
  • Coastal Union 1:3 Namungo
  • Polisi Tanzania 0:1 Young Africans
  • Chonburi 2:0 Khonkaen Utd.
  • Nakhon Ratchasima FC 2:2 Chiangmai Utd
  • Buriram 1:0 Bangkok Utd
  • Chainat 2:2 Customs Utd
  • Ranong 1:0 Rayong FC
  • Chiangmai FC 2:1 Khonkaen FC
  • Muangkan Utd 6:1 Udon Thani
  • Anges de Notse -:- Dynamic Togol.
  • AS Togo-:-Port
  • Kara 1:0 Unisport
  • Kotoko -:- Gbohloe
  • AS Djerba -:- CO Medenine
  • Bembla 1:1 Sfax Railways
  • CO Transports -:- Menzel Nour
  • Sidi Bouzid -:- Kairouanaise
  • Sporting Ben Arous -:- EM Mahdia
  • Tabarka -:- AS Mohamdia
  • Batman Petrolspor 1:0 Fatsa Belediyespor
  • Elazığspor -:- Mamak
  • Erbaaspor -:- Arnavutkoy Bl.
  • Hendek -:- Bergama Bld.
  • Kahta -:- Osmaniyespor
  • Kutahyaspor 0:0 Bursa
  • Nevsehirspor -:- Hopaspor
  • Sancaktepe -:- Karaman Bld.
  • Aksaray Bld. -:- 52 Orduspor
  • Darıca Gençlerbirliği -:- Carsambaspor
  • Hacettepe 0:1 Iskenderun
  • Kestel 1:0 Bayrampaşa
  • Kizilcaboluk Spor Kulubu 1:0 Elazig Karakocan
  • Kusadasispor 0:0 Altindag Bld.
  • Siirt İl Özel İdaresi 1:3 Igdir FK
  • Beyoglu Yeni Carsi 0:1 Yomraspor
  • Edirnespor 6:0 Ceyhanspor
  • Esenler Erokspor 1:0 Fethiyespor
  • Gümüşhanespor -:- Tepecik
  • Icel 2:1 Karşıyaka
  • Karabükspor -:- Cankaya FK
  • Kirikkale Buyuk Anadolu 0:0 Belediye Derince
  • Mardin BB 2:1 Agri 1970
  • Orduspor 1967 1:0 Karakopru
  • Adana İdmanyurduspor K 0:0 Hakkarigücü K
  • ALG Spor K -:- Sivasspor K
  • Altay K 2:3 Amed SK K
  • Ataşehir Bld. K -:- Karadeniz Ereğli Bld. K
  • Fatih Vatan Spor K -:- Kireçburnu K
  • Hatayspor K -:- Fenerbahçe K
  • Kayseri K -:- Dudullu K
  • Konak Bld. K 1:1 Karagümrük K
  • Trabzonspor K 2:0 Rizespor K
  • Beşiktaş K -:- 1207 Antalyaspor K
  • Kocaeli Bayan K -:- Fomget GSK K
  • Aris 0:0 Lamia
  • Atromitos 0:2 AEK
  • Volos 0:4 PAOK
  • AEK B 1:0 Episkopi
  • Diagoras 0:0 O.F. Ierapetra
  • Asteras Vlachioti 0:2 Kallithea
  • Ergotelis 1:0 PAE Egaleo
  • Kalamata -:- Rodos
  • Karaiskakis 2:1 Irodotos
  • Kavala 2:2 Panserraikos
  • O. Volos 1:2 AEL Larissa
  • PAE Chania 5:1 Zakynthos
  • Panathinaikos B 1:3 Levadiakos
  • Pierikos 1:0 Apollon Pontou
  • Thesprotos 1:5 Iraklis 1908
  • A. Asteras 3:1 Chrisoupolis
  • Apollon Paralimniou 0:1 Aris Avatou
  • Ethnikos Sochos 2:0 Alexandroupoli
  • F.C. Pandramaikos 1:1 M. Alexandros Orfaniou
  • Orfeas Xanthi 0:3 Doxa Dramas
  • Plagia 0:1 Thermaikos FC
  • Asteras Kalirachis 1:0 Giannitsa
  • Edessaikos 0:3 Kozani
  • Kozani 1:0 Iraklis Ampelokipi
  • Lefkimmi 2:0 Poseidonas Michanionas
  • Makedonikos 3:0 M. Alexandros Trikala
  • Thyella Sarakinoi 4:0 Agios Matthaios
  • Amvrysseas -:- Atalanti
  • Dimitra Efxeinoupolis 3:0 Aetos Makrychoriou
  • Ethnikos Neou 2:0 Thiseas Agria
  • Fikis 3:0 Elassona
  • Ipato -:- Atromitos Palamas
  • Iraklis Larissa 1:0 Nea Artaki
  • Acheron Kanalaki 1:0 Panegialios
  • Amvrakikos Loutrou 0:3 Diavolitsi
  • Diagoras Vrachneikon 3:0 Aias Gastounis
  • Ethnikos Skoulikadou 0:0 Panagriniakos
  • Nafpaktiakos A. 1:2 Tilikratis L.
  • PAO Varda 2:4 Panachaiki
  • Ermis Meligous 0:2 Santorini
  • Ilioupoli 3:0 Mykonos
  • Agios Ierotheos 3:2 Panarkadikos
  • Ermionidas-:-Ermis
  • Fostiras 1:0 Foinikas N. Epidavrou
  • E. Piraeus 1:1 Panelefsiniakos
  • Keratsini -:- Aiolikos
  • Kyanos A. V. 2:1 Aittitos Spata
  • Proodeftiki 1:1 Thyella D.
  • Pyliou -:- Aias
  • AE Neapolis -:- Rouf Pao
  • Agios Nikolaos 1:2 Almyros Gaziou
  • Ierapetra 0:2 Atsalenios
  • Panionios 1:0 Giouchtas
  • Poros 3:0 Aris Soudas
  • Lusaka Dynamos 0:1 Green Eagles
  • Nkwazi 1:1 Konkola
  • Canlı Maç Sonuçları

    AFRİKA: Afrika Uluslar Kupası - Playofflar
    22:00  Nijerya   -:-  Tunus 
    ALMANYA: Bundesliga
    17:30  RB Leipzig   2:0  Wolfsburg 
    19:30  Hertha   1:4  Bayern 
    FRANSA: Lig 1
    23:00  Lens   0:2  Marsilya 
    15:00  Metz   0:2  Nice 
    17:00  Angers   2:1  Troyes 
    17:00  Bordeaux   4:3  Strasbourg 
    17:00  Clermont   2:1  Rennes 
    17:00  Nantes   4:2  Lorient 
    19:05  Montpellier   3:2  Monaco 
    22:45  PSG   -:-  Reims 
    İNGİLTERE: Premier League
    17:00  Arsenal   0:0  Burnley 
    17:00  Crystal Palace   1:3  Liverpool 
    17:00  Leicester   1:1  Brighton 
    19:30  Chelsea   2:0  Tottenham 
    İSPANYA: LaLiga
    23:00  Atl. Madrid   3:2  Valencia 
    16:00  Granada   0:2  Osasuna 
    18:15  Real Madrid   2:2  Elche 
    23:00  Alaves   -:-  Barcelona 
    İTALYA: Serie A
    17:00  Torino   1:1  Sassuolo 
    22:45  AC Milan   -:-  Juventus 
    TÜRKİYE: Süper Lig
    13:30  Hatayspor   0:0  Rizespor 
    13:30  Kasımpaşa   3:1  Kayserispor 
    16:00  Altay   0:1  Konyaspor 
    16:00  Antalyaspor   0:0  Gaziantep FK 
    16:00  Giresunspor   1:3  Alanyaspor 
    19:00  Galatasaray   1:2  Trabzonspor 
    TÜRKİYE: TFF 1. Lig
