antalya web tasarım
CANLI SKOR
  • Seattle Sounders 3:0 Los Angeles FC
  • Sporting Kansas City -:- FC Dallas
  • New England Revolution -:- New York City
  • Miami FC -:- Hartford Athletic
  • FC Tulsa -:- LA Galaxy 2
  • Orange County SC -:- New Mexico
  • Real Monarchs -:- Rio Grande
  • Colorado Springs -:- New Mexico
  • Orlando City B -:- Greenville
  • Chattanooga Red Wolves -:- Greenville
  • North Carolina Courage K -:- Orlando Pride K
  • Bremen 1:4 Hertha
  • Frankfurt 1:1 Bielefeld
  • Union Berlin 1:3 Augsburg
  • Dortmund -:- Monchengladbach
  • Hannover 2:0 Karlsruher
  • Sandhausen 3:2 Darmstadt
  • Wurzburger Kickers 0:3 Aue
  • Bayern II 2:2 Turkgucu Munchen
  • Lubeck 1:1 Saarbrucken
  • Meppen 1:3 Munich 1860
  • Rostock 3:1 Duisburg
  • Wehen 0:0 Verl
  • Zwickau 2:1 Unterhaching
  • Hamburger SV II 2:2 Teutonia Ottensen
  • Jeddeloh 0:1 Oberneuland
  • Berliner AK 07 1:5 Jena
  • BFC Dynamo 6:2 Bischofswerdaer
  • Halberstadt 0:2 Altglienicke
  • Lokomotive Leipzig 1:1 Chemnitzer
  • Ahlen 2:1 Lotte
  • Bonner 0:2 Wegberg
  • Dusseldorf II -:- Aachen
  • Fortuna Koln 3:2 Wuppertaler
  • Lippstadt 1:1 Koln II
  • Monchengladbach II 2:1 Straelen
  • Munster 2:1 Homberg
  • Oberhausen 1:1 Bergisch Gladbach
  • Bahlinger 1:4 Steinbach Haiger
  • Elversberg 5:0 Schott Mainz
  • FSV Frankfurt 1:0 Giessen
  • Homburg 3:1 Stadtallendorf
  • Kassel 1:1 Pirmasens
  • Mainz II 2:6 Freiburg II
  • Offenbach 3:0 Hoffenheim II
  • RW Koblenz -:- Stuttgart II
  • Walldorf 0:0 Ulm
  • Rostocker FC 1:3 Pampow
  • RSV Eintracht 2:2 Brandenburger
  • Strausberg -:- Hertha Zehlendorf
  • Halle 2:0 Eilenburg
  • Plauen 1:1 Krieschow
  • An der Fahner Hohe 2:0 FC Merseburg
  • Martinroda 2:5 Ludwigsfelder
  • Oberlausitz 2:0 Jena II
  • Altenholz 0:3 Kronshagen
  • Eutin 1:2 Oldenburger
  • Husumer 1:1 Bordesholm
  • Neumunster -:- Pansdorf
  • Dassendorf 2:1 Tornesch
  • Suderelbe -:- Barmbek
  • Bremer 1:1 Aumund
  • BTS Neustadt 3:6 Union 60 Bremen
  • Rotenburger 2:3 Uphusen
  • Emden 1:2 VfL Oldenburg
  • Egestorf0:2Langreder
  • FT Braunschweig -:- Lupo
  • Baunatal 1:3 Hessen Dreieich
  • Hanau -:- Hadamar
  • Hunfelder -:- Fernwald
  • TUS Dietkirchen -:- Fulda
  • Waldgirmes -:- Flieden
  • Erlensee -:- Zeilsheim
  • Arminia Ludwigshafen 1:1 Dudenhofen
  • Rochling 1:2 Worms
  • Diefflen -:- Elversberg II
  • Engers -:- Trier
  • Hassia Bingen -:- Gonsenheim
  • Karbach -:- Eisbachtal
  • Pfeddersheim -:- Hertha Wiesbach
  • Salmrohr -:- Waldalgesheim
  • Eppelborn -:- Jagersburg
  • Mechtersheim -:- Speyer
  • Gebenbach -:- Kahl
  • Eltersdorf -:- Karlburg
  • Spvgg Ansbach 09 -:- Cham
  • Vilzing -:- Seligenporten
  • Abtswind -:- Ammerthal
  • Bayern Hof -:- DJK Bamberg
  • Grossbardorf -:- Bamberg
  • Sand -:- ATSV
  • Dachau 2:3 Deisenhofen
  • Donaustauf -:- Pullach
  • Landsberg -:- Kirchanschoring
  • Pipinsried 4:3 Hankofen
  • Turkspor Augsburg -:- Kottern
  • Nordlingen -:- Ismaning
  • Regensburg II -:- TSV 1880 Wasserburg
  • Backnang 1:1 Ravensburg
  • Goppinger SV -:- Freiberg
  • Pforzheim 3:0 Dorfmerkingen
  • Bruchsal 4:1 Sandhausen II
  • Bissingen -:- Freiburger
  • Linx -:- TSV Ilshofen
  • Neckarsulmer -:- Lorrach
  • Nottingen -:- Reutlingen
  • Villingen -:- Oberachern
  • Jahn Hiesfeld -:- Dusseldorf
  • Kiel U19 1:0 Chemnitzer FC U19
  • Cottbus U19 1:2 Magdeburg U19
  • Hertha U19 5:1 Eimsbutteler U19
  • St. Pauli U19 5:2 Union Berlin U19
  • Wolfsburg U19 2:3 Bremen U19
  • Freiburg U19 4:0 Offenbach U19
  • Augsburg U19 1:2 Saarbrucken U19
  • Ingolstadt U19 1:1 Nurnberg U19
  • Stuttgart U19 2:0 Frankfurt U19
  • Hoffenheim U19 5:1 Kaiserslautern U19
  • Heidenheim U19 1:4 Furth U19
  • Bochum U19 4:0 Paderborn U19
  • RW Essen U19 2:3 Oberhausen U19
  • Neukolln K 0:9 Meppen K
  • Almanya K 3:0 İrlanda K
  • Moldova K -:- İspanya K
  • Gungahlin 2:0 Tigers FC
  • Canberra FC 1:0 Belconnen United
  • Lake Macquarie 2:3 Broadmeadow
  • Weston Workers 1:1 Lambton J.
  • WS Wanderers U21 2:1 North Shore Mariners
  • Queensland Lions 4:0 Redlands
  • Gold Coast Knights 3:0 Gold Coast
  • Peninsula 3:2 Brisbane City
  • Eastern Suburbs 1:2 Olympic FC
  • Croydon 3:2 Adelaide City
  • Campbelltown City 3:2 Adelaide Comets
  • Adelaide U21 4:0 Para
  • Adelaide Olympic 1:0 Blue Eagles
  • Devonport 1:0 Riverside Olympic
  • Launceston 1:3 South Hobart
  • Olympia Warriors 1:2 Clarence Zebras
  • Balcatta 0:2 Inglewood
  • Bayswater City 0:0 Perth Glory U21
  • Perth SC 5:0 Rockingham City
  • Armadale 1:2 Floreat Athena
  • Gwelup Croatia SC 1:1 Joondalup
  • Sorrento 1:1 Cockburn City
  • Bayside 0:2 Toowong
  • Caboolture 5:3 The Gap
  • North Star 2:1 Acacia Ridge
  • Horn -:- Liefering
  • Stadl Paura -:- Sturm Graz (Am)
  • Weindorf St. Anna -:- Bad Gleichenberg
  • Kufstein -:- SV Worgl
  • Grodig -:- A. Salzburg
  • Saalfelden -:- Wals
  • SAK 1914 -:- Kuchl
  • Rotenberg -:- Wolfurt
  • Hohenems -:- RW Rankweil
  • Dornbirner SV -:- Lauterach
  • Gabala 0:0 Keshla
  • Mouscron -:- Gent
  • Waasland-:-Beveren
  • St. Gilloise -:- Seraing
  • Meux -:- Givry
  • Gullegem -:- Oudenaarde
  • Ganshoren -:- Dender
  • Hoogstraten -:- Dessel
  • Vorselaar -:- RFC Liege
  • Zwevezele -:- City Pirates
  • Entente Durbuy -:- Hades
  • Heist -:- Lochristi
  • Heur Tongeren -:- Esperanza Pelt
  • Jette -:- Braine
  • Lokeren-:-Temse
  • Rebecquoise 0:5 Petegem
  • Renaissance Mons -:- Olsa Brakel
  • Schaerbeek-:-Evere
  • Aalst -:- Jeunesse Tamines
  • Tienen K 2:1 Moldavo K
  • Massenhoven K -:- Zwevezele K
  • Wuustwezel K -:- SG
  • Chastre K -:- St. Liege 2 K
  • Mechelen K -:- GBA Kontich K
  • Gent II K -:- Genk II K
  • RFC Liege K -:- Famkes Merkem K
  • RSC Anderlecht II K -:- Leuven II K
  • Vitebsk 1:1 Belshina
  • Dynamo Brest 2:1 Energetik
  • Chimik Svetlogorsk 1:2 Volna Pinsk
  • Mikashevichi 1:1 Orsha
  • Kronon Stolbtsy 4:2 Chayka Zelva
  • Meliorator Zhitkovichi 0:3 Ostrovets
  • Ivatsevichi 0:2 Molodechno
  • Pershiy Region 1:7 Baranovici
  • Osipovichi 3:0 Zhlobin
  • Viktoria Mar. Gorka 6:0 Polotsk
  • SMIavtotrans 4:2 BumProm Gomel
  • Slutsk 2 1:3 BATE 2
  • Slavia Mozyr 2 1:1 Soligorsk 2
  • Isloch 2 2:3 Din. Minsk 2
  • Radnik Bijeljina -:- Olimpic Sarajevo
  • Zeljeznicar -:- Krupa
  • Banovici -:- GOSK Gabela
  • Capljina -:- Gorazde
  • Igman K. -:- Posusje
  • Kakanj -:- HNK Orasje
  • Travnik -:- Jedinstvo Bihac
  • Zivinice -:- Gradacac
  • Confianca 1:0 Guarani
  • Nautico 1:1 Chapecoense
  • America MG -:- Figueirense
  • Sao Bento -:- Volta Redonda
  • Treze -:- Jacuipense
  • Jacyoba -:- Central SC
  • Pelotas -:- Marcilio Dias
  • Portuguesa RJ -:- Toledo
  • Real Noroeste -:- Goiania
  • Nacional PR -:- Ferroviaria
  • SE Juventude -:- Santos AP
  • America-:-RN
  • Tupynambas -:- Bahia De Feira
  • Aparecidense -:- Operario VG
  • Joinville -:- Novorizontino
  • Uniao Rondonopolis -:- Aguia Negra
  • Goianesia -:- Vitoria ES
  • Sao Caetano -:- SER Caxias
  • Sao Paulo AP -:- Ypiranga AP
  • Audax RJ -:- Goncalense
  • Bonsucesso -:- Nova Iguacu
  • Campos AA -:- Angra dos Reis
  • Duque De Caxias -:- Rio Sao Paulo
  • Olaria -:- Marica
  • Sampaio Correa FE -:- Artsul
  • Serra Macaense -:- Serrano FC
  • Beroe -:- Cherno More
  • Levski -:- CSKA 1948 Sofia
  • Lok. Sofia 0:4 Litex Lovech2:072'Neftochimic Burgas
  • Septemvri Simitli -:- Hebar
  • Borislav Parvomay -:- Gorski Izvor
  • Haskovo 1957 -:- Atletik Kuklen
  • Maritsa Plovdiv -:- Chernomorets 1919
  • Nesebar -:- Karnobat
  • Rozova Dolina -:- Rodopa Smolyan
  • Spartak Plovdiv -:- Dimitrovgrad
  • Vereya -:- Sokol Markovo
  • Yambol 1915 -:- Gigant Saedinenie
  • Zagorets -:- Levski Karlovo
  • Balkan Botevgrad -:- Vladaya
  • Belasitsa -:- Marek
  • Botev Ihtiman -:- Oborishte
  • Nadezhda Dobroslavci -:- Gotse Delchev
  • Perun -:- Rilski Sportist
  • Razlog -:- Kyustendil
  • Slivnishki Geroy -:- Chepintsi
  • Velbazhd -:- Chavdar Etropole
  • Vihren -:- Bansko
  • Botev Novi Pazar -:- Ustrem Donchevo
  • AS Douanes -:- Majestic
  • ASEC Koudougou -:- Kadiogo
  • ASFA Yennega -:- Royal
  • ASF Dioulasso -:- Salitas
  • Etoile Filante -:- USFA
  • Flambeau du Centre 0:0 Aigle Noir
  • Le Messager Ngozi -:- Olympic S.
