antalya web tasarım
CANLI SKOR
  • Nijerya -:- Tunus
  • RB Leipzig 2:0 Wolfsburg
  • Lens 0:2 Marsilya
  • Metz 0:2 Nice
  • Angers 2:1 Troyes
  • Bordeaux 4:3 Strasbourg
  • Clermont 2:1 Rennes
  • Nantes 4:2 Lorient
  • Montpellier 3:2 Monaco
  • PSG -:- Reims
  • Arsenal 0:0 Burnley
  • Crystal Palace 1:3 Liverpool
  • Leicester 1:1 Brighton
  • Atl. Madrid 3:2 Valencia
  • Granada 0:2 Osasuna
  • Real Madrid 2:2 Elche
  • Alaves -:- Barcelona
  • Torino 1:1 Sassuolo
  • AC Milan -:- Juventus
  • Hatayspor 0:0 Rizespor
  • Kasımpaşa 3:1 Kayserispor
  • Altay 0:1 Konyaspor
  • Antalyaspor 0:0 Gaziantep FK
  • Giresunspor 1:3 Alanyaspor
  • Galatasaray 1:2 Trabzonspor
  • Bandırmaspor 2:1 Erzurum BB
  • Boluspor -:- Tuzlaspor
  • Eyüpspor 1:0 Bursaspor
  • Regensburg 1:2 Kiel
  • Meppen 1:3 Zwickau
  • Duisburg 3:4 Saarbrucken
  • Magdeburg 1:1 Havelse
  • RW Essen 2:1 Wuppertaler
  • Barmbek0:6Uhlenhorst
  • Niendorfer TSV 3:2 HEBC Hamburg
  • TSV Buchholz 08 -:- Rugenbergen
  • Sasel 3:1 Meiendorfer SV
  • Atletic Escaldes 2:0 UE Santa Coloma
  • Extremenya 1:0 Carroi
  • Inter Escaldes 1:0uz FC Santa Coloma
  • Penya 0:3uz UE Engordany
  • Wiliete -:- Bravos do Maquis
  • Talleres Cordoba 0:1 San Lorenzo
  • Kukesi 1:0 Skenderbeu
  • İran K 0:7 Çin K
  • Tayvan K -:- Hindistan K
  • Central Coast Mariners 1:3 Melbourne City
  • Brisbane Roar 1:3 Adelaide United
  • Brisbane Roar K -:- Newcastle K
  • Perth K 1:0 WS Wanderers K
  • Al Fujairah 1:0 Hatta
  • Al Thaid 0:0 Al Arabi
  • Dibba Al Fujairah 1:1 Al Bataeh
  • Al Hamriyah 2:0 Al Rams
  • Al Dhafra 3:2 Emirates Club
  • Khorfakkan 2:2 Al Urooba
  • Al Sharjah 2:2 Bani Yas
  • Royale Union SG 2:1 Genk
  • Cercle Brugge -:- Waregem
  • Virton 0:4 Waasland
  • Mouscron -:- Lierse K.
  • Couvin-:-Mariembourg
  • Ganshoren -:- Acren
  • Hamoir -:- Rebecquoise
  • Jette -:- Meux
  • Solieres Sport -:- RAAL La Louviere
  • Stockay-:-Warfusee
  • Waremme -:- Tubize
  • Baboni -:- Hodio
  • Damissa -:- Takunnin
  • Dynamo Abomey -:- Espoir
  • Pantheres -:- Real Sport
  • Police -:- Eternel
  • Requins -:- Sitatunga
  • Devonshire Colts -:- North Village Rams
  • SBRC -:- Robin Hood
  • Somerset -:- St. Georges Colts
  • Jacyoba 0:5 ASA
  • Cruzeiro Arapiraca -:- CSE
  • Barcelona -:- Vitoria
  • Juazeirense -:- Jacuipense
  • Brasiliense -:- Paranoa
  • Luziania -:- Brasilia
  • Unai EC -:- Santa Maria
  • Concordia 0:0 Brusque
  • Hercilio Luz -:- Gremio Juventus
  • Marcilio Dias -:- Avai
  • Pinheiro -:- SE Juventude
  • Sao Jose MA -:- Moto Club
  • Tuntum -:- Cordino EC
  • Gremio Sorriso 0:1 Nova Mutum
  • Luverdense -:- Sinop
  • Dom Bosco -:- Uniao Rondonopolis
  • Cascavel 3:0 Rio Branco PR
  • Sao Joseense 0:0 Azuriz
  • Athletico-:-PR
  • Londrina -:- Maringa FC
  • Novorizontino -:- Palmeiras
  • Salgueiro -:- Caruaru
  • Santa Cruz -:- Afogados da Ingazeira
  • Parnahyba 1:1 Julho Esporte
  • Corisabba -:- Fluminense
  • ABC -:- America
  • Globo -:- Santa Cruz de Natal
  • Potiguar -:- CE Forca E Luz
  • Boca Junior 0:6 Sergipe
  • Nova Conquista -:- Gurupi
  • CRB 1:0 Sport Recife
  • AE Altos -:- Alagoinhas
  • Sousa -:- CSA
  • Sao Paulo U20 0:1 Palmeiras U20
  • Flambeau du Centre 0:0 Bujumbura C.