    13:30  Bandırmaspor   2:1  Erzurum BB 
    16:00Ertelendi  Boluspor   -:-  Tuzlaspor 
    19:00Terk edildi  Eyüpspor   1:0  Bursaspor 
    ALMANYA: 2. Bundesliga
    15:30  Regensburg   1:2  Kiel 
    ALMANYA: 3. Liga
    15:00  Meppen   1:3  Zwickau 
    16:00  Duisburg   3:4  Saarbrucken 
    17:00  Magdeburg   1:1  Havelse 
    ALMANYA: Regionalliga Nordost
    ALMANYA: Regionalliga Batı
    16:00  RW Essen   2:1  Wuppertaler 
    ALMANYA: Oberliga Hamburg
    16:00  Barmbek  0:6  Uhlenhorst  
    16:00  Niendorfer TSV   3:2  HEBC Hamburg 
    16:00Ertelendi  TSV Buchholz 08   -:-  Rugenbergen 
    17:00  Sasel   3:1  Meiendorfer SV 
    ANDORRA: Andorra Cup
    14:00  Atletic Escaldes   2:0  UE Santa Coloma 
    14:00  Extremenya   1:0  Carroi 
    18:00  Inter Escaldes   1:0uz  FC Santa Coloma 
    18:00  Penya   0:3uz  UE Engordany 
    ANGOLA: Girabola League
    18:00  Wiliete   -:-  Bravos do Maquis 
    ARJANTİN: Torneos De Verano
    03:00  Talleres Cordoba   0:1  San Lorenzo 
    ARNAVUTLUK: Süper Lig
    18:45  Kukesi   1:0  Skenderbeu 
    ASYA: Asian Cup Women
    13:00  İran K   0:7  Çin K 
    17:00Ertelendi  Tayvan K   -:-  Hindistan K 
    AVUSTRALYA: A-Ligi
    08:05  Central Coast Mariners   1:3  Melbourne City 
    10:45  Brisbane Roar   1:3  Adelaide United 
    AVUSTRALYA: A-League Women
    08:05Ertelendi  Brisbane Roar K   -:-  Newcastle K 
    10:45  Perth K   1:0  WS Wanderers K 
    BAE: Division 1
    16:05  Al Fujairah   1:0  Hatta 
    16:05  Al Thaid   0:0  Al Arabi 
    16:05  Dibba Al Fujairah   1:1  Al Bataeh 
    16:10  Al Hamriyah   2:0  Al Rams 
    BAE: Pro League Cup - 9. ve 14.luklar
    16:15  Al Dhafra   3:2  Emirates Club 
    16:15  Khorfakkan   2:2  Al Urooba 
    18:45  Al Sharjah   2:2  Bani Yas 
    BELÇİKA: Jupiler Ligi
    18:00  Royale Union SG   2:1  Genk 
    23:00  Cercle Brugge   -:-  Waregem 
    BELÇİKA: 1B Pro League
    18:00  Virton   0:4  Waasland 
    22:00  Mouscron   -:-  Lierse K. 
    BELÇİKA: Second Amateur Division Group ACFF
    16:30Ertelendi  Couvin  -:-  Mariembourg  
    16:30Ertelendi  Ganshoren   -:-  Acren 
    16:30Ertelendi  Hamoir   -:-  Rebecquoise 
    16:30Ertelendi  Jette   -:-  Meux 
    16:30Ertelendi  Solieres Sport   -:-  RAAL La Louviere 
    16:30Ertelendi  Stockay  -:-  Warfusee  
    16:30Ertelendi  Waremme   -:-  Tubize 
    BENİN: Ligue 1
    18:00  Baboni   -:-  Hodio 
    18:00  Damissa   -:-  Takunnin 
    18:00  Dynamo Abomey   -:-  Espoir 
    18:00  Pantheres   -:-  Real Sport 
    18:00  Police   -:-  Eternel 
    18:00  Requins   -:-  Sitatunga 
    BERMUDA: Premier League
    22:00  Devonshire Colts   -:-  North Village Rams 
    22:00  SBRC   -:-  Robin Hood 
    22:00  Somerset   -:-  St. Georges Colts 
    BREZİLYA: Campeonato Alagoano
    23:00  Jacyoba   0:5  ASA 
    22:00  Cruzeiro Arapiraca   -:-  CSE 
    BREZİLYA: Campeonato Baiano
    22:00  Barcelona   -:-  Vitoria 
    22:00  Juazeirense   -:-  Jacuipense 
    BREZİLYA: Campeonato Brasiliense
    21:30  Brasiliense   -:-  Paranoa 
    21:30  Luziania   -:-  Brasilia 
    21:30  Unai EC   -:-  Santa Maria 
    BREZİLYA: Campeonato Catarinense
    01:00  Concordia   0:0  Brusque 
    22:00  Hercilio Luz   -:-  Gremio Juventus 
    22:00  Marcilio Dias   -:-  Avai 
    BREZİLYA: Campeonato Maranhense - İlk etap
    23:00Ertelendi  Pinheiro   -:-  SE Juventude 
    21:30  Sao Jose MA   -:-  Moto Club 
    21:30Ertelendi  Tuntum   -:-  Cordino EC 
    BREZİLYA: Campeonato Matogrossense
    01:00  Gremio Sorriso   0:1  Nova Mutum 
    23:00  Luverdense   -:-  Sinop 
    00:00  Dom Bosco   -:-  Uniao Rondonopolis 
    BREZİLYA: Campeonato Paranaense
    01:00  Cascavel   3:0  Rio Branco PR 
    17:00  Sao Joseense   0:0  Azuriz 
    22:00  Athletico  -:-  PR  
    22:00  Londrina   -:-  Maringa FC 
    BREZİLYA: Campeonato Paulista
    22:00  Novorizontino   -:-  Palmeiras 
    BREZİLYA: Campeonato Pernambucano
    22:00  Salgueiro   -:-  Caruaru 
    22:00Ertelendi  Santa Cruz   -:-  Afogados da Ingazeira 
    BREZİLYA: Campeonato Piauiense
    23:00  Parnahyba   1:1  Julho Esporte 
    23:00  Corisabba   -:-  Fluminense 
    BREZİLYA: Campeonato Potiguar - İlk etap
    22:00  ABC   -:-  America 
    22:00  Globo   -:-  Santa Cruz de Natal 
    23:00  Potiguar   -:-  CE Forca E Luz 
    BREZİLYA: Campeonato Sergipano
    00:00  Boca Junior   0:6  Sergipe 
    BREZİLYA: Campeonato Tocantinense
    22:00  Nova Conquista   -:-  Gurupi 
    BREZİLYA: Copa do Nordeste
    23:45  CRB   1:0  Sport Recife 
    22:00  AE Altos   -:-  Alagoinhas 
    00:00  Sousa   -:-  CSA 
    BREZİLYA: Copa Sao Paulo de juniores - Playofflar
    01:00  Sao Paulo U20   0:1  Palmeiras U20 
    BURUNDİ: Primus League
    16:00  Flambeau du Centre   0:0  Bujumbura C. 