  • Jong Holland -:- Scherpenheuvel
  • Slovacko -:- Pribram
  • Bohemians 1905 -:- Plzen
  • Benesov 2:5 Slavia Prag B
  • Motorlet Prague 2:0 Hostoun
  • Sokolov -:- Pisek
  • Vltavin 0:2 Plzen B
  • Vyskov 2:0 Velke Mezirici
  • Dolni Benesov 1:3 Kromeriz
  • Nove Mesto na M. 3:3 Sigma Olomouc B
  • Rosice 0:0 Odra Petrkovice
  • Uhersky Brod 2:2 Frydek
  • Petrin Plzen 2:3pen Sokol Lom
  • Marianske Lazne 2:1pen Ceske Budejovice B
  • Kladno 2:3pen Ceska Lipa
  • Tatran Rakovnik 1:2 Aritma Prague
  • Kutna Hora 2:1 Nymburk
  • Libis 2:4 Kolin
  • Kosmonosy 5:2 Caslav
  • Horky nad Jizerou 1:2 Hlinsko
  • Breclav 1:0 Slavoj Polna
  • Hodonin 1:3 Zbrojovka Brno B
  • Start Brno 3:3 Velka Bites
  • HFK Olomouc 1:4 SK Hranice
  • Skastice 3:2 Sumperk
  • Valasske Mezirici 4:1 Strani
  • Novy Jicin 1:0 Bohumin
  • Haj ve Slezsku 0:2 Dolni Datyne
  • Luhacovice 3:1 Slusovice
  • Bosonohy 1:0 Lisen B
  • Svratka Brno 1:3 Rajecko
  • Bystrc 1:0 Kurim
  • Moravsky Krumlov 1:3 Ivancice
  • Slavia HK 1:0 Cernilov
  • Vysoka n. Labem 3:2pen Police nad Metuji
  • Kostelec n. O. 1:2 Trebes
  • Oldrichov 1:2 Modlany
  • Nepomuk 0:2 Tlumacov
  • Horni Briza -:- Domazlice B
  • Stribro -:- Bolevec
  • Vejprnice -:- Rapid Plzen
  • Protivin -:- Olesnik
  • Dukla JM 2:1 Ujezd Prague
  • Hostivar 0:2 Motorlet Prague B
  • Zlicin 2:1 US Prague
  • Loko K. Vary 4:3pen FC Cheb
  • Mohelnice 1:3 Brodek u Prerova
  • Hradec Kralove U19 1:2 Pardubice U19
  • Karvina U19 2:1pen Plzen U19
  • Sigma Olomouc U19 -:- Slovacko U19
  • Ceske Budejovice U19 -:- Mlada Boleslav U19
  • Ostrava U19 -:- Slavia Prag U19
  • FC Praha K 1:2 Ostrava K
  • Hradec Kralove K 4:1 Branik K
  • Beijing Baxy 0:1 Beijing Renhe
  • Heilongjiang Lava 0:0 Kunshan
  • Shaanxi Changan 1:1 Zhejiang Greentown
  • Tianjin Teda 2:0 Shijiazhuang
  • Wuhan Zall 2:1pen Hebei
  • Shanghai SIPG 3:2 Chongqing Lifan
  • Midtjylland 1:0 Lyngby
  • Kolding 2:4 Koge
  • Silkeborg 3:1 Esbjerg
  • Viborg 3:1 Skive IK
  • Aarhus Fremad 1:1 VSK Aarhus
  • Brabrand 0:2 Middelfart
  • Jammerbugt 4:1 Dalum IF
  • BK Frem 3:1 Holstebro
  • Roskilde KFUM's 0:4 AB Kopenhagen
  • Tarnby 1:3 Nykobing
  • Bronshoj 1:3 FA 2000
  • Skovshoved 2:2 Vanløse
  • Lorca Deportiva (Esp) 0:1 Mar Menor (Esp)
  • Murcia (Esp) 2:1 Hercules (Esp)
  • Huelva (Esp) 2:0 Betis B (Esp)
  • SD Navarro CF (Esp) 0:1 Marino de Luanco (Esp)
  • Arandina (Esp) 1:1 Real Burgos CF (Esp)
  • Caudal Deportivo (Esp) 2:1 R. Oviedo B (Esp)
  • UE Rubi (Esp) 0:1 Terrassa (Esp)
  • Villarrubia (Esp) 2:0 Linares (Esp)
  • Alfreton (Eng) 2:0 Chesterfield (Eng)
  • East Kilbride (Sco) 3:2 Stranraer (Sco)
  • Huddersfield U21 (Eng) 0:4 Altrincham (Eng)
  • Kidderminster (Eng) 0:4 Wrexham (Wal)
  • Albion Rovers (Sco) 1:1 Caledonian Braves (Sco)
  • Glentoran (Nir) 7:0 H&W Welders (Nir)
  • Kelty Hearts (Sco) 1:1 Airdrieonians (Sco)
  • Kettering (Eng) 1:0 King’s Lynn (Eng)
  • Montrose (Sco) 2:2 Dundee FC (Sco)
  • Udinese (Ita) 0:1 Spal (Ita)
  • Bath (Eng) -:- Yeovil (Eng)
  • Ebbsfleet (Eng) 2:1 Dover (Eng)
  • Marske (Eng) -:- Spennymoor (Eng)
  • Moyola (Nir) -:- Ballyclare (Nir)
  • Smyrnis (Gre) -:- O. Volos (Gre)
  • Atl. Madrid (Esp) -:- Almeria (Esp)
  • Modena (Ita) -:- Venezia (Ita)
  • Empoli (Ita) -:- Vis Pesaro (Ita)
  • Numancia (Esp) -:- SD Logrones (Esp)
  • Spezia (Ita) -:- Pistoiese (Ita)
  • Baleares (Esp) -:- UCAM Murcia (Esp)
  • Burgos CF (Esp) -:- Ath. Bilbao B (Esp)
  • CD Colunga (Esp) -:- Real Aviles (Esp)
  • CE Europa (Esp) -:- CE Manresa (Esp)
  • Inter (Ita) -:- Pisa (Ita)
  • Jupiter (Esp) -:- Sant Andreu (Esp)
  • La Virgen (Esp) -:- Leonesa (Esp)
  • Lazio (Ita) -:- Benevento (Ita)
  • Lealtad (Esp) -:- Racing Santander (Esp)
  • Lorca FC (Esp) -:- Minerva (Esp)
  • Peralada (Esp) -:- Llagostera (Esp)
  • Guijuelo (Esp) -:- Extremadura UD (Esp)
  • Selaya (Esp) -:- Cayon (Esp)
  • Barcelona (Esp) -:- Elche (Esp)
  • Santa Amalia (Esp) -:- Cacereno (Esp)
  • Zaragoza (Esp) -:- Girona (Esp)
  • Alzira (Esp) -:- Vilamarxant (Esp)
  • Prat (Esp) -:- L'Hospitalet (Esp)
  • La Roda (Esp) -:- Elche CF Ilicitano B (Esp)
  • LDU Portoviejo 2:1 Olmedo
  • Orense -:- Aucas
  • America de Quito 1:0 Ind. Juniors
  • BKMA 0:0 Lori
  • Shirak 1:2 Alashkert
  • Ararat -:- Sevan
  • Kuressaare -:- Levadia
  • Narva 0:1 Tulevik
  • Narva -:- Flora
  • Tallinna Kalev 1:2 Tammeka
  • Kuressaare 2:2 Legion
  • Paide -:- Legion
  • TB Tvoroyri 0:0 Klaksvik
  • Runavik -:- Streymur
  • Khouribga -:- Berkane
  • Kiffen 0:1 EPS
  • PK3:135
  • NJS 0:2 Keski
  • Atlantis -:- KaaPo
  • Jazz Pori -:- Klubi 04
  • PIF Pargas -:- TPV
  • JIPPO -:- Kiisto
  • JJK Jyvaskyla -:- Hercules
  • Kemi City -:- GBK Kokkola
  • VIFK -:- Rovaniemi 2
  • GBK Kokkola 1:1 JBK
  • Rennes -:- Monaco
  • Caen -:- Chambly
  • Chateauroux -:- Amiens
  • Dunkerque -:- Valenciennes
  • Grenoble -:- AC Ajaccio
  • Le Havre -:- Niort
  • Paris FC -:- Nancy
  • Pau FC -:- Guingamp
  • Sochaux -:- Rodez
  • Lorient II -:- Saint
  • Versailles -:- Fleury
  • Blois -:- Chartres
  • Chateaubriant -:- Poissy
  • Granville -:- Caen II
  • Rouen -:- Saint
  • Sainte-:-Genevieve
  • Vannes -:- Plabennec
  • ASM Belfort -:- Lusitanos
  • Haguenau -:- FC 93
  • GFC Ajaccio -:- Schiltigheim
  • Sannois -:- Metz II
  • Beauvais -:- Paris 13 Atl.