  • Olympic S. -:- Bumamuru
  • TOP Junior 0:0 Kayanza
  • Vital O 3:2 Royal de Muramvya
  • Lynx 2:3 Mons Calpe
  • ASM Oran 2:0 Saida
  • Guatemala -:- Kanada
  • Nacional (Uru) 0:0 Penarol (Uru)
  • Sarmiento Junin (Arg) -:- S. Wanderers (Chi)
  • Kazan (Rus) 0:0 Plock (Pol)
  • F. Voronezh (Rus) 0:0 Nizhny Novgorod (Rus)
  • St. George Willawong (Aus) 5:0 New Farm United (Aus)
  • Phnom Penh Crown (Cam) 3:0 Kirivong Sok Sen Chey (Cam)
  • Ivancsa (Hun) -:- Siofok (Hun)
  • Kiffen (Fin) 2:3 KaPa (Fin)
  • Tomsk (Rus) 2:2 Forte Taganrog (Rus)
  • Fredericia (Den) 6:0 Næsby (Den)
  • Silkeborg (Den) -:- Raufoss (Nor)
  • Bytovia Bytow (Pol) 0:1 Chojniczanka II (Pol)
  • Freialdenhoven (Ger) 8:0 Bonn
  • Furstenwalde (Ger) 1:1 Inter Leipzig (Ger)
  • Hannover II (Ger) 4:0 Tundern (Ger)
  • Krasnodar (Rus) 3:2 Zilina (Svk)
  • Leher (Ger) -:- Drochtersen/Assel (Ger)
  • Rakow (Pol) -:- Rabotnicki (Mkd)
  • Soroksar (Hun) -:- DVTK (Hun)
  • FC Alliance (Est) 2:2 Harju Jalgpallikooli (Est)
  • Heimstetten (Ger) -:- Aalen (Ger)
  • Piast (Pol) 1:1 Radnicki Nis (Srb)
  • Warta (Pol) 1:3 Shkendija (Mkd)
  • Ajka (Hun) 2:2 Papai Perutz (Hun)
  • Din. Zagreb (Cro) 4:3 Sturm Graz (Aut)
  • DVTK (Hun) 2:2 Kosice (Svk)
  • MOL Fehervar (Hun) -:- Gyirmot (Hun)
  • Rain/Lech (Ger) -:- Schwaben Augsburg (Ger)
  • Krasnodar (Rus) -:- Zilina (Svk)
  • Schaffhausen (Sui) 1:3 St. Gallen (Sui)
  • TSG 1846 Bretzenheim (Ger) 3:2 Walluf (Ger)
  • Duisburger (Ger) -:- Jahn Hiesfeld (Ger)
  • Ch. Odessa (Ukr) 1:1 Drita (Kos)
  • Gulf Heroes (Uae) 0:1 Zilina (Svk)
  • Hlohovec (Svk) 3:3 Pezinok (Svk)
  • Niederwenigern (Ger) 1:1 Wattenscheid (Ger)
  • Oleksandriya (Ukr) 1:2 Zaglebie (Pol)
  • Orenburg (Rus) 1:4 Ufa (Rus)
  • Rakow (Pol) 3:3 Dinamo Batumi (Geo)
  • RSV Meinerzhagen (Ger) -:- YEG Hassel (Ger)
  • Steele (Ger) -:- Duisburg (Ger)
  • Zorya (Ukr) 2:2 Aktobe (Kaz)
  • FK Chayka (Rus) 1:0 Gjilani (Kos)
  • Kalju (Est) 5:0 Narva (Est)
  • Lechia (Pol) -:- Dinamo Batumi (Geo)
  • Plock (Pol) 2:2 Radnicki 1923 (Srb)
  • Novi Pazar (Srb) 1:1 Akademija Pandev (Mkd)
  • Mariehamn (Fin) 5:0 Aland (Fin)
  • Orlando City (Usa) -:- New York City (Usa)
  • Royal Pari (Bol) -:- Santa Cruz (Bol)
  • Freiburg K (Ger) 3:3 Sand K (Ger)
  • Wolfsburg K (Ger) 1:2 Eintracht Frankfurt K (Ger)
  • Delmenhorst K (Ger) 1:13 Bremen K (Ger)
  • Jocoro 3:2 Alianza FC
  • Santa Tecla 1:1 11 Deportivo
  • Atletico Marte -:- Luis Angel Firpo
  • FAS -:- Aguila
  • Municipal Limeno -:- Platense Municipal
  • Manzini Wanderers 1:1 Green Mamba
  • Tinyosi -:- Tambuti
  • Malanti Chiefs 1:1 Moneni Pirates
  • Mbabane Highlanders 1:0 Mbabane Swallows
  • Royal Leopards -:- Young Buffaloes
  • Tambankulu 0:1 Denver
  • Fes 2:1 Sale
  • Marrakech 1:3 Renaissance Zemamra
  • Union Touarga 0:0 Dcheira
  • HJK U18 K 3:2 VJS K
  • St Etienne K 0:5 Paris SG K
  • Vendenheim K -:- Saint
  • Grenoble K -:- Yzeure Allier K
  • La Roche K 2:0 Orleans K
  • Lille K 2:3 Lens K
  • Merignac K 0:4 Thonon Evian K
  • Metz K 0:1 Le Havre K
  • Montauban K 3:2 Nimes K
  • Nantes K 0:0 Strasbourg K
  • Nice K 4:1 Marsilya K
  • Rodez K 4:1 Albi
  • Saint1:0Malo K
  • Cardiff Met. K 4:3 Cardiff City K
  • Marimoo -:- Hawks
  • Team Rhino -:- Gamtel
  • Fortune -:- Falcons
  • Wallidan -:- Gamtel