    16:00  Olympic S.   -:-  Bumamuru 
    16:00  TOP Junior   0:0  Kayanza 
    16:00  Vital O   3:2  Royal de Muramvya 
    CEBELİTARIK: National League
    18:00  Lynx   2:3  Mons Calpe 
    CEZAYİR: Ligue 2
    16:00  ASM Oran   2:0  Saida 
    DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı
    03:00İptal edildi  Guatemala   -:-  Kanada 
    DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
    01:00  Nacional (Uru)   0:0  Penarol (Uru) 
    03:45İptal edildi  Sarmiento Junin (Arg)   -:-  S. Wanderers (Chi) 
    10:00  Kazan (Rus)   0:0  Plock (Pol) 
    11:00  F. Voronezh (Rus)   0:0  Nizhny Novgorod (Rus) 
    11:00  St. George Willawong (Aus)   5:0  New Farm United (Aus) 
    11:30  Phnom Penh Crown (Cam)   3:0  Kirivong Sok Sen Chey (Cam) 
    13:00İptal edildi  Ivancsa (Hun)   -:-  Siofok (Hun) 
    13:00  Kiffen (Fin)   2:3  KaPa (Fin) 
    13:00  Tomsk (Rus)   2:2  Forte Taganrog (Rus) 
    14:00  Fredericia (Den)   6:0  Næsby (Den) 
    14:00İptal edildi  Silkeborg (Den)   -:-  Raufoss (Nor) 
    15:00  Bytovia Bytow (Pol)   0:1  Chojniczanka II (Pol) 
    15:00  Freialdenhoven (Ger)   8:0  Bonn 
    15:00  Furstenwalde (Ger)   1:1  Inter Leipzig (Ger) 
    15:00  Hannover II (Ger)   4:0  Tundern (Ger) 
    15:00  Krasnodar (Rus)   3:2  Zilina (Svk) 
    15:00  Leher (Ger)   -:-  Drochtersen/Assel (Ger) 
    15:00İptal edildi  Rakow (Pol)   -:-  Rabotnicki (Mkd) 
    15:00İptal edildi  Soroksar (Hun)   -:-  DVTK (Hun) 
    15:30  FC Alliance (Est)   2:2  Harju Jalgpallikooli (Est) 
    15:30  Heimstetten (Ger)   -:-  Aalen (Ger) 
    15:30  Piast (Pol)   1:1  Radnicki Nis (Srb) 
    15:30  Warta (Pol)   1:3  Shkendija (Mkd) 
    16:00  Ajka (Hun)   2:2  Papai Perutz (Hun) 
    16:00  Din. Zagreb (Cro)   4:3  Sturm Graz (Aut) 
    16:00  DVTK (Hun)   2:2  Kosice (Svk) 
    16:00  MOL Fehervar (Hun)   -:-  Gyirmot (Hun) 
    16:00  Rain/Lech (Ger)   -:-  Schwaben Augsburg (Ger) 
    16:30İptal edildi  Krasnodar (Rus)   -:-  Zilina (Svk) 
    16:30  Schaffhausen (Sui)   1:3  St. Gallen (Sui) 
    16:30  TSG 1846 Bretzenheim (Ger)   3:2  Walluf (Ger) 
    16:45  Duisburger (Ger)   -:-  Jahn Hiesfeld (Ger) 
    17:00  Ch. Odessa (Ukr)   1:1  Drita (Kos) 
    17:00  Gulf Heroes (Uae)   0:1  Zilina (Svk) 
    17:00  Hlohovec (Svk)   3:3  Pezinok (Svk) 
    17:00  Niederwenigern (Ger)   1:1  Wattenscheid (Ger) 
    17:00  Oleksandriya (Ukr)   1:2  Zaglebie (Pol) 
    17:00  Orenburg (Rus)   1:4  Ufa (Rus) 
    17:00  Rakow (Pol)   3:3  Dinamo Batumi (Geo) 
    17:00  RSV Meinerzhagen (Ger)   -:-  YEG Hassel (Ger) 
    17:00  Steele (Ger)   -:-  Duisburg (Ger) 
    17:00  Zorya (Ukr)   2:2  Aktobe (Kaz) 
    17:30  FK Chayka (Rus)   1:0  Gjilani (Kos) 
    17:30  Kalju (Est)   5:0  Narva (Est) 
    17:30İptal edildi  Lechia (Pol)   -:-  Dinamo Batumi (Geo) 
    17:30  Plock (Pol)   2:2  Radnicki 1923 (Srb) 
    18:00  Novi Pazar (Srb)   1:1  Akademija Pandev (Mkd) 
    19:00  Mariehamn (Fin)   5:0  Aland (Fin) 
    00:00  Orlando City (Usa)   -:-  New York City (Usa) 
    00:00  Royal Pari (Bol)   -:-  Santa Cruz (Bol) 
    DÜNYA: Club Friendly Women
    15:00  Freiburg K (Ger)   3:3  Sand K (Ger) 
    15:00  Wolfsburg K (Ger)   1:2  Eintracht Frankfurt K (Ger) 
    16:00  Delmenhorst K (Ger)   1:13  Bremen K (Ger) 
    ELSALVADOR: Premier Lig - Clasura
    00:00  Jocoro   3:2  Alianza FC 
    04:00  Santa Tecla   1:1  11 Deportivo 
    00:00  Atletico Marte   -:-  Luis Angel Firpo 
    00:15  FAS   -:-  Aguila 
    00:15  Municipal Limeno   -:-  Platense Municipal 
    ESWATİNİ: Swazi MTN Premier League
    13:30  Manzini Wanderers   1:1  Green Mamba 
    13:30  Tinyosi   -:-  Tambuti 
    16:00  Malanti Chiefs   1:1  Moneni Pirates 
    16:00  Mbabane Highlanders   1:0  Mbabane Swallows 
    16:00Ertelendi  Royal Leopards   -:-  Young Buffaloes 
    16:00  Tambankulu   0:1  Denver 
    FAS: Botola 2
    17:00  Fes   2:1  Sale 
    17:00  Marrakech   1:3  Renaissance Zemamra 
    17:00  Union Touarga   0:0  Dcheira 
    FİNLANDİYA: Suomen Cup Women
    15:30  HJK U18 K   3:2  VJS K 
    FRANSA: Bayanlar 1. Küme
    16:45  St Etienne K   0:5  Paris SG K 
    FRANSA: Division 2 Women
    15:00Ertelendi  Vendenheim K   -:-  Saint 
    16:30Ertelendi  Grenoble K   -:-  Yzeure Allier K 
    16:30  La Roche K   2:0  Orleans K 
    16:30  Lille K   2:3  Lens K 
    16:30  Merignac K   0:4  Thonon Evian K 
    16:30  Metz K   0:1  Le Havre K 
    16:30  Montauban K   3:2  Nimes K 
    16:30  Nantes K   0:0  Strasbourg K 
    16:30  Nice K   4:1  Marsilya K 
    16:30  Rodez K   4:1  Albi 
    16:30  Saint  1:0  Malo K  
    GALLER: Premier Women
    17:00  Cardiff Met. K   4:3  Cardiff City K 
    GAMBİYA: GFA League
    19:00  Banjul Utd   2:0  Marimoo 
    19:00Ertelendi  Marimoo   -:-  Hawks 
    19:00Ertelendi  Team Rhino   -:-  Gamtel 
    22:00  Fortune   -:-  Falcons 
    00:00  Wallidan   -:-  Gamtel 
    GANA: Premier Lig
    18:00  Asante Kotoko   1:0  Medeama 
    18:00  Bechem United   0:0  WAFA 
    18:00  Bibiani Gold Stars   2:1  Legon Cities 
    18:00  Eleven Wonders   1:0  Tamale 
    18:00  Elmina Sharks   0:0  Berekum Chelsea 
    18:00  Great Olympics   2:1  King Faisal 
    GUATEMALA: Ulusal Lig - Clasura