  • Epinal -:- St Quentin
  • Lens II -:- Auxerre II
  • Reims II -:- Sedan
  • Andrezieux -:- GOAL FC
  • GFA74 -:- Frejus
  • Grasse -:- Jura Sud
  • Hyeres -:- Aubagne
  • Louhans Cuiseaux -:- Lyon II
  • Marignane -:- Marsilya II
  • Monaco II -:- Martigues
  • Toulon -:- Saint Priest
  • Le Puy -:- Nantes II
  • Beziers -:- Angouleme
  • Bourges 18 -:- Romorantin
  • Canet Roussillon -:- Bourges
  • Les Herbiers -:- Angers II
  • Trelissac -:- Colomiers
  • Chamalieres -:- Bergerac
  • Moulins-:-Yzeure
  • Barry 3:1 Caernarfon
  • Haverfordwest -:- Newtown
  • Comunicaciones -:- Santa Lucia
  • Iztapa -:- Antigua
  • Coban Imperial -:- Sanarate
  • Paphos -:- Achnas
  • AEL Limassol -:- Karmiotissa
  • Kouris Erimi 1:1 Zakakiou
  • Omonia Aradippou 2:1 Digenis
  • Othellos Athienou 3:0 Chloraka
  • Thoi Lakatamias 0:1 Paeek
  • Xylotympou 0:2 Sotiras
  • Bucheon 0:2 Jeju
  • Daejeon 1:2 Seoul E.
  • Anyang 1:2 Jeonnam
  • Gyeongnam 1:2 Ansan Greeners
  • Yangju Citizen 0:5 Changwon
  • Cheongju Jikji 3:1 Chuncheon
  • Busan Kyotong 1:0 Gangneung
  • Hwaseong 1:1 Gimhae
  • Gimpo C. 1:2 Mokpo City
  • Gyeongju KHNP 1:1 Daejeon Korail
  • Chikhura -:- Dinamo Batumi
  • Dila Gori -:- Lokomotiv Tbilisi
  • Merani Tbilisi -:- Din. Tbilisi
  • Samtredia -:- Saburtalo Tbilisi
  • Torpedo Kutaisi -:- Telavi
  • Gagra 1:0 Dinamo Batumi
  • Rivartibonitienne -:- Violette
  • Cosmopolites -:- Real du Cap
  • Din. Zagreb -:- Slaven Belupo
  • Solin -:- Hajduk Split 2
  • Vitesse -:- Sparta Rotterdam
  • PSV -:- FC Emmen
  • Sittard -:- Heerenveen
  • Scheveningen 0:1 ASWH
  • Noordwijk 1:1 Katwijk
  • Excelsior Maassluis 2:2 Rijnsburgse Boys
  • Jong Volendam 0:2 HHC
  • Kozakken Boys 4:1 IJsselmeervogels
  • Quick Boys 1:0 HFC
  • Spakenburg 0:0 Jong Sparta Rotterdam
  • TEC 1:1 GVVV
  • Excelsior 31 3:1 Staphorst
  • Hoek 1:2 Lisse
  • ODIN '59 0:1 Barendrecht
  • SteDoCo 3:0 DVS '33 Ermelo
  • VV DOVO 11:0 Ajax (Am)
  • VVOG 1:0 GOES
  • Sparta Nijkerk 2:0 Sportlust
  • Ter Leede 0:0 ACV Assen
  • VVSB -:- Harkemase Boys
  • Jong Nijmegen -:- Jong Heerenveen
  • Jong Almere City -:- Jong NAC Breda
  • Jong Den Haag -:- Jong Feyenoord
  • Jong Groningen -:- Jong FC Twente/Heracles
  • Heerenveen U18 -:- PSV U18
  • Ajax U18 -:- Alkmaar U18
  • Sparta Rotterdam U18 2:5 Utrecht U18
  • Zwolle U18 -:- Feyenoord U18
  • Eastern AA 2:1 Kitchee
  • Everton 4:2 West Brom5:267'Leeds
  • Manchester Utd -:- Crystal Palace
  • Arsenal -:- West Ham
  • Nottingham 0:2 Cardiff
  • Carlisle 2:0 Southend
  • Chelsea U18 4:1 West Ham U18
  • Manchester Utd U18 2:1 Blackburn U18
  • Liverpool U18 5:0 Stoke City U18
  • Southampton U18 1:2 Crystal Palace U18
  • Tottenham U18 2:0 Arsenal U18
  • Burnley U18 1:2 Wolverhampton U18
  • West Brom U18 3:3 Reading U18
  • Middlesbrough U18 2:3 Derby U18
  • Norwich U18 0:1 Aston Villa U18
  • Manchester City U18 2:2 Everton U18
  • Shelbourne -:- Finn Harps
  • Getafe -:- Osasuna
  • Celta Vigo -:- Valencia
  • Alcorcon -:- Tenerife
  • Castellon -:- Malaga
  • Vallecano -:- Sabadell
  • Jonkopings -:- Östers
  • Trelleborgs -:- Orgryte
  • Orebro Syr. 1:0 IK Frej
  • Brommapojkarna 5:1 IFK Lulea
  • Nykopings 1:1 Karlslunds
  • Vasalunds -:- Team TG FF
  • Eskilsminne 1:1 Lunds
  • Lindome 6:0 Karlskrona
  • Assyriska IK 4:0 Qviding
  • Oskarshamns 2:1 Tvaakers
  • Torns 3:0 Linkoping City
  • Värnamo 3:1 Skövde
  • Umeå 5:4 Notvikens IK
  • Gottne IF 3:2 Taftea IK
  • Ytterhogdals 3:0 Stode
  • Sandviks 0:1 Bodens
  • IFK Ostersund -:- Friska Viljor FC
  • Stockholm Internazionale 0:1 Enkopings SK
  • IFK Stocksund 2:0 Kungsangens
  • Fanna -:- Karlbergs
  • Hudiksvalls -:- Fagersta Sodra
  • Osteraker IFK -:- Kvarnsvedens
  • Upsala -:- Skiljebo
  • Lidingo IFK -:- Enskede
  • Frölunda 5:1 Vinbergs
  • Bunkeflo IF 0:1 IFK Malmo
  • Onsala BK 2:2 Olympic
  • Angelholms -:- Rosengard
  • Arameisk3:0Syrianska
  • Huddinge 0:1 Atvidabergs
  • IFK Eskilstuna 1:2 Forward
  • Rynninge 1:1 Kumla
  • Tyreso 1:2 Gute
  • Assyriska IF -:- Varmbols
  • Trosa-:-Vagnharads
  • Stenungsunds 2:0 Tidaholm IFK
  • Amal 2:2 Vargarda IK
  • Gauthiod 2:0 Karlstad II
  • Nordvarmland -:- Savedalens
  • Oddevold 5:0 Ahlafors IF
  • Lidkopings FK -:- Vanersborgs IF
  • Asarums 1:3 Hassleholms IF
  • Bromolla 3:1 Nosaby IF
  • Husqvarna 1:6 Osterlen FF
  • IFK Hassleholm 2:3 Almeboda/Linneryd
  • Tord 4:0 Kristianstads
  • Dalstorps IF 1:1 Syrianska
  • AIK K 3:1 IF Brommapojkarna K
  • Sandvikens K 1:0 Bollstanas K
  • Hammarby K 2:1 Mallbackens K
  • Lugano -:- Luzern
  • Young Boys -:- Zurich
  • Kriens -:- Xamax
  • Schaffhausen -:- Chiasso
  • Aarau -:- Wil
  • Basel II -:- Koniz
  • Bavois -:- Nyonnais
  • Breitenrain -:- YF Juventus
  • Cham -:- Sion II
  • Munsingen -:- Bruhl SG
  • Rapperswil -:- Black Stars
  • Yverdon -:- Zurich II
  • Bellinzona -:- Etoile
  • Lausanne II -:- Terre Sainte
  • Echallens -:- Young Boys II
  • La Chaux-:-De
  • Lancy -:- Oberwallis Naters
  • Martigny -:- Chenois
  • Baden -:- Wohlen
  • Goldau -:- Biel
  • Solothurn -:- Muttenz
  • Buochs -:- Delemont
  • Bassecourt -:- Grasshopper II
  • Dietikon -:- St. Gallen II
  • Red Star Zurich -:- Paradiso
  • Tuggen -:- Gossau
  • Wettswil-:-Bonstetten
  • Winterthur II -:- Linth
  • Fiorentina -:- Torino
  • Verona -:- AS Roma
  • Cagliari U19 0:1 AC Milan U19
  • Inter U19 3:0 Sampdoria U19
  • Fiorentina U19 1:2 Bologna U19
  • Genoa U19 1:0 Spal U191:127'Sassuolo U19
  • Lazio K -:- Lady Granata K
  • Volsungur 0:6 Kordrengir
  • Vidir -:- Kari
  • Sapporo 0:1 G
  • Sagan Tosu 1:3 Yokohama M.
  • Nagoya 2:1 Kobe
  • C1:2Osaka
  • Shonan 0:3 Shimizu
  • Kashiwa 1:1 Hiroshima
  • Albirex Niigata 0:1 Tokushima
  • Kofu 0:0 Kyoto
  • Yamaga 2:2 V
  • Yamagata 0:2 Kitakyushu
  • Chiba 2:1 Okayama
  • Iwata 2:3 Tochigi
  • Kanazawa 1:2 Avispa Fukuoka
  • Ryukyu 3:2 Mito
  • Kamatamare 0:0 Grulla Morioka
  • Azul Claro Numazu 0:2 Fukushima Utd
  • Blaublitz 4:0 Tottori
  • G2:3Osaka U23
  • Gifu 0:2 Nagano
  • Kagoshima Utd 1:2 YSCC
  • Kunoichi K 3:0 Ehime K
  • HFX Wanderers -:- Valour
  • Cavalry -:- Atl. Ottawa
  • Edmonton -:- York 9
  • Forge -:- HFX Wanderers
  • Hamilton City -:- Brantford
  • Taraz 0:2 Zhetysu
  • Kaisar -:- K. Almaty
  • Kyzylzhar -:- Zhetysu
  • Okzhetpes -:- Taraz
  • Okzhetpes -:- FC Astana
  • Shakhtar K. -:- Taraz
  • Tobol -:- Kaspij Aktau
  • Zhetysu -:- Ordabasy
  • Kairat Academy 2:3 Sdyushor
  • La Equidad 4:0 Chico
  • Atl. Nacional -:- Tolima
  • Patriotas -:- Envigado
  • Pereira -:- Santa Fe
  • Bogota -:- U. Magdalena
  • Leones -:- Valledupar
  • Real Cartagena -:- Orsomarso
  • Cortulua -:- Atletico F.C.