  • Asante Kotoko 1:0 Medeama
  • Bechem United 0:0 WAFA
  • Bibiani Gold Stars 2:1 Legon Cities
  • Eleven Wonders 1:0 Tamale
  • Elmina Sharks 0:0 Berekum Chelsea
  • Great Olympics 2:1 King Faisal
  • Coban Imperial 2:0 Comunicaciones
  • Municipal 0:0 Guastatoya
  • Xelaju 0:0 Antigua
  • Nueva Concepcion -:- Malacateco
  • Baroka U23 1:4 Amazulu U23
  • Cape Town City U23 1:2 Swallows U23
  • Chippa United U23 1:4 Kaizer U23
  • APOEL 1:1 Aris
  • Achyronas Liopetriou 0:1 Olympias Lympion
  • Omonia 29th May 1:1 Karmiotissa
  • Omonia Aradippou 1:2 Xylotympou
  • Bengaluru FC 1:1 Goa
  • ATK Mohun Bagan 0:0 Odisha
  • Willem II 0:1 Twente
  • Nijmegen 1:4 Feyenoord
  • Heracles 1:1 G.A. Eagles
  • PSV 1:2 Ajax
  • Sparta Rotterdam 0:3 Utrecht
  • Waalwijk -:- Sittard
  • Telstar 1:0 Jong Ajax
  • TEC -:- Jong Sparta Rotterdam
  • Blauw Geel -:- EVV
  • DEM -:- Watergraafsmeer
  • Hoogland -:- Oostzaan
  • HV & CV Quick -:- GVV Unitas
  • USV Hercules -:- Gemert
  • Westlandia -:- HVV Hollandia
  • FC Oss -:- UNA
  • Groene Ster -:- ADO 20 Heemskerk
  • HSC '21 -:- Dongen
  • Twente K 3:1 PSV K
  • Victoria 2:0 Real Sociedad
  • Hong Kong Rangers -:- Lee Man Warriors
  • HK U23 -:- Eastern AA
  • Hong Kong FC -:- Resources Capital
  • Southampton U23 1:0 Middlesbrough U23
  • Manchester Utd K 3:0 Tottenham K
  • Brighton K 0:0 Chelsea K
  • Leicester K 1:2 Aston Villa K
  • Reading K 3:2 Birmingham K
  • West Ham K 3:0 Everton K
  • Manchester City K -:- Arsenal K
  • Durham K 1:1 Sheffield Utd K
  • Coventry United K 0:1 London City Lionesses K
  • Crystal Palace K 0:4 Liverpool K
  • Lewes K 2:0 Sunderland K
  • Bristol City K 0:2 Charlton K
  • Watford K 0:0 Blackburn K
  • Aluminium Arak 2:2 Shahr Khodrou
  • Naft M.I.S 1:2 Peykan
  • Tractor0:0Sazi
  • Zob Ahan 0:1 Sanat
  • Arman Gohar 2:1 Saipa
  • Malavan 3:2 Machine Sazi
  • Mes Kerman 1:0 Astara
  • Qashqai Shiraz 0:1 Kheybar Khorramabad
  • Shahin Bushehr 0:1 Esteghlal Molasani
  • Shahrdari Hamedan 2:2 Shams Azar Qazvin
  • Vista Toorbin 1:1 Mes Shahr Babak
  • Partick Thistle K 0:7 Celtic K
  • Spartans K 0:4 Glasgow City K
  • Hamilton K 1:2 Motherwell K
  • Hearts K 0:4 Aberdeen K
  • Rangers K 2:1 Hibernian K
  • Malaga 0:5 UD Ibiza
  • Gijon 2:1 Amorebieta
  • Alcorcon -:- Mirandes
  • Calahorra 1:0 Badajoz
  • CF Talavera 0:1 Zamora
  • Internacional de Madrid 2:3 La Coruna
  • Ferrol 0:1 UD Logrones
  • Unionistas 2:1 Rayo Majadahonda
  • Baleares 2:1 Algeciras
  • Betis B -:- Sevilla B
  • Villarreal B 4:1 Sanluqueno
  • Linense 0:0 Gimnastic
  • CD Mostoles 2:0 Salamanca
  • Coruxo 3:1 Palencia CA
  • Compostela 1:1 Pontevedra
  • Gimnastica Segoviana 1:1 Union Adarve
  • Real Sociedad C 1:0 Racing Santander B
  • Izarra 1:1 Gernika
  • AD San Juan 0:1 Cayon
  • Arenas Club 6:0 Pena
  • Racing Rioja 1:0 Naxara
  • Tropezon 0:3 Osasuna B
  • Andratx 1:1 Tarazona
  • CE Europa 0:2 Teruel
  • Ejea 0:1 Pena Deportiva
  • Ibiza Islas Pitiusas 2:1 Formentera
  • Numancia 1:0 Espanyol B
  • Prat 1:2 Lleida
  • Huesca B 1:0 Terrassa
  • Brea 3:3 Cerdanyola
  • Badalona 1:1 Ebro
  • Cacereno -:- Velez
  • Villanovense 0:1 Ceuta
  • Mensajero 1:2 Don Benito
  • Las Palmas B 0:3 Montijo
  • San Fernando -:- Tamaraceite
  • Antequera 0:0 CD Coria
  • Cordoba 4:0 Xerez D.F.C.