    00:00  Coban Imperial   2:0  Comunicaciones 
    00:00  Municipal   0:0  Guastatoya 
    05:00  Xelaju   0:0  Antigua 
    00:00  Nueva Concepcion   -:-  Malacateco 
    GÜNEY AFRİKA: Diski Challenge
    11:00  Baroka U23   1:4  Amazulu U23 
    11:00  Cape Town City U23   1:2  Swallows U23 
    13:30  Chippa United U23   1:4  Kaizer U23 
    GÜNEY KIBRIS: First Division
    17:00  APOEL   1:1  Aris 
    GÜNEY KIBRIS: Division 2
    15:30  Achyronas Liopetriou   0:1  Olympias Lympion 
    15:30  Omonia 29th May   1:1  Karmiotissa 
    15:30  Omonia Aradippou   1:2  Xylotympou 
    HİNDİSTAN: ISL
    17:00  Bengaluru FC   1:1  Goa 
    19:00  ATK Mohun Bagan   0:0  Odisha 
    HOLLANDA: Eredivisie
    23:00  Willem II   0:1  Twente 
    14:15  Nijmegen   1:4  Feyenoord 
    16:30  Heracles   1:1  G.A. Eagles 
    16:30  PSV   1:2  Ajax 
    18:45  Sparta Rotterdam   0:3  Utrecht 
    22:00  Waalwijk   -:-  Sittard 
    HOLLANDA: Eerste Divisie
    16:30  Telstar   1:0  Jong Ajax 
    HOLLANDA: Tweede Divisie
    16:30Ertelendi  TEC   -:-  Jong Sparta Rotterdam 
    HOLLANDA: Derde Divisie
    16:00Ertelendi  Blauw Geel   -:-  EVV 
    16:00Ertelendi  DEM   -:-  Watergraafsmeer 
    16:00Ertelendi  Hoogland   -:-  Oostzaan 
    16:00Ertelendi  HV & CV Quick   -:-  GVV Unitas 
    16:00Ertelendi  USV Hercules   -:-  Gemert 
    16:00Ertelendi  Westlandia   -:-  HVV Hollandia 
    16:30Ertelendi  FC Oss   -:-  UNA 
    16:30Ertelendi  Groene Ster   -:-  ADO 20 Heemskerk 
    16:30Ertelendi  HSC '21   -:-  Dongen 
    HOLLANDA: Eredivise - Bayanlar
    14:15  Twente K   3:1  PSV K 
    HONDURAS: Ulusal Lig - Clasura
    04:30  Victoria   2:0  Real Sociedad 
    HONG KONG: Premier League
    10:00Ertelendi  Hong Kong Rangers   -:-  Lee Man Warriors 
    12:30Ertelendi  HK U23   -:-  Eastern AA 
    14:30Ertelendi  Hong Kong FC   -:-  Resources Capital 
    İNGİLTERE: Premier League 2
    17:00  Southampton U23   1:0  Middlesbrough U23 
    İNGİLTERE: Women’s Super League
    15:00  Manchester Utd K   3:0  Tottenham K 
    15:30  Brighton K   0:0  Chelsea K 
    17:00  Leicester K   1:2  Aston Villa K 
    17:00  Reading K   3:2  Birmingham K 
    18:00  West Ham K   3:0  Everton K 
    İNGİLTERE: Women’s Championship
    15:00  Durham K   1:1  Sheffield Utd K 
    17:00  Coventry United K   0:1  London City Lionesses K 
    17:00  Crystal Palace K   0:4  Liverpool K 
    17:00  Lewes K   2:0  Sunderland K 
    18:00  Bristol City K   0:2  Charlton K 
    18:00  Watford K   0:0  Blackburn K 
    İRAN: Pro Lig
    14:30  Aluminium Arak   2:2  Shahr Khodrou 
    14:30  Naft M.I.S   1:2  Peykan 
    14:30  Tractor  0:0  Sazi  
    14:30  Zob Ahan   0:1  Sanat 
    İRAN: Division 1
    13:30  Arman Gohar   2:1  Saipa 
    13:30  Malavan   3:2  Machine Sazi 
    13:30  Mes Kerman   1:0  Astara 
    13:30  Qashqai Shiraz   0:1  Kheybar Khorramabad 
    13:30  Shahin Bushehr   0:1  Esteghlal Molasani 
    13:30  Shahrdari Hamedan   2:2  Shams Azar Qazvin 
    13:30  Vista Toorbin   1:1  Mes Shahr Babak 
    İSKOÇYA: SWPL 1 Women
    16:00  Partick Thistle K   0:7  Celtic K 
    16:00  Spartans K   0:4  Glasgow City K 
    17:00  Hamilton K   1:2  Motherwell K 
    17:00  Hearts K   0:4  Aberdeen K 
    19:00  Rangers K   2:1  Hibernian K 
    İSPANYA: LaLiga2
    23:00  Malaga   0:5  UD Ibiza 
    18:00  Gijon   2:1  Amorebieta 
    23:00  Alcorcon   -:-  Mirandes 
    İSPANYA: Primera RFEF - Group 1
    14:00  Calahorra   1:0  Badajoz 
    14:00  CF Talavera   0:1  Zamora 
    14:00  Internacional de Madrid   2:3  La Coruna 
    19:00  Ferrol   0:1  UD Logrones 
    19:00  Unionistas   2:1  Rayo Majadahonda 
    İSPANYA: Primera RFEF - Group 2
    14:00  Baleares   2:1  Algeciras 
    14:00Ertelendi  Betis B   -:-  Sevilla B 
    14:00  Villarreal B   4:1  Sanluqueno 
    18:00  Linense   0:0  Gimnastic 
    İSPANYA: Segunda RFEF - Group 1
    14:00  CD Mostoles   2:0  Salamanca 
    14:00  Coruxo   3:1  Palencia CA 
    19:00  Compostela   1:1  Pontevedra 
    19:00  Gimnastica Segoviana   1:1  Union Adarve 
    İSPANYA: Segunda RFEF - Group 2
    14:30  Real Sociedad C   1:0  Racing Santander B 
    18:00  Izarra   1:1  Gernika 
    19:00  AD San Juan   0:1  Cayon 
    19:00  Arenas Club   6:0  Pena 
    19:00  Racing Rioja   1:0  Naxara 
    19:00  Tropezon   0:3  Osasuna B 
    İSPANYA: Segunda RFEF - Group 3
    14:00  Andratx   1:1  Tarazona 
    14:00  CE Europa   0:2  Teruel 
    14:00  Ejea   0:1  Pena Deportiva 
    14:00  Ibiza Islas Pitiusas   2:1  Formentera 
    14:00  Numancia   1:0  Espanyol B 
    14:00  Prat   1:2  Lleida 
    15:00  Huesca B   1:0  Terrassa 
    18:30  Brea   3:3  Cerdanyola 
    19:00  Badalona   1:1  Ebro 
    İSPANYA: Segunda RFEF - Group 4
    14:00Ertelendi  Cacereno   -:-  Velez 
    14:00  Villanovense   0:1  Ceuta 
    14:30  Mensajero   1:2  Don Benito 
    15:00  Las Palmas B   0:3  Montijo 
    15:00Ertelendi  San Fernando   -:-  Tamaraceite 
    19:00  Antequera   0:0  CD Coria 
    19:00  Cordoba   4:0  Xerez D.F.C. 
    İSPANYA: Segunda RFEF - Group 5
    14:00  Mar Menor   0:0  La Nucia 
    14:00  Socuellamos   0:0  Levante B 
    18:15Ertelendi  Pulpileno   -:-  Puertollano C.F. 