  • Barranquilla -:- Atletico F.C.
  • Boca Juniors -:- Real San Andres
  • Llaneros -:- Huila
  • Orsomarso -:- Bogota
  • Quindio -:- Fortaleza
  • Tigres -:- Real Cartagena
  • U. Magdalena -:- Leones
  • Valledupar -:- Cortulua
  • Sporting San Jose -:- Saprissa
  • Municipal Garabito 1:1 Santa Rosa
  • Cariari Pococi -:- Escazucena
  • Carmelita -:- Cofutpa
  • Puntarenas FC -:- U.C.R.
  • Makedonija GP 2:1 Vardar
  • Rabotnicki 1:1 Struga Trim & Lum
  • FK Korab -:- Vardari Forino
  • Kadino Skopje -:- Vellazerimi
  • KF Gostivar -:- Veleshta
  • Kit Go Pehchevo -:- Tikves
  • Ohrid -:- FK Skopje
  • Pobeda -:- Plackovica
  • Rosoman 83 -:- Sasa
  • Sloga Vinica -:- Kozuv Gevgelija
  • Bregalnica -:- Osogovo
  • Spartaks -:- RFS
  • Valmiera -:- Ventspils
  • FK Liepaja -:- Riga FC
  • Auda 3:1 Lokomotiv Daugavpils
  • Rezekne 2:1 Super Nova
  • Saldus SS/Leevon 0:0 Grobina
  • Banga -:- Kauno Zalgiris
  • FK Panevezys -:- Riteriai
  • Suduva -:- Zalgiris
  • FK Minija 2:2 BFA Vilnius
  • Kauno Zalgiris 2 1:1 Atmosfera
  • Jonava 1:0 Dainava Alytus
  • Racing Luxembourg -:- Victoria Rosport
  • UNA Strassen -:- Hesperange
  • Differdange -:- Ettelbruck
  • Rodange -:- Hostert
  • Wiltz -:- Union Titus Petange
  • Rackeve 1:6 Ferencvaros
  • Sajobabony 1:2 Eger SE
  • Szarvaskend 1:10 Csakvari
  • Zsambek 2:1 Szabadkikoto
  • Bonyhad 2:3 Monori
  • Abda 0:1 Hodmezovasarhely FC
  • Ajka Kristaly 0:7 Lipot
  • ASR Gazgyar -:- Gesztely
  • Balassagyarmat -:- DVTK
  • Balatonfuredi -:- Debreceni EAC
  • Bataszek 8:1 Fehergyarmat
  • Bodajk 0:3 Erdi
  • Csornai 1:2 Dabas
  • Diosjeno 0:5 Dorogi
  • DTE -:- Korosladany MSK
  • Elore 1:2 Szentlorinc
  • Epitok 0:8 MTK Budapest
  • Felsozsolca 4:1 Varfurdo
  • Fuzesgyarmati SK 1:2 Gardony Varosi
  • Jaszberenyi 1:6 Budaorsi
  • Kabai -:- Nagybajom
  • Kecsked 0:10 Kisvarda
  • Kiraly SE 2:3 Bicskei
  • Kiskunfelegyhazi -:- Majosi
  • Kozarmisleny 1:0 Tatabanya
  • Makoi 1:3 Pecsi
  • Matraterenye -:- CSO
  • Mezokeresztes -:- Zalaegerszeg
  • Mezoturi -:- Menfocsanak
  • Mohacsi -:- Budafoki
  • Morahalom 0:3 Gyongyosi
  • Mosonmagyarovari TE 0:1 Siofok
  • PTE-:-PEAC
  • Sarbogard 0:3 Kazincbarcika
  • Sarvari 0:3 Kaposvar
  • Szeghalmi FC -:- Szolnoki
  • Tihanyi 0:5 Kecskemeti
  • Vac 1:4 Bekescsaba
  • Duna Aszfalt -:- Debrecen
  • Papai Perutz -:- Győr
  • Johor DT 6:1 Selangor
  • UiTM 2:1 Terengganu
  • Penang 2:1 Kuala Lumpur
  • Perak 2 0:0 Negeri Sembilan
  • ASOM -:- AS Bamako
  • US Bougouni -:- Tombouctou
  • AS Performance -:- Salif Keita
  • Sabana de Mopti -:- Mamahira
  • Mosta FC -:- Gudja
  • Necaxa 0:1 Puebla
  • Mazatlan FC 2:3 Cruz Azul
  • Atlante -:- Venados
  • Inter Playa Del Carmen 2:1 Cafessa
  • Alacranes 2:0 Atl. San Luis 2
  • Zitacuaro -:- Uruapan
  • Leones Negros 2 -:- Tecos FC
  • Ciervos -:- Canoneros Marina
  • Club America K 2:1 Santos Laguna K
  • Tanta -:- Masr
  • Al Ahly -:- Misr Elmaqasah
  • CSCA Buiucani 2:1 Zimbru
  • Petrocub -:- Milsami
  • FC Ulaanbaatar 4:0 Ulaanbaatar City
  • Deren 2:2 Khangarid
  • Hantharwady Utd 0:0 Yangon Utd
  • Rakhine United 1:2 Ayeyawady
  • Shan Utd 3:1 Ispe FC
  • Ocotal U20 -:- Diriangen U20
  • Vålerenga -:- Molde
  • Sarpsborg 08 -:- Mjondalen
  • Brattvag 0:0 Floro
  • Senja 1:1 Floya
  • Brattvag -:- Alta
  • Eidsvold -:- Skeid
  • Floro -:- Floya
  • Sotra 1:1 Baerum Sportsklubb
  • Baerum Sportsklubb -:- Notodden
  • Flekkeroy -:- Sotra
  • Nardo -:- Levanger
  • Brumunddal -:- Nybergsund
  • Brumunddal -:- Ull/Kisa 2
  • Funnefoss/Vormsund -:- Rommen SK
  • Gjovik-:-Lyn
  • Grorud 2 -:- Lillestrom 2
  • Kongsvinger 2 -:- Raufoss 2
  • Lørenskog -:- Elverum
  • Lørenskog -:- Funnefoss/Vormsund
  • Nybergsund -:- Rommen SK
  • Toten -:- Elverum
  • Assiden -:- Tonsberg
  • Flint -:- Assiden
  • Krakeroy -:- Flint
  • Follo -:- Sarpsborg 08 2
  • Halsen -:- Honefoss
  • Krakeroy -:- Honefoss
  • Mjondalen 2 -:- Orn
  • Orn -:- Oppsal
  • IL Express -:- Viking 2
  • Hinna -:- Sola
  • Hinna -:- Donn
  • Mandalskameratene -:- Djerv 1919
  • Sola -:- Vindbjart
  • Staal Jorpeland -:- Vidar
  • Viking 2 -:- IL Express
  • Akra -:- Madla IL
  • Brodd -:- Djerv 1919
  • Mandalskameratene -:- Donn
  • Start 2 -:- Vindbjart
  • Lysekloster -:- Fyllingsdalen
  • Sandviken -:- Lyn
  • Fjora -:- OS
  • Ready -:- Fana
  • Bjarg -:- Brann 2
  • Fana -:- Ardal
  • Fjora -:- Lyn
  • Ready -:- Sogndal 2
  • Sandviken -:- Lysekloster
  • Stord -:- Ardal
  • Stord -:- Fyllingsdalen
  • OS -:- Frigg
  • Tiller -:- Volda TI
  • Tynset -:- Volda TI
  • Aalesund 2 -:- Kolstad
  • Byåsen -:- Orkla
  • Kolstad -:- Melhus
  • Ntnui -:- Molde 2
  • Spjelkavik -:- Melhus
  • Spjelkavik -:- Ntnui
  • Strindheim -:- Traeff
  • Tiller -:- Orkla
  • Traeff -:- Byåsen
  • Tynset -:- Ranheim 2
  • Rana -:- Skjervoy
  • Bodo/Glimt 2 -:- Nordstrand
  • Nordstrand -:- Ullern
  • Skanland -:- Melbo
  • Skanland -:- Mjolner
  • Stabaek 2 -:- Melbo
  • Tromsø 2 -:- Finnsnes
  • Skeid 2 -:- Skjervoy
  • 12 de Octubre 3:1 Sol De America
  • San Lorenzo -:- Diaz
  • Melgar 1:1 U. San Martin
  • U. de Deportes 1:0 Ayacucho
  • Dep. Municipal -:- Carlos Mannucci
  • Huancayo -:- A. Lima
  • Cusco -:- Cienciano
  • Lechia 4:2 Stal Mielec
  • Pogon Szczecin -:- Slask
  • Legia -:- Gornik Z.
  • Widzew Lodz 2:0 Stomil Olsztyn
  • Belchatow -:- Tychy
  • Chrobry Glogow -:- GKS Jastrzebie
  • Termalica B-:-B.
  • Blekitni Stargard 1:4 Bytovia Bytow
  • Pruszkow 0:2 S. Rzeszow
  • Ol. Grudziadz -:- Ostroda
  • Polkowice -:- Katowice
  • Pogon Siedlce -:- Hutnik Krakow
  • Swit 0:1 Biala Piska
  • Wikielec 2:0 KS Kutno
  • Concordia Elblag 0:3 Sokol Aleksandrow L.