  • Mar Menor 0:0 La Nucia
  • Socuellamos 0:0 Levante B
  • Pulpileno -:- Puertollano C.F.
  • CF Intercity 1:1 Eldense
  • Alzira 2:0 Ejido
  • Marchamalo 4:0 Murcia1:165'Mancha
  • Viveiro 1:0 Dep. Fabril
  • Polvorin -:- Ourense CF
  • Racing Club Villalbes -:- Ponteareas
  • Arnoia -:- Arzua
  • Estradense -:- Alondras
  • Noia -:- Sofan
  • Silva SD -:- Somozas
  • CD Colunga 1:1 L'Entregu
  • EI San Martin -:- Gijon Industrial
  • Langreo B 2:1 R. Oviedo B
  • Lealtad 1:1 Mosconia
  • Tuilla 1:1 SD Navarro CF
  • Luarca 1:1 Real Titanico
  • Basico Urraca 1:1 Praviano
  • Caudal Deportivo -:- Lenense
  • Noja 1:1 Castro
  • Torina -:- Atletico Albericia
  • Selaya 1:1 Naval Reinosa
  • Textil Escudo 0:0 Guarnizo
  • Torrelavega 1:1 Escobedo
  • Vimenor 3:1 UC Cartes
  • Urduliz 0:1 Basconia
  • San Ignacio 3:0 Aurrera Ondarroa
  • Anaitasuna FT -:- Durango
  • Barakaldo 2:2 Lagun Onak
  • Leioa -:- Beti Gazte
  • Uritarra -:- Alaves B
  • CD Vitoria -:- SD Deusto
  • Grama -:- Peralada
  • CE Manresa 2:1 Vilassar de Mar
  • Girona B 0:0 UE Sants
  • Pobla Mafumet 1:3 Sant Andreu
  • San Cristobal CP 1:3 L'Hospitalet
  • UE Figueres -:- Olot
  • Ilicitano -:- Orihuela
  • Atzeneta 0:1 Castellon B
  • Beniganim 1:2 Olimpic Xativa
  • Roda 0:1 Acero
  • Saguntino 2:0 Villarreal C
  • Silla CF -:- Torrent
  • Villajoyosa -:- Recambios Colon
  • Callosa -:- Hercules B
  • Valencia B -:- Jove
  • CDE Madrid 0:0 Galapagar
  • Getafe B 3:2 Tres Cantos
  • Parla 0:1 Alcorcon B
  • Trival Valderas 1:1 Atl. Madrid B
  • Villaverde San Andres 1:0 Colonia M.