    18:30  CF Intercity   1:1  Eldense 
    19:00  Alzira   2:0  Ejido 
    20:00  Mancha   5:0  Aguilas FC 
    İSPANYA: Tercera RFEF - Group 1
    14:00  Viveiro   1:0  Dep. Fabril 
    18:00Ertelendi  Polvorin   -:-  Ourense CF 
    18:00  Racing Club Villalbes   2:0  Ponteareas 
    18:30Ertelendi  Arnoia   -:-  Arzua 
    19:00  Estradense   1:1  Alondras 
    19:00  Noia   -:-  Sofan 
    20:00Ertelendi  Silva SD   -:-  Somozas 
    İSPANYA: Tercera RFEF - Group 2
    14:00  CD Colunga   1:1  L'Entregu 
    14:00Ertelendi  EI San Martin   -:-  Gijon Industrial 
    14:00  Langreo B   2:1  R. Oviedo B 
    14:00  Lealtad   1:1  Mosconia 
    18:15  Tuilla   1:1  SD Navarro CF 
    18:30  Luarca   1:1  Real Titanico 
    19:00  Basico Urraca   1:1  Praviano 
    20:30  Caudal Deportivo   -:-  Lenense 
    İSPANYA: Tercera RFEF - Group 3
    18:00  Noja   1:1  Castro 
    18:00  Torina   -:-  Atletico Albericia 
    18:30  Selaya   1:1  Naval Reinosa 
    19:00  Textil Escudo   0:0  Guarnizo 
    19:00  Torrelavega   1:1  Escobedo 
    19:00  Vimenor   3:1  UC Cartes 
    İSPANYA: Tercera RFEF - Group 4
    13:30  Urduliz   0:1  Basconia 
    14:00  San Ignacio   3:0  Aurrera Ondarroa 
    18:30  Anaitasuna FT   -:-  Durango 
    19:00  Barakaldo   2:2  Lagun Onak 
    19:00Ertelendi  Leioa   -:-  Beti Gazte 
    19:30  Uritarra   1:2  Alaves B 
    20:00  CD Vitoria   -:-  SD Deusto 
    İSPANYA: Tercera RFEF - Group 5
    13:45Ertelendi  Grama   -:-  Peralada 
    14:00  CE Manresa   2:1  Vilassar de Mar 
    14:00  Girona B   0:0  UE Sants 
    14:00  Pobla Mafumet   1:3  Sant Andreu 
    14:30  San Cristobal CP   1:3  L'Hospitalet 
    18:30Ertelendi  UE Figueres   -:-  Olot 
    İSPANYA: Tercera RFEF - Group 6
    13:30Ertelendi  Ilicitano   -:-  Orihuela 
    14:00  Atzeneta   0:1  Castellon B 
    14:00  Beniganim   1:2  Olimpic Xativa 
    14:00  Roda   0:1  Acero 
    14:00  Saguntino   2:0  Villarreal C 
    18:30  Silla CF   1:1  Torrent 
    18:30  Villajoyosa   -:-  Recambios Colon 
    19:00  Callosa   1:0  Hercules B 
    19:00  Valencia B   1:0  Jove 
    İSPANYA: Tercera RFEF - Group 7
    13:00  CDE Madrid   0:0  Galapagar 
    13:30  Getafe B   3:2  Tres Cantos 
    13:30  Parla   0:1  Alcorcon B 
    13:30  Trival Valderas   1:1  Atl. Madrid B 
    13:30  Villaverde San Andres   1:0  Colonia M. 
    14:00  RSD Alcala   2:0  AD Torrejon 
    14:00  Villaviciosa   0:2  Vallecano B 
    18:00  Moratalaz   0:2  Paracuellos Antamira 
    İSPANYA: Tercera RFEF - Group 8
    14:00  Ribert   1:1  Leonesa B 
    18:00Ertelendi  Palencia CF   -:-  Mirandes B 
    18:15  Atl. Tordesillas   1:2  Santa Marta Tormes 
    18:30  Almazan   3:2  Real Avila 
    19:00  Arandina   1:1  Guijuelo 
    İSPANYA: Tercera RFEF - Group 9
    12:30  Intergym Melilla   0:4  Almeria B 
    14:15  Alhaurin   2:4  CD Torreperogil 
    14:15  CD Alhaurino   1:2  El Palo 
    14:15  Torremolinos   2:1  Malaga B 
    15:00  Marbella   3:0  Huetor Vega 
    20:00  Huetor Tajar   -:-  UD San Pedro 
    20:30  Atletico de Porcuna   -:-  Jaen 
    İSPANYA: Tercera RFEF - Group 10
    14:00  Cabecense   2:0  Puente Genil 
    14:00  CD Gerena   3:0  Pozoblanco 
    14:00  Conil   3:1  Cartaya 
    14:00  Rota   0:1  Huelva 
    14:30  Antoniano   2:0  Cordoba B 
    19:00  Ceuta B   1:2  CD Utrera 
    20:00  Ciudad de Lucena   -:-  Tomares UD 
    İSPANYA: Tercera RFEF - Group 11
    13:00Ertelendi  Murense   -:-  Mercadal 
    13:30  Mallorca B   4:0  Santanyi 
    14:00  Binissalem   2:0  Collerense 
    18:00  Soller   0:3  Constancia 
    İSPANYA: Tercera RFEF - Group 12
    15:00Ertelendi  CD Marino   -:-  Vera 
    15:00  Gran Tarajal   1:1  Lanzarote 
    15:00  Tenerife B   1:0  Arucas 
    15:00Ertelendi  Villa Santa Brigida   -:-  SD Tenisca 
    16:15  Atl. Paso   3:0  Las Zocas 
    İSPANYA: Tercera RFEF - Group 13
    13:30  Yeclano   1:1  Racing Murcia 
    14:00  Bala Azul   2:2  Cartagena FC 
    14:00  Caravaca   1:1  EG El Palmar CF 
    14:00  Cartagena B   3:1  La Union 
    14:15  Huercal  1:1  Overa  
    18:00  UCAM Murcia B   0:1  Archena 
    18:30  Mazarron CF   1:3  Deportiva Minera 
    19:00  Bullense   0:0  Lorca Deportiva 
    19:00  CAP Ciudad de Murcia   0:1  Real Murcia B 
    İSPANYA: Tercera RFEF - Group 14
    13:45  UP Plasencia   0:0  Arroyo 
    14:00  Azuaga   2:0  Badajoz B 
    14:00Ertelendi  CD Calamonte   -:-  Extremadura UD B 
    14:00  Moralo   3:1  Diocesano 
    18:30  Llerenense   1:0  Olivenza 
    18:30  Trujillo   1:1  Don Alvaro 
    18:30  Villafranca   2:0  Miajadas 
    İSPANYA: Tercera RFEF - Group 15
    18:30  Azkoyen   0:3  Cirbonero 
    18:30  CD Corellano   3:1  CD Gares 
    18:30  Murchante   1:2  Burlades 
    İSPANYA: Tercera RFEF - Group 16
    13:30  Berceo   2:1  Cenicero 
    14:00  Varea   0:3  Alfaro 
    18:30  Arnedo   0:0  Yague 
    19:00  CDFC Calzada   1:0  River Ebro 
    19:00  Haro Deportivo   3:2  Agoncillo 
    19:00  Oyonesa   -:-  Vianes 
    İSPANYA: Tercera RFEF - Group 17
    14:00Ertelendi  Cuarte   -:-  Borja 
    14:00  Robres   1:0  Atletico Monzon 
    14:15  Binefar   1:0  Utebo FC 
    18:00  Belchite 97   1:1  Barbastro 
    18:00  Biescas   0:1  Epila 
    18:00  Santa Anastasia   0:1  Carinena 
    18:15  CF Illueca   2:1  Zaragoza B 
    18:30  Caspe   5:0  Giner Torrero 
    İSPANYA: Tercera RFEF - Group 18
    13:30  Illescas   1:1  Conquense 
    14:00  Azuqueca   1:0  Hogar Alcarreno 
    14:00  Villarrubia   1:0  Almansa 
    18:00  San Clemente   -:-  Albacete B 
    18:30  Quintanar   3:0  Tarancon 
    19:00  Huracan de Balazote   -:-  Villarrobledo 
    20:00  Miguelturreno   -:-  Torrijos 
    İSPANYA: Segunda Division Women
    13:00  Granada K   1:1  Santa Teresa K 
    13:45  Gijon K   1:2  Seagull K 
    14:00Ertelendi  Albacete K   -:-  Castellon K 
    14:00Ertelendi  Femarguin K   -:-  Pozoalbense K 
    14:00  La Solana K   1:1  Cordoba K 
    14:00  Las Planas K   2:2  EDF Logrono K 
    14:15  Racing Santander K   1:1  Real Oviedo K 
    18:00  Barcelona B K   1:0  Zaragoza CFF K 