  • Jagiellonia II -:- W. Mazowieckie
  • Ursus Warszawa 0:2 Bron Radom
  • Koszalin 1:4 Pogon Szczecin II
  • Unia Swarzedz 0:1 Kotwica Kolobrzeg
  • Chemik Police 0:0 Swinoujscie
  • Gornik Konin 0:3 Pomorzanin Torun
  • Przodkowo 1:2 Nielba Wagrowiec
  • Polonia Swidnica 0:3 Bielsko
  • Biala Podlaska 5:2 Hetman Zamosc
  • S. Wola -:- Lewart Lubartow
  • Legia U18 4:1 Cracovia U18
  • Pogon Szczecin U18 4:2 UKS SMS Lodz U18
  • Korona U18 1:2 Arka U18
  • Wisla U18 -:- Gwarek Zabrze U18
  • Guimaraes 0:1 Belenenses
  • Sporting -:- Gil Vicente
  • FC Porto -:- Braga
  • Casa Pia 0:6 Benfica B
  • FC Porto B -:- Vizela
  • Covilha -:- CD Cova da Piedade
  • Guimaraes B -:- Felgueiras
  • Sp. Espinho -:- Anadia
  • Leixoes U23 -:- Rio Ave U23
  • Sepsi Sf. Gheorghe -:- Viitorul Constanta
  • U Craiova -:- FC Voluntari
  • CSM Resita 0:0 ASU Poli Timisoara
  • CSM Slatina 2:0 Comuna Recea
  • Mioveni 0:1 Metaloglobus Bucharest
  • Ripensia Timisoara 2:0 Aerostar
  • Ural 1:1 Zenit
  • FK Rostov -:- R. Volgograd
  • SKA Khabarovsk 0:0 Baltika
  • Tomsk 1:3 Volgar
  • Chertanovo M. 0:3 F. Voronezh
  • Sp. Moscow 2 2:1 Veles Moscow
  • Yenisey -:- T. Moscow
  • Nizhny Novgorod 3:0 Yaroslavl
  • Orenburg 0:0 Akron Togliatti
  • Biolog 1:1 Anzhi
  • Libertas 2:0 Pennarossa
  • Murata 1:2 Domagnano
  • Tre Penne 4:0 Fiorentino
  • Jagodina -:- Trayal Krusevac
  • DPMM -:- Tanjong Pagar
  • Hougang -:- Albirex Niigata
  • Pohronie -:- Sered
  • Trencin -:- Nitra
  • Trnava -:- Z. Moravce
  • Ruzomberok -:- Michalovce
  • Banska Bystrica 4:4 L. Mikulas
  • Dubnica 0:2 Puchov
  • Komarno 1:0 Bardejov
  • Trebisov 1:0 Samorin
  • Podbrezova -:- Zilina B
  • Skalica -:- Poprad
  • Kalna n. Hronom -:- Imel
  • Povazska Bystrica -:- Zlate Moravce
  • Giraltovce -:- Mladost Kalsa
  • Spisska Nova Ves -:- Presov
  • Cadca -:- Lip. Stiavnica
  • R. Sobota -:- Kalinovo
  • Bahon -:- Malacky
  • Bernolakovo -:- Slovan Most
  • Inter Bratislava -:- Tomasov
  • Maribor -:- Celje
  • Beltinci -:- NK Krka
  • Drava -:- Dob
  • Fuzinar -:- Bilje
  • Krsko -:- Rudar
  • Primorje -:- Smartno
  • Triglav -:- Radomlje
  • Al-:-Ahly Merowe
  • Al Wadi -:- Al
  • Hay al-:-Arab
  • Merreikh El-:-Fasher
  • Ahli Khartoum -:- Alfalah Atbra
  • Al-:-Merreikh
  • Hilal El-:-Fasher
  • Khartoum -:- Hilal El Obied
  • Al-:-Nahda
  • Faizkand 1:1 Dushanbe 83
  • Istaravshan 4:0 Regar
  • Lokomotiv Pamir 3:2 CSKA Pomir Dushanbe
  • Tanzania Prisons 1:0 Namungo
  • Kagera Sugar 0:1 Young Africans
  • Police Tero 1:1 Ratchaburi
  • Suphanburi -:- Pathum United
  • Buriram -:- Rayong FC
  • Chonburi -:- Samut Prakan City
  • Nakhon Ratchasima -:- Trat FC
  • Port MTI FC 0:1 Pathum United
  • Bangkok Utd 2:1 Suphanburi
  • Prachuap -:- Muangthong
  • Chiangmai Utd 1:0 Sisaket
  • Ranong -:- Chainat
  • Thai Navy 3:1 Uthai Thani
  • Thai Navy -:- Customs Utd
  • Customs Utd 2:0 Kasetsart
  • Kasetsart -:- Uthai Thani
  • Nakhon Pathom -:- Samut Sakhon
  • Ranong 1:2 Chiangmai FC
  • Ayutthaya Utd 1:2 Lampang
  • Phrae -:- Khonkaen Utd.
  • Taichung Blue K 6:2 New Taipei K
  • Hualien K 3:3 Taoyuan K
  • Kaohsiung K 1:0 Taipei Bear K
  • Gençlerbirliği 0:0 Konyaspor
  • Denizlispor 0:0 Trabzonspor
  • Alanyaspor -:- Kayserispor
  • Beşiktaş -:- Antalyaspor
  • Tuzlaspor 1:0 Balıkesirspor
  • Altınordu -:- Bursaspor
  • Oleksandriya 0:2 Vorskla
  • Dyn. Kyiv -:- Lviv
  • Karpaty -:- Chernihiv
  • Dinaz Vyshgorod 5:1 Nyva Vinnytsya
  • Nikopol 0:2 Metal Kharkiv
  • Real Pharma 0:2 Cherkashchyna
  • Zorya U21 2:3 Shakhtar U21
  • Rukh Lviv U21 1:1 Kolos Kovalivka U21
  • Olimpik Donetsk U21 -:- Minaj U21
  • Plaza Colonia -:- Penarol
  • Cerro Largo -:- Fenix
  • Tacuarembo 1:2 Sud America
  • Central Esp. 3:2 Rampla Juniors
  • Al Ramtha -:- Al Hussein
  • Al Wehdat -:- Al Jazeera Amman
  • Al Ramtha -:- Shabab Al Ordon
  • Al Salt -:- Al
  • Al Wehdat -:- Sahab
  • Giannina -:- AEL Larissa
  • Panathinaikos -:- Smyrnis
  • Panetolikos -:- AEK
  • Live Score

    ABD: MLS
    05:00  Seattle Sounders   3:0  Los Angeles FC 
    22:30  Sporting Kansas City   -:-  FC Dallas 
    23:30  New England Revolution   -:-  New York City 
    ABD: USL Championship
    02:30İptal edildi  Miami FC   -:-  Hartford Athletic 
    03:00İptal edildi  FC Tulsa   -:-  LA Galaxy 2 
    05:00İptal edildi  Orange County SC   -:-  New Mexico 
    22:00İptal edildi  Real Monarchs   -:-  Rio Grande 
    00:30  Colorado Springs   -:-  New Mexico 
    ABD: USL League One
    02:00İptal edildi  Orlando City B   -:-  Greenville 
    20:00  Chattanooga Red Wolves   -:-  Greenville 
    ABD: NWSL Women - Sonbahar Sezonu
    20:00  North Carolina Courage K   -:-  Orlando Pride K 
    ALMANYA: Bundesliga
    16:30  Bremen   1:4  Hertha 
    16:30  Frankfurt   1:1  Bielefeld 
    16:30  Union Berlin   1:3  Augsburg 
    19:30  Dortmund   -:-  Monchengladbach 
    ALMANYA: 2. Bundesliga
    14:00  Hannover   2:0  Karlsruher 
    14:00  Sandhausen   3:2  Darmstadt 
    14:00  Wurzburger Kickers   0:3  Aue 
    ALMANYA: 3. Liga
    15:00  Bayern II   2:2  Turkgucu Munchen 
    15:00  Lubeck   1:1  Saarbrucken 
    15:00  Meppen   1:3  Munich 1860 
    15:00  Rostock   3:1  Duisburg 
    15:00  Wehen   0:0  Verl 
    15:00  Zwickau   2:1  Unterhaching 
    ALMANYA: Regionalliga North
    14:00  Hamburger SV II   2:2  Teutonia Ottensen 
    16:00  Jeddeloh   0:1  Oberneuland 
    ALMANYA: Regionalliga Nordost
    14:30  Berliner AK 07   1:5  Jena 
    14:30  BFC Dynamo   6:2  Bischofswerdaer 
    14:30  Halberstadt   0:2  Altglienicke 
    15:05  Lokomotive Leipzig   1:1  Chemnitzer 
    ALMANYA: Regionalliga Batı
    15:00  Ahlen   2:1  Lotte 
    15:00  Bonner   0:2  Wegberg 
    15:00Ertelendi  Dusseldorf II   -:-  Aachen 
    15:00  Fortuna Koln   3:2  Wuppertaler 
    15:00  Lippstadt   1:1  Koln II 
    15:00  Monchengladbach II   2:1  Straelen 
    15:00  Munster   2:1  Homberg 
    15:00  Oberhausen   1:1  Bergisch Gladbach 
    ALMANYA: Regionalliga Sudwest
    15:00  Bahlinger   1:4  Steinbach Haiger 
    15:00  Elversberg   5:0  Schott Mainz 
    15:00  FSV Frankfurt   1:0  Giessen 
    15:00  Homburg   3:1  Stadtallendorf 
    15:00  Kassel   1:1  Pirmasens 
    15:00  Mainz II   2:6  Freiburg II 
    15:00  Offenbach   3:0  Hoffenheim II 
    15:00Ertelendi  RW Koblenz   -:-  Stuttgart II 
    15:00  Walldorf   0:0  Ulm 
    ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
    15:00  Rostocker FC   1:3  Pampow 
    15:00  RSV Eintracht   2:2  Brandenburger 
    15:00Ertelendi  Strausberg   -:-  Hertha Zehlendorf 
    ALMANYA: NOFV-Oberliga Güney
    14:00  Halle   2:0  Eilenburg 
    14:00  Plauen   1:1  Krieschow 
    15:00  An der Fahner Hohe   2:0  FC Merseburg 
    15:00  Martinroda   2:5  Ludwigsfelder 
    15:00  Oberlausitz   2:0  Jena II 
    ALMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein
    15:00  Altenholz   0:3  Kronshagen 
    15:00  Eutin   1:2  Oldenburger 
    15:00  Husumer   1:1  Bordesholm 
    15:00  Neumunster   -:-  Pansdorf 
    ALMANYA: Oberliga Hamburg
    14:00  Dassendorf   2:1  Tornesch 
    19:00  Suderelbe   -:-  Barmbek 
    ALMANYA: Oberliga Bremen
    14:00  Bremer   1:1  Aumund 
    14:00  BTS Neustadt   3:6  Union 60 Bremen 
    ALMANYA: Oberliga Niedersachsen
    14:30  Rotenburger   2:3  Uphusen 
    15:00  Emden   1:2  VfL Oldenburg 
    16:00  Egestorf  0:2  Langreder  
    18:00  FT Braunschweig   -:-  Lupo 
    ALMANYA: Oberliga Hessen
    15:00  Baunatal   1:3  Hessen Dreieich 