  • RSD Alcala 2:0 AD Torrejon
  • Villaviciosa 0:2 Vallecano B
  • Moratalaz 0:2 Paracuellos Antamira
  • Ribert 1:1 Leonesa B
  • Palencia CF -:- Mirandes B
  • Atl. Tordesillas 1:2 Santa Marta Tormes
  • Almazan -:- Real Avila
  • Arandina 1:1 Guijuelo
  • Intergym Melilla 0:4 Almeria B
  • Alhaurin 2:4 CD Torreperogil
  • CD Alhaurino 1:2 El Palo
  • Torremolinos 2:1 Malaga B
  • Marbella 3:0 Huetor Vega
  • Huetor Tajar -:- UD San Pedro
  • Atletico de Porcuna -:- Jaen
  • Cabecense 2:0 Puente Genil
  • CD Gerena 3:0 Pozoblanco
  • Conil 3:1 Cartaya
  • Rota 0:1 Huelva
  • Antoniano 2:0 Cordoba B
  • Ceuta B -:- CD Utrera
  • Ciudad de Lucena -:- Tomares UD
  • Murense -:- Mercadal
  • Mallorca B 4:0 Santanyi
  • Binissalem 2:0 Collerense
  • Soller 0:3 Constancia
  • CD Marino -:- Vera
  • Gran Tarajal 1:1 Lanzarote
  • Tenerife B 1:0 Arucas
  • Villa Santa Brigida -:- SD Tenisca
  • Atl. Paso 3:0 Las Zocas
  • Yeclano 1:1 Racing Murcia
  • Bala Azul 2:2 Cartagena FC
  • Caravaca 1:1 EG El Palmar CF
  • Cartagena B 3:1 La Union
  • Huercal1:1Overa
  • UCAM Murcia B 0:1 Archena
  • Mazarron CF 1:3 Deportiva Minera
  • Bullense 0:0 Lorca Deportiva
  • CAP Ciudad de Murcia 0:1 Real Murcia B
  • UP Plasencia 0:0 Arroyo
  • Azuaga 2:0 Badajoz B
  • CD Calamonte -:- Extremadura UD B
  • Moralo 3:1 Diocesano
  • Llerenense 1:0 Olivenza
  • Trujillo 1:1 Don Alvaro
  • Villafranca 2:0 Miajadas
  • Azkoyen 0:3 Cirbonero
  • CD Corellano 3:1 CD Gares
  • Murchante 1:2 Burlades
  • Berceo 2:1 Cenicero
  • Varea 0:3 Alfaro
  • Arnedo 0:0 Yague
  • CDFC Calzada -:- River Ebro
  • Haro Deportivo -:- Agoncillo
  • Oyonesa -:- Vianes
  • Cuarte -:- Borja
  • Robres 1:0 Atletico Monzon
  • Binefar 1:0 Utebo FC
  • Belchite 97 -:- Barbastro
  • Biescas 0:1 Epila
  • Santa Anastasia -:- Carinena
  • CF Illueca -:- Zaragoza B
  • Caspe 5:0 Giner Torrero
  • Illescas 1:1 Conquense
  • Azuqueca 1:0 Hogar Alcarreno
  • Villarrubia 1:0 Almansa
  • San Clemente -:- Albacete B
  • Quintanar 3:0 Tarancon
  • Huracan de Balazote -:- Villarrobledo
  • Miguelturreno -:- Torrijos
  • Granada K 1:1 Santa Teresa K
  • Gijon K 1:2 Seagull K
  • Albacete K -:- Castellon K
  • Femarguin K -:- Pozoalbense K
  • La Solana K 1:1 Cordoba K
  • Las Planas K 2:2 EDF Logrono K
  • Racing Santander K 1:1 Real Oviedo K
  • Barcelona B K 1:0 Zaragoza CFF K
  • Pradejon K 3:3 Athletic Bilbao B K
  • Barcelona K 7:0 Atletico Madrid K
  • Hapoel Kafr Kanna -:- H. Migdal HaEmek
  • L.R. Vicenza 1:1 Cittadella3:345+'Lecce
  • FeralpiSalo 1:0 Lecco
  • Fiorenzuola 3:1 Pro Sesto
  • Legnago Salus 1:1 Virtus Verona
  • Mantova 1:1 AlbinoLeffe
  • Pergolettese 0:2 Sudtirol
  • Pro Vercelli 2:0 Juventus U23
  • Triestina 0:2 Padova
  • Grosseto 0:0 Carrarese
  • Olbia 1:0 Lucchese
  • Siena 2:2 Imolese
  • Asti -:- Fossano
  • Borgosesia -:- Lavagnese
  • Bra 0:0 Caronnese
  • Chieri -:- Gozzano
  • Citta di Varese -:- PDHA
  • HSL Derthona -:- Novara
  • Imperia -:- Saluzzo
  • Ligorna -:- Casale
  • Sestri Levante 2:1 Vado
  • Ticino 3:1 Sanremese
  • Arconatese 1:1 SG City Nova
  • Caravaggio 1:4 Castellanzese
  • Ciserano2:0Bergamo
  • Folgore Caratese 2:0 Ponte San Pietro
  • Franciacorta 3:2 Crema
  • Leon 0:2 Olginatese
  • Real Calepina 2:1 Legnano
  • Sona 1:2 Desenzano Calvina
  • Villa Valle -:- Breno
  • Vis Nova Giussano 1:3 Brusaporto
  • Adriese -:- Delta Porto Tolle
  • ArzignanoChiampo -:- Union Clodiense
  • Cattolica Calcio 1:3 Campodarsego
  • Cjarlins Muzane 0:2 Caldiero Terme
  • Levico Terme 1:1 Montebelluna