    18:30  Pradejon K   3:3  Athletic Bilbao B K 
    İSPANYA: Super Cup Women
    14:00  Barcelona K   7:0  Atletico Madrid K 
    İSRAİL: Ligat ha'Al
    20:00  Sakhnin   0:1  Ashdod 
    İSRAİL: Liga Alef North
    15:00Ertelendi  Hapoel Kafr Kanna   -:-  H. Migdal HaEmek 
    İTALYA: Serie B
    18:15  L.R. Vicenza   1:1  Cittadella3:363'Lecce  
    İTALYA: Serie C - Group A
    16:30  FeralpiSalo   1:0  Lecco 
    16:30  Fiorenzuola   3:1  Pro Sesto 
    16:30  Legnago Salus   1:1  Virtus Verona 
    16:30  Mantova   1:1  AlbinoLeffe 
    16:30  Pergolettese   0:2  Sudtirol 
    16:30  Pro Vercelli   2:0  Juventus U23 
    16:30  Triestina   0:2  Padova 
    İTALYA: Serie C - Group B
    16:30  Grosseto   0:0  Carrarese 
    16:30  Olbia   1:0  Lucchese 
    16:30  Siena   2:2  Imolese 
    İTALYA: Serie C - Group C
    19:30  Avellino   2:2  Monopoli 
    19:30  Bari   3:3  Catania 
    19:30  Campobasso   0:0  Juve Stabia 
    19:30  Foggia   1:3  Latina 
    19:30  Monterosi FC   3:1  Potenza 
    19:30  Picerno   0:1  Turris 
    19:30  Vibonese   0:0  Fidelis Andria 
    19:30  Virtus Francavilla   5:1  ACR Messina 
    İTALYA: Serie D - Group A
    16:30Ertelendi  Asti   -:-  Fossano 
    16:30Ertelendi  Borgosesia   -:-  Lavagnese 
    16:30  Bra   0:0  Caronnese 
    16:30Ertelendi  Chieri   -:-  Gozzano 
    16:30Ertelendi  Citta di Varese   -:-  PDHA 
    16:30Ertelendi  HSL Derthona   -:-  Novara 
    16:30Ertelendi  Imperia   -:-  Saluzzo 
    16:30Ertelendi  Ligorna   -:-  Casale 
    16:30  Sestri Levante   2:1  Vado 
    16:30  Ticino   3:1  Sanremese 
    İTALYA: Serie D - Group B
    16:30  Arconatese   1:1  SG City Nova 
    16:30  Caravaggio   1:4  Castellanzese 
    16:30  Ciserano  2:0  Bergamo  
    16:30  Folgore Caratese   2:0  Ponte San Pietro 
    16:30  Franciacorta   3:2  Crema 
    16:30  Leon   0:2  Olginatese 
    16:30  Real Calepina   2:1  Legnano 
    16:30  Sona   1:2  Desenzano Calvina 
    16:30Ertelendi  Villa Valle   -:-  Breno 
    16:30  Vis Nova Giussano   1:3  Brusaporto 
    İTALYA: Serie D - Group C
    16:30Ertelendi  Adriese   -:-  Delta Porto Tolle 
    16:30Ertelendi  ArzignanoChiampo   -:-  Union Clodiense 
    16:30  Cattolica Calcio   1:3  Campodarsego 
    16:30  Cjarlins Muzane   0:2  Caldiero Terme 
    16:30  Levico Terme   1:1  Montebelluna 
    16:30Ertelendi  Luparense   -:-  Ambrosiana 
    16:30Ertelendi  Mestre   -:-  Dolomiti Bellunesi 
    16:30Ertelendi  San Martino Speme   -:-  Este 
    16:30Ertelendi  Spinea   -:-  Cartigliano 
    İTALYA: Serie D - Group D
    16:30  Forli   0:2  Correggese 
    16:30Ertelendi  G.S. Bagnolese   -:-  Aglianese Calcio 
    16:30  Lentigione   0:2  Rimini 
    16:30  Prato   1:0  Fanfulla 
    16:30  Ravenna   3:1  Ghivizzano Borgo 
    16:30Ertelendi  Sammaurese   -:-  Real Forte Querceta 
    16:30  Sasso Marconi   1:2  Alcione Milano 
    16:30Ertelendi  SCD Progresso   -:-  San Donnino 
    16:30  Seravezza Pozzi   1:0  Ath. Carpi 
    16:30Ertelendi  Tritium   -:-  Mezzolara 
    İTALYA: Serie D - Group E
    16:30  ASD Cascina   0:1  Poggibonsi 
    16:30  Cannara   0:2  San Donato 
    16:30Ertelendi  Flaminia   -:-  Arezzo 
    16:30  Lornano Badesse   1:2  Sangiovannese 
    16:30Ertelendi  Rieti   -:-  Montespaccato 
    16:30  Scandicci   1:2  Tiferno Lerchi 
    16:30Ertelendi  Trestina   -:-  Follonica Gavorrano 
    16:30Ertelendi  Unipomezia   -:-  Foligno 
    İTALYA: Serie D - Group F
    16:30  Castelfidardo   1:3  Fiuggi 
    16:30Ertelendi  Castelnuovo Vomano   -:-  Vastogirardi 
    16:30  Chieti   1:0  Recanatese 
    16:30Ertelendi  Fano   -:-  Porto D'Ascoli 
    16:30Ertelendi  Matese   -:-  Trastevere Calcio 
    16:30  Sambenedettese   0:0  ASD Pineto Calcio 
    16:30  S. N. Notaresco   4:0  Alto Casertano 
    16:30  US Tolentino   0:3  Montegiorgio 
    16:30  Vastese   5:2  Nereto 
    İTALYA: Serie D - Group G
    16:00  Lanusei Calcio   1:1  Cassino 
    16:30  Afragolese   1:2  Nuova Florida 
    16:30Ertelendi  Aprilia   -:-  Muravera 
    16:30  Atletico Uri   0:3  Torres 
    16:30Ertelendi  Calcio Giugliano   -:-  Cynthialbalonga 
    16:30  Gladiator   1:1  Carbonia 
    16:30  Insieme Formia   0:2  Ostia Mare 
    16:30Ertelendi  Latte Dolce   -:-  Arzachena 
    16:30Ertelendi  R. Monterotondo   -:-  Vis Artena 
    İTALYA: Serie D - Group H
    16:30Ertelendi  Altamura   -:-  Casarano 
    16:30  Brindisi   1:0  Virtus Matino 
    16:30Ertelendi  Francavilla   -:-  Mariglianese 
    16:30  Nocerina   0:3  Bitonto 
    16:30Ertelendi  Rotonda   -:-  Lavello 
    16:30  San Giorgio   0:1  Casertana 
    16:30  Sorrento   0:3  Audace Cerignola 
    16:30Ertelendi  SS Nola 1925   -:-  Bisceglie 
    17:30  Citta di Fasano   5:2  Gravina 
    17:30  Molfetta Calcio   5:0  A.C.D. Nardo 
    İTALYA: Serie D - Group I
    16:30  Castrovillari   0:1  Biancavilla 
    16:30  Cittanovese   0:5  Paterno 
    16:30Ertelendi  Giarre   -:-  Licata 
    16:30  Rende   1:1  Lamezia Terme 
    16:30  Sancataldese   0:3  Portici 1906 
    16:30  Santa Maria Cilento   0:0  Gelbison Cilento 
    16:30Ertelendi  Trapani   -:-  Real Aversa 
    16:30  Troina   1:1  San Luca 
    İTALYA: Serie A Women
    14:30  Napoli K   0:1  AS Roma K 
    16:30  AC Milan K   4:0  Sampdoria K 
    16:30  Lazio K   1:3  Inter K 
    İTALYA: Serie B Women
    16:30Ertelendi  Cesena K   -:-  Tavagnacco K 
    16:30Ertelendi  Cittadella K   -:-  Como K 
    16:30Ertelendi  Palermo K   -:-  Pink Bari K 
    16:30Ertelendi  Pro Sesto K   -:-  Chievo Verona K 
    16:30Ertelendi  Ravenna K   -:-  Brescia K 
    16:30Ertelendi  Roma CF K   -:-  Cortefranca K 
    16:30Ertelendi  Torres K   -:-  San Marino Academy K 
    JAMAİKA: Premier League
    23:15  Mount Pleasant   -:-  Harbour View 
    KATAR: QSL
    16:30  Shamal   0:6  Umm 
    18:40  Al  1:1  Rayyan  
    18:40  Qatar SC   2:3  Al 
    KENYA: Premier League
    13:00  Kariobangi Sharks   3:0  Sofapaka 
    15:00  Bidco United   1:1  Gor Mahia 
    15:00  KCB   2:1  Posta Rangers 
    15:00  Mathare Utd.   1:2  Leopards 
    15:00Ertelendi  Police FC   -:-  Mathare Utd. 