    16:00  Hanau   -:-  Hadamar 
    16:00  Hunfelder   -:-  Fernwald 
    16:00  TUS Dietkirchen   -:-  Fulda 
    16:00  Waldgirmes   -:-  Flieden 
    18:00  Erlensee   -:-  Zeilsheim 
    ALMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
    15:45  Arminia Ludwigshafen   1:1  Dudenhofen 
    16:00  Rochling   1:2  Worms 
    16:30  Diefflen   -:-  Elversberg II 
    16:30  Engers   -:-  Trier 
    16:30  Hassia Bingen   -:-  Gonsenheim 
    16:30  Karbach   -:-  Eisbachtal 
    16:30  Pfeddersheim   -:-  Hertha Wiesbach 
    16:30  Salmrohr   -:-  Waldalgesheim 
    17:30  Eppelborn   -:-  Jagersburg 
    18:00  Mechtersheim   -:-  Speyer 
    ALMANYA: Oberliga Bayern Nord
    14:00Ertelendi  Gebenbach   -:-  Kahl 
    15:00  Eltersdorf   -:-  Karlburg 
    15:00  Spvgg Ansbach 09   -:-  Cham 
    16:00  Vilzing   -:-  Seligenporten 
    17:00  Abtswind   -:-  Ammerthal 
    17:00  Bayern Hof   -:-  DJK Bamberg 
    17:30  Grossbardorf   -:-  Bamberg 
    17:30  Sand   -:-  ATSV 
    ALMANYA: Oberliga Bayern Süd
    15:00  Dachau   2:3  Deisenhofen 
    15:00  Donaustauf   -:-  Pullach 
    15:00  Landsberg   -:-  Kirchanschoring 
    15:00  Pipinsried   4:3  Hankofen 
    16:00  Turkspor Augsburg   -:-  Kottern 
    16:30Ertelendi  Nordlingen   -:-  Ismaning 
    17:00  Regensburg II   -:-  TSV 1880 Wasserburg 
    ALMANYA: Oberliga Baden-Württemberg
    15:00  Backnang   1:1  Ravensburg 
    15:00  Goppinger SV   -:-  Freiberg 
    15:00  Pforzheim   3:0  Dorfmerkingen 
    16:00  Bruchsal   4:1  Sandhausen II 
    16:30  Bissingen   -:-  Freiburger 
    16:30  Linx   -:-  TSV Ilshofen 
    16:30  Neckarsulmer   -:-  Lorrach 
    16:30  Nottingen   -:-  Reutlingen 
    16:30  Villingen   -:-  Oberachern 
    ALMANYA: Oberliga Niederrhein
    17:00  Jahn Hiesfeld   -:-  Dusseldorf 
    ALMANYA: Kuzey Gençler Bundesliga
    12:00  Kiel U19   1:0  Chemnitzer FC U19 
    13:00  Cottbus U19   1:2  Magdeburg U19 
    14:00  Hertha U19   5:1  Eimsbutteler U19 
    15:00  St. Pauli U19   5:2  Union Berlin U19 
    16:00  Wolfsburg U19   2:3  Bremen U19 
    ALMANYA: Güney Gençler Bundesliga
    11:30  Freiburg U19   4:0  Offenbach U19 
    12:00  Augsburg U19   1:2  Saarbrucken U19 
    12:30  Ingolstadt U19   1:1  Nurnberg U19 
    13:30  Stuttgart U19   2:0  Frankfurt U19 
    14:00  Hoffenheim U19   5:1  Kaiserslautern U19 
    15:00  Heidenheim U19   1:4  Furth U19 
    ALMANYA: Batı Gençler Bundesliga
    12:00  Bochum U19   4:0  Paderborn U19 
    12:00  RW Essen U19   2:3  Oberhausen U19 
    ALMANYA: DFB Pokal - Bayanlar
    15:00  Neukolln K   0:9  Meppen K 
    AVRUPA: Euro Women - Elemeler
    15:00  Almanya K   3:0  İrlanda K 
    20:00  Moldova K   -:-  İspanya K 
    AVUSTRALYA: NPL ACT - Kazananlar etabı
    06:30  Gungahlin   2:0  Tigers FC 
    08:45  Canberra FC   1:0  Belconnen United 
    AVUSTRALYA: NPL Northern NSW
    06:45  Lake Macquarie   2:3  Broadmeadow 
    10:30  Weston Workers   1:1  Lambton J. 
    AVUSTRALYA: NPL NSW
    12:00  WS Wanderers U21   2:1  North Shore Mariners 
    AVUSTRALYA: NPL Queensland
    11:00  Queensland Lions   4:0  Redlands 
    11:30  Gold Coast Knights   3:0  Gold Coast 
    11:30  Peninsula   3:2  Brisbane City 
    12:15  Eastern Suburbs   1:2  Olympic FC 
    AVUSTRALYA: NPL South Australian
    08:00  Croydon   3:2  Adelaide City 
    08:30  Campbelltown City   3:2  Adelaide Comets 
    10:30  Adelaide U21   4:0  Para 
    12:30  Adelaide Olympic   1:0  Blue Eagles 
    AVUSTRALYA: NPL Tasmania
    07:15  Devonport   1:0  Riverside Olympic 
    09:30  Launceston   1:3  South Hobart 
    11:30  Olympia Warriors   1:2  Clarence Zebras 
    AVUSTRALYA: NPL Western Australia - Düşme Grubu
    10:00  Balcatta   0:2  Inglewood 
    10:00  Bayswater City   0:0  Perth Glory U21 
    10:00  Perth SC   5:0  Rockingham City 
    AVUSTRALYA: NPL Western Australia - Şampiyona Playoffları
    10:00  Armadale   1:2  Floreat Athena 
    10:00  Gwelup Croatia SC   1:1  Joondalup 
    10:00  Sorrento   1:1  Cockburn City 
    AVUSTRALYA: Avustralya Brisbane Premier Ligi
    10:00  Bayside   0:2  Toowong 
    11:00  Caboolture   5:3  The Gap 
    12:00  North Star   2:1  Acacia Ridge 
    AVUSTURYA: Tipico Bundesliga
    AVUSTURYA: 2. Liga
    21:25  Horn   -:-  Liefering 
    AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
    AVUSTURYA: Regionalliga Central
    19:00  Stadl Paura   -:-  Sturm Graz (Am) 
    20:00  Weindorf St. Anna   -:-  Bad Gleichenberg 
    AVUSTURYA: Regionalliga West - Tyrol
    17:30Ertelendi  Kufstein   -:-  SV Worgl 
    AVUSTURYA: Regionalliga West - Salzburg
    18:00Ertelendi  Grodig   -:-  A. Salzburg 
    18:00Ertelendi  Saalfelden   -:-  Wals 
    18:00Ertelendi  SAK 1914   -:-  Kuchl 
    AVUSTURYA: Regionalliga West - Vorarlberg
    16:00Ertelendi  Rotenberg   -:-  Wolfurt 
    17:00  Hohenems   -:-  RW Rankweil 
    18:00Ertelendi  Dornbirner SV   -:-  Lauterach 
    AZERBAYCAN: Premier Lig
    16:00  Gabala   0:0  Keshla 
    BELÇİKA: Jupiler Ligi
    19:30  Mouscron   -:-  Gent 
    21:45  Waasland  -:-  Beveren  
    BELÇİKA: Proximus League
    21:45  St. Gilloise   -:-  Seraing 
    BELÇİKA: Second Amateur Division Group ACFF
    21:00  Meux   -:-  Givry 
    BELÇİKA: Second Amateur Division Group VFV A
    20:30  Gullegem   -:-  Oudenaarde 
    BELÇİKA: Kupa - Elemeler
    20:30  Ganshoren   -:-  Dender 
    20:30  Hoogstraten   -:-  Dessel 
    20:30  Vorselaar   -:-  RFC Liege 
    20:30  Zwevezele   -:-  City Pirates 
    21:00  Entente Durbuy   -:-  Hades 
    21:00  Heist   -:-  Lochristi 
    21:00  Heur Tongeren   -:-  Esperanza Pelt 
    21:00  Jette   -:-  Braine 
    21:00  Lokeren  -:-  Temse  
    21:00  Rebecquoise   0:5  Petegem 
    21:00  Renaissance Mons   -:-  Olsa Brakel 
    21:00  Schaerbeek  -:-  Evere  
    21:30  Aalst   -:-  Jeunesse Tamines 
    BELÇİKA: 1.Küme - Bayanlar
    15:00  Tienen K   2:1  Moldavo K 
    16:00  Massenhoven K   -:-  Zwevezele K 
    16:00  Wuustwezel K   -:-  SG 
    17:30  Chastre K   -:-  St. Liege 2 K 
    17:45  Mechelen K   -:-  GBA Kontich K 
    18:00  Gent II K   -:-  Genk II K 
    18:00  RFC Liege K   -:-  Famkes Merkem K 
    19:00  RSC Anderlecht II K   -:-  Leuven II K 
    BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga
    14:00  Vitebsk   1:1  Belshina 
    16:00  Dynamo Brest   2:1  Energetik 
    BEYAZ RUSYA: Pershaya Liga
    15:00  Chimik Svetlogorsk   1:2  Volna Pinsk 
    16:00  Mikashevichi   1:1  Orsha 
    BEYAZ RUSYA: Division 2 - Group A
    14:00  Kronon Stolbtsy   4:2  Chayka Zelva 
    15:00  Meliorator Zhitkovichi   0:3  Ostrovets 
    16:00  Ivatsevichi   0:2  Molodechno 
    16:30  Pershiy Region   1:7  Baranovici 
    BEYAZ RUSYA: Division 2 - Group B
    13:00  Osipovichi   3:0  Zhlobin 
    13:00  Viktoria Mar. Gorka   6:0  Polotsk 
    14:00  SMIavtotrans   4:2  BumProm Gomel 
    BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga Reserve
    13:00  Slutsk 2   1:3  BATE 2 
    14:00  Slavia Mozyr 2   1:1  Soligorsk 2 
    16:00  Isloch 2   2:3  Din. Minsk 2 
    BOSNA HERSEK: Premier Lig
    19:00  Radnik Bijeljina   -:-  Olimpic Sarajevo 
    21:00  Zeljeznicar   -:-  Krupa 
    BOSNA HERSEK: FBiH
    16:30  Banovici   -:-  GOSK Gabela 
    16:30  Capljina   -:-  Gorazde 
    16:30  Igman K.   -:-  Posusje 
    16:30  Kakanj   -:-  HNK Orasje 
    16:30  Travnik   -:-  Jedinstvo Bihac 
    16:30  Zivinice   -:-  Gradacac 