  • Luparense -:- Ambrosiana
  • Mestre -:- Dolomiti Bellunesi
  • San Martino Speme -:- Este
  • Spinea -:- Cartigliano
  • Forli 0:2 Correggese
  • G.S. Bagnolese -:- Aglianese Calcio
  • Lentigione 0:2 Rimini
  • Prato 1:0 Fanfulla
  • Ravenna 3:1 Ghivizzano Borgo
  • Sammaurese -:- Real Forte Querceta
  • Sasso Marconi 1:2 Alcione Milano
  • SCD Progresso -:- San Donnino
  • Seravezza Pozzi 1:0 Ath. Carpi
  • Tritium -:- Mezzolara
  • ASD Cascina 0:1 Poggibonsi
  • Cannara 0:2 San Donato
  • Flaminia -:- Arezzo
  • Lornano Badesse 1:2 Sangiovannese
  • Rieti -:- Montespaccato
  • Scandicci 1:2 Tiferno Lerchi
  • Trestina -:- Follonica Gavorrano
  • Unipomezia -:- Foligno
  • Castelfidardo 1:3 Fiuggi
  • Castelnuovo Vomano -:- Vastogirardi
  • Chieti 1:0 Recanatese
  • Fano -:- Porto D'Ascoli
  • Matese -:- Trastevere Calcio
  • Sambenedettese 0:0 ASD Pineto Calcio
  • S. N. Notaresco 4:0 Alto Casertano
  • US Tolentino 0:3 Montegiorgio
  • Vastese 5:2 Nereto
  • Lanusei Calcio 1:1 Cassino
  • Afragolese 1:2 Nuova Florida
  • Aprilia -:- Muravera
  • Atletico Uri 0:3 Torres
  • Calcio Giugliano -:- Cynthialbalonga
  • Gladiator 1:1 Carbonia
  • Insieme Formia 0:2 Ostia Mare
  • Latte Dolce -:- Arzachena
  • R. Monterotondo -:- Vis Artena
  • Altamura -:- Casarano
  • Brindisi 1:0 Virtus Matino
  • Francavilla -:- Mariglianese
  • Nocerina 0:3 Bitonto
  • Rotonda -:- Lavello
  • San Giorgio 0:1 Casertana
  • Sorrento 0:3 Audace Cerignola
  • SS Nola 1925 -:- Bisceglie
  • Citta di Fasano 5:2 Gravina
  • Molfetta Calcio 5:0 A.C.D. Nardo
  • Castrovillari 0:1 Biancavilla
  • Cittanovese 0:5 Paterno
  • Giarre -:- Licata
  • Rende 1:1 Lamezia Terme
  • Sancataldese 0:3 Portici 1906
  • Santa Maria Cilento 0:0 Gelbison Cilento
  • Trapani -:- Real Aversa
  • Troina 1:1 San Luca
  • Napoli K 0:1 AS Roma K
  • AC Milan K 4:0 Sampdoria K
  • Lazio K 1:3 Inter K
  • Cesena K -:- Tavagnacco K
  • Cittadella K -:- Como K
  • Palermo K -:- Pink Bari K
  • Pro Sesto K -:- Chievo Verona K
  • Ravenna K -:- Brescia K
  • Roma CF K -:- Cortefranca K
  • Torres K -:- San Marino Academy K
  • Mount Pleasant -:- Harbour View
  • Shamal 0:6 Umm
  • Al1:1Rayyan
  • Qatar SC 2:3 Al
  • Kariobangi Sharks 3:0 Sofapaka
  • Bidco United 1:1 Gor Mahia
  • KCB 2:1 Posta Rangers
  • Mathare Utd. 1:2 Leopards
  • Police FC -:- Mathare Utd.
  • Talanta FC -:- Kakamega Homeboyz
  • Talanta FC 2:2 Nzoia Sugar
  • Tusker -:- Nzoia Sugar
  • Ulinzi Stars 2:2 Police FC
  • Cortulua 1:1 Atl. Nacional
  • Once Caldas 1:1 U. Magdalena
  • Junior 3:1 Patriotas
  • Ind. Medellin -:- Tolima
  • Tigres -:- Real Cartagena
  • Valledupar -:- Real Santander
  • Otoho d'Oyo -:- Nathalys
  • Etoile du Congo -:- Diables Noirs
  • Leopard -:- Patronage Sainte
  • JS Talangai -:- Nico
  • Maniema -:- Etoile de Kivu
  • Grecia 1:0 ADR Jicaral
  • San Carlos 1:1 Zeledon
  • Alajuelense 4:0 Guanacasteca
  • Santos DG 0:0 Herediano
  • Saprissa 2:4 Cartagines
  • Liberia -:- Marineros
  • Municipal Turrialba 1:1 Barrio Mexico
  • Puerto Golfito FC 0:1 Santa Ana
  • Municipal Garabito 1:1 Puntarenas FC
  • Cofutpa 1:2 Escorpiones
  • Ad Aserri -:- Consultants Desamparados
  • CS Uruguay -:- Limon
  • Bantu 0:0 Linare
  • Cheng Fung -:- Policia
  • AS Douanes de Sikasso -:- Djoliba
  • Korofina -:- USFAS Bamako
  • Sirens 2:1 Santa Lucia
  • Swieqi 2:2 Tarxien
  • Luqa 0:2 Marsa FC
  • Melita FC -:- Pembroke
  • Senglea Athletics -:- Mgarr
  • Guadalajara 1:1 Queretaro
  • Club America 0:2 Atlas
  • Monterrey 0:0 Cruz Azul2:221'U.N.A.M.