    15:00Ertelendi  Talanta FC   -:-  Kakamega Homeboyz 
    15:00  Talanta FC   2:2  Nzoia Sugar 
    15:00Ertelendi  Tusker   -:-  Nzoia Sugar 
    15:00  Ulinzi Stars   2:2  Police FC 
    KOLOMBİYA: Primera A - Apertura
    00:05  Cortulua   1:1  Atl. Nacional 
    02:10  Once Caldas   1:1  U. Magdalena 
    04:15  Junior   3:1  Patriotas 
    00:05  Ind. Medellin   -:-  Tolima 
    KOLOMBİYA: Primera B - Apertura
    22:00  Tigres   -:-  Real Cartagena 
    23:00  Valledupar   -:-  Real Santander 
    KONGO: Ligue 1
    16:00  Otoho d'Oyo   -:-  Nathalys 
    17:00  Etoile du Congo   -:-  Diables Noirs 
    17:00  Leopard   -:-  Patronage Sainte 
    18:00  JS Talangai   -:-  Nico 
    KONGO DC: Ligue 1
    16:30  Maniema   -:-  Etoile de Kivu 
    KOSTA RİKA: Primera Division - Clasura
    23:00  Grecia   1:0  ADR Jicaral 
    00:00  San Carlos   1:1  Zeledon 
    02:00  Alajuelense   4:0  Guanacasteca 
    03:00  Santos DG   0:0  Herediano 
    05:00  Saprissa   2:4  Cartagines 
    KOSTA RİKA: Liga de Ascenso - Clasura
    23:00Ertelendi  Liberia   -:-  Marineros 
    23:00  Municipal Turrialba   1:1  Barrio Mexico 
    23:00  Puerto Golfito FC   0:1  Santa Ana 
    00:00  Municipal Garabito   1:1  Puntarenas FC 
    03:00  Cofutpa   1:2  Escorpiones 
    00:00  Ad Aserri   -:-  Consultants Desamparados 
    00:00Ertelendi  CS Uruguay   -:-  Limon 
    LESOTHO: Premier League
    16:00  Bantu   0:0  Linare 
    MAKAO: Elite League
    16:00  Cheng Fung   -:-  Policia 
    MALİ: Premiere Division
    18:30  AS Douanes de Sikasso   -:-  Djoliba 
    19:30  Korofina   -:-  USFAS Bamako 
    MALTA: Premier Lig
    18:00  Sirens   2:1  Santa Lucia 
    MALTA: Challenge League
    16:00  Swieqi   2:2  Tarxien 
    17:00  Luqa   0:2  Marsa FC 
    20:00  Melita FC   -:-  Pembroke 
    21:00  Senglea Athletics   -:-  Mgarr 
    MEKSİKA: Liga MX - Clasura
    02:00  Guadalajara   1:1  Queretaro 
    06:00  Club America   0:2  Atlas 
    06:06  Monterrey   1:0  Cruz Azul2:2Devre ArasıU.N.A.M.  
    MEKSİKA: Liga Premier Serie A - Clasura
    00:00  Dongu   2:1  Leviatan 
    00:00Ertelendi  Escorpiones   -:-  CD Zap 
    00:30Ertelendi  UA Zacatecas   -:-  Tritones Vallarta 
    01:00  Correcaminos 2   0:2  Cimarrones de Sonora 2 
    02:00  Mineros de Fresnillo   3:2pen  Catedraticos Elite 
    04:00Ertelendi  Colima FC   -:-  Tecos FC 
    00:00  Lobos ULMX   -:-  Yalmakan 
    MEKSİKA: Liga Premier Serie B - Clasura
    00:00Ertelendi  Guerreros De Xico   -:-  Huracanes Izcalli 
    00:00Ertelendi  Lobos Huerta   -:-  Uruapan 
    00:30Ertelendi  Ciervos   -:-  Alebrijes de Oaxaca 2 
    00:00Ertelendi  Cuautla   -:-  Calor De San Pedro 
    MEKSİKA: Liga MX U20 - Clasura
    18:00  U.N.A.M. U20   2:1  Tigres U20 
    20:00  Santos Laguna U20   -:-  Necaxa U20 
    NİGER: Ligue 1
    16:15  Nigelec   -:-  US Gendarmerie 
    18:15  ASFAN   -:-  Douanes Niamey 
    NİJERYA: NPFL
    18:00  Abia Warriors   1:1  Dakkada FC 
    18:00  Akwa United   0:0  Sunshine Stars 
    18:00  Kano   1:0  MFM FC 
    18:00  Lobi Stars   1:0  Enyimba 
    18:00  Nasarawa   1:0  Katsina Utd 
    18:00  Wikki Tourist   2:1  Plateau 
    NİKARAGUA: Liga Primera - Clasura
    03:00  Ocotal   0:1  Jalapa 
    05:00  Juventus Managua   1:2  Managua FC 
    NİKARAGUA: Liga Primera U20 - Clasura
    00:00  Ocotal U20   1:1  Jalapa U20 
    PORTEKİZ: Liga Portugal
    23:30  Sporting   1:2  Braga 
    18:30  Guimaraes   3:1  Estoril 
    23:30  FC Porto   -:-  Famalicao 
    PORTEKİZ: Liga Portugal 2
    14:00  Feirense   1:0  Mafra 
    17:00  FC Porto B   0:3  Casa Pia 
    18:30  Rio Ave   2:1  Farense 
    22:30  Estrela   -:-  Trofense 
    PORTEKİZ: Liga 3
    15:00  Guimaraes B   3:3  Sanjoanense 
    18:00  CDC Montalegre   1:1  Braga B 
    18:00  Leiria   3:0  Amora 
    PORTEKİZ: Campeonato de Portugal
    14:00  Maritimo B   1:2  Limianos 
    14:00  O Elvas CAD   0:3  Sporting Ideal 
    14:00  Pero Pinheiro   0:1  CD Rabo Peixe 
    18:00  Amarante   0:1  Tirsense 
    18:00  Berco   1:4  Macedo Cavaleiros 
    18:00  FC Barreirense   1:1  Serpa 
    18:00  Gouveia   1:3  Valadares Gaia 
    18:00  Idanhense   1:1  Sertanense 
    18:00  Imortal   -:-  Pinhalnovense 
    18:00  Leca   0:0  Gondomar 
    18:00  Loures   2:2  OS Belenenses 
    18:00  Maria de Fonte   2:1  Merelinense 
    18:00  Paredes   2:0  Vila Mea 
    18:00  Peniche   0:1  SB Castelo Branco 
    18:00  SC Vianense   1:0  Camara de Lobos 
    18:00  SC Vila Real   1:0  Santa Marta Penaguiao 
    18:00  Sintrense   1:1  Coruchense 
    18:00  Uniao de Coimbra   0:0  Ferreira de Aves 
    18:00  Uniao Montemor   0:1  Moncarapachense 
    18:00  Vitoria Sernache   1:1  Marinhense 
    19:00  Camacha   -:-  Vilaverdense 
    19:00  Operario   0:0  Sacavenense 
    19:00  SC Praiense   1:2  Fontinhas 
    PORTEKİZ: Liga Revelacao U23 - Düşme Grubu
    14:00  Sporting U23   0:0  Maritimo U23 
    ROMANYA: Liga 1
    15:30  Mioveni   3:1  Academica Clinceni 
    18:00  UTA Arad   0:1  Gaz Metan 
    RUANDA: Premier League
    13:30  Rayon Sport   0:3  Marines 
    16:00  Mukura Victory Sports   3:2  Musanze 
    17:00  Gasogi United   0:2  Etincelles 
    ŞİLİ: Primera División - Düşme Grubu
    00:00  Copiapo   2:3  Huachipato 
    TANZANYA: Ligi Kuu Bara
    16:00  Coastal Union   1:3  Namungo 
    16:00  Polisi Tanzania   0:1  Young Africans 
    TAYLAND: Thai League 1
    14:00  Chonburi   2:0  Khonkaen Utd. 