    BOSNA HERSEK: RS
    BREZİLYA: Serie B
    01:15  Confianca   1:0  Guarani 
    03:30  Nautico   1:1  Chapecoense 
    22:30  America MG   -:-  Figueirense 
    BREZİLYA: Serie C
    22:00  Sao Bento   -:-  Volta Redonda 
    23:00  Treze   -:-  Jacuipense 
    BREZİLYA: Serie D
    21:00  Jacyoba   -:-  Central SC 
    21:00  Pelotas   -:-  Marcilio Dias 
    21:00  Portuguesa RJ   -:-  Toledo 
    21:00  Real Noroeste   -:-  Goiania 
    21:30  Nacional PR   -:-  Ferroviaria 
    21:30  SE Juventude   -:-  Santos AP 
    22:00  America  -:-  RN  
    22:00  Tupynambas   -:-  Bahia De Feira 
    23:00  Aparecidense   -:-  Operario VG 
    23:00  Joinville   -:-  Novorizontino 
    23:00  Uniao Rondonopolis   -:-  Aguia Negra 
    00:00  Goianesia   -:-  Vitoria ES 
    00:00  Sao Caetano   -:-  SER Caxias 
    BREZİLYA: Campeonato Amapaense - Playofflar
    23:00  Sao Paulo AP   -:-  Ypiranga AP 
    BREZİLYA: Campeonato Carioca B1 - İlk etap
    21:00  Audax RJ   -:-  Goncalense 
    21:00  Bonsucesso   -:-  Nova Iguacu 
    21:00  Campos AA   -:-  Angra dos Reis 
    21:00İptal edildi  Duque De Caxias   -:-  Rio Sao Paulo 
    21:00  Olaria   -:-  Marica 
    21:00  Sampaio Correa FE   -:-  Artsul 
    21:00  Serra Macaense   -:-  Serrano FC 
    BULGARİSTAN: Parva liga
    18:45  Beroe   -:-  Cherno More 
    21:00  Levski   -:-  CSKA 1948 Sofia 
    BULGARİSTAN: Vtora liga
    16:15  Lok. Sofia   0:4  Litex Lovech2:072'Neftochimic Burgas  
    19:00  Septemvri Simitli   -:-  Hebar 
    BULGARİSTAN: Third League - South-East
    17:00  Borislav Parvomay   -:-  Gorski Izvor 
    17:00  Haskovo 1957   -:-  Atletik Kuklen 
    17:00  Maritsa Plovdiv   -:-  Chernomorets 1919 
    17:00  Nesebar   -:-  Karnobat 
    17:00  Rozova Dolina   -:-  Rodopa Smolyan 
    17:00  Spartak Plovdiv   -:-  Dimitrovgrad 
    17:00  Vereya   -:-  Sokol Markovo 
    17:00  Yambol 1915   -:-  Gigant Saedinenie 
    17:00  Zagorets   -:-  Levski Karlovo 
    BULGARİSTAN: Third League - South-West
    17:00  Balkan Botevgrad   -:-  Vladaya 
    17:00  Belasitsa   -:-  Marek 
    17:00  Botev Ihtiman   -:-  Oborishte 
    17:00  Nadezhda Dobroslavci   -:-  Gotse Delchev 
    17:00  Perun   -:-  Rilski Sportist 
    17:00  Razlog   -:-  Kyustendil 
    17:00  Slivnishki Geroy   -:-  Chepintsi 
    17:00  Velbazhd   -:-  Chavdar Etropole 
    17:00  Vihren   -:-  Bansko 
    BULGARİSTAN: Third League - North-East
    17:00  Botev Novi Pazar   -:-  Ustrem Donchevo 
    BURKİNA FASO: Premier League
    18:30  AS Douanes   -:-  Majestic 
    18:30  ASEC Koudougou   -:-  Kadiogo 
    18:30  ASFA Yennega   -:-  Royal 
    18:30  ASF Dioulasso   -:-  Salitas 
    20:45  Etoile Filante   -:-  USFA 
    BURUNDİ: Primus League
    16:00  Flambeau du Centre   0:0  Aigle Noir 
    16:00  Le Messager Ngozi   -:-  Olympic S. 
    CURAÇAO: Promé Divishon - Kazananlar etabı
    03:00  Jong Holland   -:-  Scherpenheuvel 
    ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga
    17:30Ertelendi  Slovacko   -:-  Pribram 
    20:00  Bohemians 1905   -:-  Plzen 
    ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Lig
    ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group A
    11:15  Benesov   2:5  Slavia Prag B 
    11:15  Motorlet Prague   2:0  Hostoun 
    11:15Ertelendi  Sokolov   -:-  Pisek 
    11:15  Vltavin   0:2  Plzen B 
    ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group B
    ÇEK CUMHURİYETİ: MSFL
    11:15  Vyskov   2:0  Velke Mezirici 
    15:30  Dolni Benesov   1:3  Kromeriz 
    16:30  Nove Mesto na M.   3:3  Sigma Olomouc B 
    16:30  Rosice   0:0  Odra Petrkovice 
    16:30  Uhersky Brod   2:2  Frydek 
    ÇEK CUMHURİYETİ: Division A
    11:15  Petrin Plzen   2:3pen  Sokol Lom 
    11:30  Marianske Lazne   2:1pen  Ceske Budejovice B 
    ÇEK CUMHURİYETİ: Division B
    11:15  Kladno   2:3pen  Ceska Lipa 
    11:15  Tatran Rakovnik   1:2  Aritma Prague 
    ÇEK CUMHURİYETİ: Division C
    11:15  Kutna Hora   2:1  Nymburk 
    11:15  Libis   2:4  Kolin 
    11:30  Kosmonosy   5:2  Caslav 
    14:00  Horky nad Jizerou   1:2  Hlinsko 
    ÇEK CUMHURİYETİ: Division D
    11:30  Breclav   1:0  Slavoj Polna 
    16:30  Hodonin   1:3  Zbrojovka Brno B 
    16:30  Start Brno   3:3  Velka Bites 
    ÇEK CUMHURİYETİ: Division E
    16:30  HFK Olomouc   1:4  SK Hranice 
    16:30  Skastice   3:2  Sumperk 
    16:30  Valasske Mezirici   4:1  Strani 
    ÇEK CUMHURİYETİ: Division F
    11:15  Novy Jicin   1:0  Bohumin 
    ÇEK CUMHURİYETİ: Moravskoslezsky KP
    11:00  Haj ve Slezsku   0:2  Dolni Datyne 
    ÇEK CUMHURİYETİ: Zlinsky KP
    11:15  Luhacovice   3:1  Slusovice 
    ÇEK CUMHURİYETİ: Jihomoravsky KP
    11:15  Bosonohy   1:0  Lisen B 
    16:00  Svratka Brno   1:3  Rajecko 
    16:30  Bystrc   1:0  Kurim 
    16:30  Moravsky Krumlov   1:3  Ivancice 
    ÇEK CUMHURİYETİ: Vysocina KP
    ÇEK CUMHURİYETİ: Kralovehradecky KP
    11:15  Slavia HK   1:0  Cernilov 
    14:00  Vysoka n. Labem   3:2pen  Police nad Metuji 
    15:00  Kostelec n. O.   1:2  Trebes 
    ÇEK CUMHURİYETİ: Liberecky KP
    ÇEK CUMHURİYETİ: Ustecky KP
    11:30  Oldrichov   1:2  Modlany 
    ÇEK CUMHURİYETİ: Plzensky KP
    15:00  Nepomuk   0:2  Tlumacov 
    17:00  Horni Briza   -:-  Domazlice B 
    17:00  Stribro   -:-  Bolevec 
    17:00  Vejprnice   -:-  Rapid Plzen 
    ÇEK CUMHURİYETİ: Jihocesky KP
    01:00Ertelendi  Protivin   -:-  Olesnik 
    ÇEK CUMHURİYETİ: Prazsky prebor
    11:30  Dukla JM   2:1  Ujezd Prague 
    11:30  Hostivar   0:2  Motorlet Prague B 
    11:30  Zlicin   2:1  US Prague 
    ÇEK CUMHURİYETİ: Stredocesky KP
    ÇEK CUMHURİYETİ: Karlovarsky KP
    11:15  Loko K. Vary   4:3pen  FC Cheb 
    ÇEK CUMHURİYETİ: Olomoucky KP
    11:30  Mohelnice   1:3  Brodek u Prerova 
    ÇEK CUMHURİYETİ: Pardubicky KP
    ÇEK CUMHURİYETİ: U19 League
    11:00  Hradec Kralove U19   1:2  Pardubice U19 
    12:00  Karvina U19   2:1pen  Plzen U19 
    12:00Ertelendi  Sigma Olomouc U19   -:-  Slovacko U19 
    14:00Ertelendi  Ceske Budejovice U19   -:-  Mlada Boleslav U19 
    14:15Ertelendi  Ostrava U19   -:-  Slavia Prag U19 
    ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Liga Women
    13:30  FC Praha K   1:2  Ostrava K 
    14:30  Hradec Kralove K   4:1  Branik K 
    ÇİN: Jia Ligi
    10:30  Beijing Baxy   0:1  Beijing Renhe 
    14:00  Heilongjiang Lava   0:0  Kunshan 
    14:35  Shaanxi Changan   1:1  Zhejiang Greentown 
    ÇİN: FA Cup
    10:30  Tianjin Teda   2:0  Shijiazhuang 
    13:00  Wuhan Zall   2:1pen  Hebei 
    15:00  Shanghai SIPG   3:2  Chongqing Lifan 
    DANİMARKA: Süper Ligi
    16:30  Midtjylland   1:0  Lyngby 
    DANİMARKA: 1st Division
    14:00  Kolding   2:4  Koge 
    14:30  Silkeborg   3:1  Esbjerg 
    15:00  Viborg   3:1  Skive IK 
    DANİMARKA: 2nd Division - Group 1
    15:00  Aarhus Fremad   1:1  VSK Aarhus 
    15:00  Brabrand   0:2  Middelfart 
    15:00  Jammerbugt   4:1  Dalum IF 
    16:00  BK Frem   3:1  Holstebro 
    DANİMARKA: 2nd Division - Group 2
    14:30  Roskilde KFUM's   0:4  AB Kopenhagen 
    15:00  Tarnby   1:3  Nykobing 
    16:00  Bronshoj   1:3  FA 2000 
    16:00  Skovshoved   2:2  Vanløse 
    DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
    11:00  Lorca Deportiva (Esp)   0:1  Mar Menor (Esp) 
    11:30  Murcia (Esp)   2:1  Hercules (Esp) 
    12:00  Huelva (Esp)   2:0  Betis B (Esp) 
    12:00  SD Navarro CF (Esp)   0:1  Marino de Luanco (Esp) 
    12:30  Arandina (Esp)   1:1  Real Burgos CF (Esp) 