  • Dongu 2:1 Leviatan
  • Escorpiones -:- CD Zap
  • UA Zacatecas -:- Tritones Vallarta
  • Correcaminos 2 0:2 Cimarrones de Sonora 2
  • Mineros de Fresnillo 3:2pen Catedraticos Elite
  • Colima FC -:- Tecos FC
  • Lobos ULMX -:- Yalmakan
  • Guerreros De Xico -:- Huracanes Izcalli
  • Lobos Huerta -:- Uruapan
  • Ciervos -:- Alebrijes de Oaxaca 2
  • Cuautla -:- Calor De San Pedro
  • U.N.A.M. U20 -:- Tigres U20
  • Santos Laguna U20 -:- Necaxa U20
  • Nigelec -:- US Gendarmerie
  • ASFAN -:- Douanes Niamey
  • Abia Warriors 1:1 Dakkada FC
  • Akwa United 0:0 Sunshine Stars
  • Kano 1:0 MFM FC
  • Lobi Stars 1:0 Enyimba
  • Nasarawa 1:0 Katsina Utd
  • Wikki Tourist 2:1 Plateau
  • Ocotal 0:1 Jalapa
  • Juventus Managua 1:2 Managua FC
  • Ocotal U20 1:1 Jalapa U20
  • Sporting 1:2 Braga
  • Guimaraes 3:1 Estoril
  • Maritimo 0:0 Belenenses1:121'Gil Vicente
  • FC Porto -:- Famalicao
  • Feirense 1:0 Mafra
  • FC Porto B 0:3 Casa Pia
  • Rio Ave 2:1 Farense
  • Estrela -:- Trofense
  • Guimaraes B 3:3 Sanjoanense
  • CDC Montalegre 1:1 Braga B
  • Leiria 3:0 Amora
  • Maritimo B 1:2 Limianos
  • O Elvas CAD 0:3 Sporting Ideal
  • Pero Pinheiro 0:1 CD Rabo Peixe
  • Amarante 0:1 Tirsense
  • Berco 1:4 Macedo Cavaleiros
  • FC Barreirense 1:1 Serpa
  • Gouveia 1:3 Valadares Gaia
  • Idanhense 1:1 Sertanense
  • Imortal -:- Pinhalnovense
  • Leca 0:0 Gondomar
  • Loures -:- OS Belenenses
  • Maria de Fonte 2:1 Merelinense
  • Paredes 2:0 Vila Mea
  • Peniche 0:1 SB Castelo Branco
  • SC Vianense 1:0 Camara de Lobos
  • SC Vila Real 1:0 Santa Marta Penaguiao
  • Sintrense 1:1 Coruchense
  • Uniao de Coimbra 0:0 Ferreira de Aves
  • Uniao Montemor 0:1 Moncarapachense
  • Vitoria Sernache 1:1 Marinhense
  • Camacha -:- Vilaverdense
  • Operario 0:0 Sacavenense
  • SC Praiense 1:2 Fontinhas
  • Sporting U23 0:0 Maritimo U23
  • Mioveni 3:1 Academica Clinceni
  • UTA Arad 0:1 Gaz Metan
  • Rayon Sport 0:3 Marines
  • Mukura Victory Sports 3:2 Musanze
  • Gasogi United 0:2 Etincelles
  • Copiapo 2:3 Huachipato
  • Coastal Union 1:3 Namungo
  • Polisi Tanzania 0:1 Young Africans
  • Chonburi 2:0 Khonkaen Utd.
  • Nakhon Ratchasima FC 2:2 Chiangmai Utd
  • Buriram 1:0 Bangkok Utd
  • Chainat 2:2 Customs Utd
  • Ranong 1:0 Rayong FC
  • Chiangmai FC 2:1 Khonkaen FC
  • Muangkan Utd 6:1 Udon Thani
  • Anges de Notse -:- Dynamic Togol.
  • AS Togo-:-Port
  • Kara 1:0 Unisport
  • Kotoko -:- Gbohloe
  • AS Djerba -:- CO Medenine
  • Bembla 1:1 Sfax Railways
  • CO Transports -:- Menzel Nour
  • Sidi Bouzid -:- Kairouanaise
  • Sporting Ben Arous -:- EM Mahdia
  • Tabarka -:- AS Mohamdia
  • Batman Petrolspor 1:0 Fatsa Belediyespor
  • Elazığspor -:- Mamak
  • Erbaaspor -:- Arnavutkoy Bl.