    14:00  Nakhon Ratchasima FC   2:2  Chiangmai Utd 
    15:00  Buriram   1:0  Bangkok Utd 
    TAYLAND: Thai League 2
    14:00  Chainat   2:2  Customs Utd 
    14:30  Ranong   1:0  Rayong FC 
    15:00  Chiangmai FC   2:1  Khonkaen FC 
    15:00  Muangkan Utd   6:1  Udon Thani 
    TOGO: Championnat National
    18:00  Anges de Notse   -:-  Dynamic Togol. 
    18:00  AS Togo  -:-  Port  
    18:00  Kara   1:0  Unisport 
    18:00  Kotoko   -:-  Gbohloe 
    TUNUS: Kupası
    15:30  AS Djerba   -:-  CO Medenine 
    15:30  Bembla   1:1  Sfax Railways 
    15:30Ertelendi  CO Transports   -:-  Menzel Nour 
    15:30  Sidi Bouzid   -:-  Kairouanaise 
    15:30  Sporting Ben Arous   -:-  EM Mahdia 
    15:30  Tabarka   -:-  AS Mohamdia 
    TÜRKİYE: TFF 3. Lig 1. Grup
    13:00  Batman Petrolspor   1:0  Fatsa Belediyespor 
    13:00Ertelendi  Elazığspor   -:-  Mamak 
    13:00Ertelendi  Erbaaspor   -:-  Arnavutkoy Bl. 
    13:00Ertelendi  Hendek   -:-  Bergama Bld. 
    13:00Ertelendi  Kahta   -:-  Osmaniyespor 
    13:00  Kutahyaspor   0:0  Bursa 
    13:00Ertelendi  Nevsehirspor   -:-  Hopaspor 
    13:00Ertelendi  Sancaktepe   -:-  Karaman Bld. 
    TÜRKİYE: TFF 3. Lig 2. Grup
    13:00Ertelendi  Aksaray Bld.   -:-  52 Orduspor 
    13:00Ertelendi  Darıca Gençlerbirliği   -:-  Carsambaspor 
    13:00  Hacettepe   0:1  Iskenderun 
    13:00  Kestel   1:0  Bayrampaşa 
    13:00  Kizilcaboluk Spor Kulubu   1:0  Elazig Karakocan 
    13:00  Kusadasispor   0:0  Altindag Bld. 
    13:00  Siirt İl Özel İdaresi   1:3  Igdir FK 
    14:00  Beyoglu Yeni Carsi   0:1  Yomraspor 
    TÜRKİYE: TFF 3. Lig 3. Grup
    13:00  Edirnespor   6:0  Ceyhanspor 
    13:00  Esenler Erokspor   1:0  Fethiyespor 
    13:00Ertelendi  Gümüşhanespor   -:-  Tepecik 
    13:00  Icel   2:1  Karşıyaka 
    13:00Ertelendi  Karabükspor   -:-  Cankaya FK 
    13:00  Kirikkale Buyuk Anadolu   0:0  Belediye Derince 
    13:00  Mardin BB   2:1  Agri 1970 
    13:00  Orduspor 1967   1:0  Karakopru 
    TÜRKİYE: Kadın Futbol Süper Ligi
    12:00  Adana İdmanyurduspor K   0:0  Hakkarigücü K 
    12:00Ertelendi  ALG Spor K   -:-  Sivasspor K 
    12:00  Altay K   2:3  Amed SK K 
    12:00Ertelendi  Ataşehir Bld. K   -:-  Karadeniz Ereğli Bld. K 
    12:00Ertelendi  Fatih Vatan Spor K   -:-  Kireçburnu K 
    12:00Ertelendi  Hatayspor K   -:-  Fenerbahçe K 
    12:00Ertelendi  Kayseri K   -:-  Dudullu K 
    12:00  Konak Bld. K   1:1  Karagümrük K 
    12:00  Trabzonspor K   2:0  Rizespor K 
    13:00Ertelendi  Beşiktaş K   -:-  1207 Antalyaspor K 
    13:00Ertelendi  Kocaeli Bayan K   -:-  Fomget GSK K 
    YUNANİSTAN: Super Ligi
    16:00  Aris   0:0  Lamia 
    18:15  Atromitos   0:2  AEK 
    18:15  Volos   0:4  PAOK 
    YUNANİSTAN: Super League 2
    15:00  AEK B   1:0  Episkopi 
    15:00  Diagoras   0:0  O.F. Ierapetra 
    15:45  Asteras Vlachioti   0:2  Kallithea 
    15:45  Ergotelis   1:0  PAE Egaleo 
    15:45Ertelendi  Kalamata   -:-  Rodos 
    15:45  Karaiskakis   2:1  Irodotos 
    15:45  Kavala   2:2  Panserraikos 
    15:45  O. Volos   1:2  AEL Larissa 
    15:45  PAE Chania   5:1  Zakynthos 
    15:45  Panathinaikos B   1:3  Levadiakos 
    15:45  Pierikos   1:0  Apollon Pontou 
    15:45  Thesprotos   1:5  Iraklis 1908 
    YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 1
    16:00  A. Asteras   3:1  Chrisoupolis 
    16:00  Apollon Paralimniou   0:1  Aris Avatou 
    16:00  Ethnikos Sochos   2:0  Alexandroupoli 
    16:00  F.C. Pandramaikos   1:1  M. Alexandros Orfaniou 
    16:00  Orfeas Xanthi   0:3  Doxa Dramas 
    16:00  Plagia   0:1  Thermaikos FC 
    YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 2
    16:00  Asteras Kalirachis   1:0  Giannitsa 
    16:00  Edessaikos   0:3  Kozani 
    16:00  Kozani   1:0  Iraklis Ampelokipi 
    16:00  Lefkimmi   2:0  Poseidonas Michanionas 
    16:00  Makedonikos   3:0  M. Alexandros Trikala 
    16:00  Thyella Sarakinoi   4:0  Agios Matthaios 
    YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 3
    16:00Ertelendi  Amvrysseas   -:-  Atalanti 
    16:00  Dimitra Efxeinoupolis   3:0  Aetos Makrychoriou 
    16:00  Ethnikos Neou   2:0  Thiseas Agria 
    16:00  Fikis   3:0  Elassona 
    16:00Ertelendi  Ipato   -:-  Atromitos Palamas 
    16:00  Iraklis Larissa   1:0  Nea Artaki 
    YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 4
    16:00  Acheron Kanalaki   1:0  Panegialios 
    16:00  Amvrakikos Loutrou   0:3  Diavolitsi 
    16:00  Diagoras Vrachneikon   3:0  Aias Gastounis 
    16:00  Ethnikos Skoulikadou   0:0  Panagriniakos 
    16:00  Nafpaktiakos A.   1:2  Tilikratis L. 
    16:00  PAO Varda   2:4  Panachaiki 
    YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 5
    11:30  Ermis Meligous   0:2  Santorini 
    14:00  Ilioupoli   3:0  Mykonos 
    16:00  Agios Ierotheos   3:2  Panarkadikos 
    16:00Ertelendi  Ermionidas  -:-  Ermis  
    16:00  Fostiras   1:0  Foinikas N. Epidavrou 
    YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 6
    16:00  E. Piraeus   1:1  Panelefsiniakos 
    16:00Ertelendi  Keratsini   -:-  Aiolikos 
    16:00  Kyanos A. V.   2:1  Aittitos Spata 
    16:00  Proodeftiki   1:1  Thyella D. 
    16:00Ertelendi  Pyliou   -:-  Aias 
    YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 7
    16:00Ertelendi  AE Neapolis   -:-  Rouf Pao 
    16:00  Agios Nikolaos   1:2  Almyros Gaziou 
    16:00  Ierapetra   0:2  Atsalenios 
    16:00  Panionios   1:0  Giouchtas 
    16:00  Poros   3:0  Aris Soudas 
    ZAMBİYA: Super League
    16:00  Lusaka Dynamos   0:1  Green Eagles 
    16:00  Nkwazi   1:1  Konkola 
    °