  • Hendek -:- Bergama Bld.
  • Kahta -:- Osmaniyespor
  • Kutahyaspor 0:0 Bursa
  • Nevsehirspor -:- Hopaspor
  • Sancaktepe -:- Karaman Bld.
  • Aksaray Bld. -:- 52 Orduspor
  • Darıca Gençlerbirliği -:- Carsambaspor
  • Hacettepe 0:1 Iskenderun
  • Kestel 1:0 Bayrampaşa
  • Kizilcaboluk Spor Kulubu 1:0 Elazig Karakocan
  • Kusadasispor 0:0 Altindag Bld.
  • Siirt İl Özel İdaresi 1:3 Igdir FK
  • Beyoglu Yeni Carsi 0:1 Yomraspor
  • Edirnespor 6:0 Ceyhanspor
  • Esenler Erokspor 1:0 Fethiyespor
  • Gümüşhanespor -:- Tepecik
  • Icel 2:1 Karşıyaka
  • Karabükspor -:- Cankaya FK
  • Kirikkale Buyuk Anadolu 0:0 Belediye Derince
  • Mardin BB 2:1 Agri 1970
  • Orduspor 1967 1:0 Karakopru
  • Adana İdmanyurduspor K 0:0 Hakkarigücü K
  • ALG Spor K -:- Sivasspor K
  • Altay K 2:3 Amed SK K
  • Ataşehir Bld. K -:- Karadeniz Ereğli Bld. K
  • Fatih Vatan Spor K -:- Kireçburnu K
  • Hatayspor K -:- Fenerbahçe K
  • Kayseri K -:- Dudullu K
  • Konak Bld. K 1:1 Karagümrük K
  • Trabzonspor K 2:0 Rizespor K
  • Beşiktaş K -:- 1207 Antalyaspor K
  • Kocaeli Bayan K -:- Fomget GSK K
  • Aris 0:0 Lamia
  • Atromitos 0:2 AEK
  • Volos 0:4 PAOK
  • AEK B 1:0 Episkopi
  • Diagoras 0:0 O.F. Ierapetra
  • Asteras Vlachioti 0:2 Kallithea
  • Ergotelis 1:0 PAE Egaleo
  • Kalamata -:- Rodos
  • Karaiskakis 2:1 Irodotos
  • Kavala 2:2 Panserraikos
  • O. Volos 1:2 AEL Larissa
  • PAE Chania 5:1 Zakynthos
  • Panathinaikos B 1:3 Levadiakos
  • Pierikos 1:0 Apollon Pontou
  • Thesprotos 1:5 Iraklis 1908
  • A. Asteras 3:1 Chrisoupolis
  • Apollon Paralimniou 0:1 Aris Avatou
  • Ethnikos Sochos 2:0 Alexandroupoli
  • F.C. Pandramaikos 1:1 M. Alexandros Orfaniou
  • Orfeas Xanthi 0:3 Doxa Dramas
  • Plagia 0:1 Thermaikos FC
  • Asteras Kalirachis 1:0 Giannitsa
  • Edessaikos 0:3 Kozani
  • Kozani 1:0 Iraklis Ampelokipi
  • Lefkimmi 2:0 Poseidonas Michanionas
  • Makedonikos 3:0 M. Alexandros Trikala
  • Thyella Sarakinoi 4:0 Agios Matthaios
  • Amvrysseas -:- Atalanti
  • Dimitra Efxeinoupolis 3:0 Aetos Makrychoriou
  • Ethnikos Neou 2:0 Thiseas Agria
  • Fikis 3:0 Elassona
  • Ipato -:- Atromitos Palamas
  • Iraklis Larissa 1:0 Nea Artaki
  • Acheron Kanalaki 1:0 Panegialios
  • Amvrakikos Loutrou 0:3 Diavolitsi
  • Diagoras Vrachneikon 3:0 Aias Gastounis
  • Ethnikos Skoulikadou 0:0 Panagriniakos
  • Nafpaktiakos A. 1:2 Tilikratis L.
  • PAO Varda 2:4 Panachaiki
  • Ermis Meligous 0:2 Santorini
  • Ilioupoli 3:0 Mykonos
  • Agios Ierotheos 3:2 Panarkadikos
  • Ermionidas-:-Ermis
  • Fostiras 1:0 Foinikas N. Epidavrou
  • E. Piraeus 1:1 Panelefsiniakos
  • Keratsini -:- Aiolikos
  • Kyanos A. V. 2:1 Aittitos Spata
  • Proodeftiki 1:1 Thyella D.
  • Pyliou -:- Aias
  • AE Neapolis -:- Rouf Pao
  • Agios Nikolaos 1:2 Almyros Gaziou
  • Ierapetra 0:2 Atsalenios
  • Panionios 1:0 Giouchtas
  • Poros 3:0 Aris Soudas
  • Lusaka Dynamos 0:1 Green Eagles
  • Nkwazi 1:1 Konkola
  • Winter Camps

    °