    13:00  Caudal Deportivo (Esp)   2:1  R. Oviedo B (Esp) 
    13:00  UE Rubi (Esp)   0:1  Terrassa (Esp) 
    13:00  Villarrubia (Esp)   2:0  Linares (Esp) 
    14:00  Alfreton (Eng)   2:0  Chesterfield (Eng) 
    14:00  East Kilbride (Sco)   3:2  Stranraer (Sco) 
    14:00  Huddersfield U21 (Eng)   0:4  Altrincham (Eng) 
    15:30  Kidderminster (Eng)   0:4  Wrexham (Wal) 
    16:00  Albion Rovers (Sco)   1:1  Caledonian Braves (Sco) 
    16:00  Glentoran (Nir)   7:0  H&W Welders (Nir) 
    16:00  Kelty Hearts (Sco)   1:1  Airdrieonians (Sco) 
    16:00  Kettering (Eng)   1:0  King’s Lynn (Eng) 
    16:00  Montrose (Sco)   2:2  Dundee FC (Sco) 
    16:00  Udinese (Ita)   0:1  Spal (Ita) 
    17:00  Bath (Eng)   -:-  Yeovil (Eng) 
    17:00  Ebbsfleet (Eng)   2:1  Dover (Eng) 
    17:00İptal edildi  Marske (Eng)   -:-  Spennymoor (Eng) 
    17:00  Moyola (Nir)   -:-  Ballyclare (Nir) 
    17:45  Smyrnis (Gre)   -:-  O. Volos (Gre) 
    18:00  Atl. Madrid (Esp)   -:-  Almeria (Esp) 
    18:00  Modena (Ita)   -:-  Venezia (Ita) 
    18:30  Empoli (Ita)   -:-  Vis Pesaro (Ita) 
    18:30  Numancia (Esp)   -:-  SD Logrones (Esp) 
    18:30  Spezia (Ita)   -:-  Pistoiese (Ita) 
    19:00  Baleares (Esp)   -:-  UCAM Murcia (Esp) 
    19:00  Burgos CF (Esp)   -:-  Ath. Bilbao B (Esp) 
    19:00  CD Colunga (Esp)   -:-  Real Aviles (Esp) 
    19:00  CE Europa (Esp)   -:-  CE Manresa (Esp) 
    19:00  Inter (Ita)   -:-  Pisa (Ita) 
    19:00  Jupiter (Esp)   -:-  Sant Andreu (Esp) 
    19:00  La Virgen (Esp)   -:-  Leonesa (Esp) 
    19:00  Lazio (Ita)   -:-  Benevento (Ita) 
    19:00  Lealtad (Esp)   -:-  Racing Santander (Esp) 
    19:00  Lorca FC (Esp)   -:-  Minerva (Esp) 
    19:00  Peralada (Esp)   -:-  Llagostera (Esp) 
    19:30  Guijuelo (Esp)   -:-  Extremadura UD (Esp) 
    19:30  Selaya (Esp)   -:-  Cayon (Esp) 
    20:00  Barcelona (Esp)   -:-  Elche (Esp) 
    20:00  Santa Amalia (Esp)   -:-  Cacereno (Esp) 
    20:00  Zaragoza (Esp)   -:-  Girona (Esp) 
    20:30  Alzira (Esp)   -:-  Vilamarxant (Esp) 
    20:30  Prat (Esp)   -:-  L'Hospitalet (Esp) 
    21:30  La Roda (Esp)   -:-  Elche CF Ilicitano B (Esp) 
    EKVATOR: Liga Pro - İlk etap
    03:00  LDU Portoviejo   2:1  Olmedo 
    23:30  Orense   -:-  Aucas 
    EKVATOR: Serie B
    00:30  America de Quito   1:0  Ind. Juniors 
    ERMENİSTAN: Kupası
    15:30  BKMA   0:0  Lori 
    15:30  Shirak   1:2  Alashkert 
    18:30  Ararat   -:-  Sevan 
    ESTONYA: Meistr ligi
    13:00İptal edildi  Kuressaare   -:-  Levadia 
    13:00  Narva   0:1  Tulevik 
    13:00İptal edildi  Narva   -:-  Flora 
    13:00  Tallinna Kalev   1:2  Tammeka 
    16:00  Kuressaare   2:2  Legion 
    16:00İptal edildi  Paide   -:-  Legion 
    FAROE ADALARI: Premier League
    16:00  TB Tvoroyri   0:0  Klaksvik 
    21:00  Runavik   -:-  Streymur 
    FAS: Yüksek Fas Ligi Botola
    21:15  Khouribga   -:-  Berkane 
    FİNLANDİYA: Veikkausliiga
    FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup A
    15:00  Kiffen   0:1  EPS 
    15:00  PK  3:1  35  
    16:00  NJS   0:2  Keski 
    FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup B
    15:00İptal edildi  Atlantis   -:-  KaaPo 
    15:00İptal edildi  Jazz Pori   -:-  Klubi 04 
    15:00İptal edildi  PIF Pargas   -:-  TPV 
    FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup C
    15:00İptal edildi  JIPPO   -:-  Kiisto 
    15:00İptal edildi  JJK Jyvaskyla   -:-  Hercules 
    15:00İptal edildi  Kemi City   -:-  GBK Kokkola 
    15:00İptal edildi  VIFK   -:-  Rovaniemi 2 
    16:00  GBK Kokkola   1:1  JBK 
    FRANSA: Lig 1
    22:00  Rennes   -:-  Monaco 
    FRANSA: Lig 2
    20:00  Caen   -:-  Chambly 
    20:00  Chateauroux   -:-  Amiens 
    20:00  Dunkerque   -:-  Valenciennes 
    20:00  Grenoble   -:-  AC Ajaccio 
    20:00  Le Havre   -:-  Niort 
    20:00  Paris FC   -:-  Nancy 
    20:00  Pau FC   -:-  Guingamp 
    20:00  Sochaux   -:-  Rodez 
    FRANSA: National 2 - Group A
    18:00  Lorient II   -:-  Saint 
    18:00  Versailles   -:-  Fleury 
    19:00  Blois   -:-  Chartres 
    19:00  Chateaubriant   -:-  Poissy 
    19:00  Granville   -:-  Caen II 
    19:00  Rouen   -:-  Saint 
    19:00  Sainte  -:-  Genevieve  
    19:30  Vannes   -:-  Plabennec 
    FRANSA: National 2 - Group B
    16:30  ASM Belfort   -:-  Lusitanos 
    17:00  Haguenau   -:-  FC 93 
    18:00  GFC Ajaccio   -:-  Schiltigheim 
    18:00  Sannois   -:-  Metz II 
    19:00  Beauvais   -:-  Paris 13 Atl. 
    19:00  Epinal   -:-  St Quentin 
    19:00  Lens II   -:-  Auxerre II 
    19:00  Reims II   -:-  Sedan 
    FRANSA: National 2 - Group C
    19:00  Andrezieux   -:-  GOAL FC 
    19:00  GFA74   -:-  Frejus 
    19:00  Grasse   -:-  Jura Sud 
    19:00  Hyeres   -:-  Aubagne 
    19:00  Louhans Cuiseaux   -:-  Lyon II 
    19:00  Marignane   -:-  Marsilya II 
    19:00  Monaco II   -:-  Martigues 
    19:00  Toulon   -:-  Saint Priest 
    FRANSA: National 2 - Group D
    18:00Ertelendi  Le Puy   -:-  Nantes II 
    19:00  Beziers   -:-  Angouleme 
    19:00  Bourges 18   -:-  Romorantin 
    19:00  Canet Roussillon   -:-  Bourges 
    19:00  Les Herbiers   -:-  Angers II 
    19:00  Trelissac   -:-  Colomiers 
    19:30  Chamalieres   -:-  Bergerac 
    19:30  Moulins  -:-  Yzeure  
    GALLER: Cymru Premier
    16:30  Barry   3:1  Caernarfon 
    19:45  Haverfordwest   -:-  Newtown 
    GUATEMALA: Ulusal Lig - Apertura
    20:00  Comunicaciones   -:-  Santa Lucia 
    22:00  Iztapa   -:-  Antigua 
    00:30  Coban Imperial   -:-  Sanarate 
    GÜNEY KIBRIS: First Division
    18:30  Paphos   -:-  Achnas 
    20:30  AEL Limassol   -:-  Karmiotissa 
    GÜNEY KIBRIS: Division 2
    16:30  Kouris Erimi   1:1  Zakakiou 
    16:30  Omonia Aradippou   2:1  Digenis 
    16:30  Othellos Athienou   3:0  Chloraka 
    16:30  Thoi Lakatamias   0:1  Paeek 
    16:30  Xylotympou   0:2  Sotiras 
    GÜNEY KORE: K League 2
    10:00  Bucheon   0:2  Jeju 
    10:00  Daejeon   1:2  Seoul E. 
    12:30  Anyang   1:2  Jeonnam 
    12:30  Gyeongnam   1:2  Ansan Greeners 
    GÜNEY KORE: K3 League - Kaybedenler etabı
    08:00  Yangju Citizen   0:5  Changwon 
    11:00  Cheongju Jikji   3:1  Chuncheon 
    GÜNEY KORE: K3 League - Kazananlar etabı
    09:00  Busan Kyotong   1:0  Gangneung 
    09:00  Hwaseong   1:1  Gimhae 
    10:00  Gimpo C.   1:2  Mokpo City 
    11:00  Gyeongju KHNP   1:1  Daejeon Korail 
    GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga
    14:00İptal edildi  Chikhura   -:-  Dinamo Batumi 
    14:00İptal edildi  Dila Gori   -:-  Lokomotiv Tbilisi 
    14:00İptal edildi  Merani Tbilisi   -:-  Din. Tbilisi 
    14:00İptal edildi  Samtredia   -:-  Saburtalo Tbilisi 
    14:00İptal edildi  Torpedo Kutaisi   -:-  Telavi 
    GÜRCİSTAN: Kupası
    14:30  Gagra   1:0  Dinamo Batumi 
    HAİTİ: Championnat National - Serie de Ouverture
    23:00  Rivartibonitienne   -:-  Violette 
    00:00  Cosmopolites   -:-  Real du Cap 
    HIRVATİSTAN: 1. HNL
    20:05  Din. Zagreb   -:-  Slaven Belupo 
    HIRVATİSTAN: 2. HNL
    17:30Ertelendi  Solin   -:-  Hajduk Split 2 
    HOLLANDA: Eredivisie
    19:45  Vitesse   -:-  Sparta Rotterdam 
    21:00  PSV   -:-  FC Emmen 
    22:00  Sittard   -:-  Heerenveen 
    HOLLANDA: Eerste Divisie
    HOLLANDA: Tweede Divisie
    15:00  Scheveningen   0:1  ASWH 
    15:30  Noordwijk   1:1  Katwijk 
    16:00  Excelsior Maassluis   2:2  Rijnsburgse Boys 
    16:00  Jong Volendam   0:2  HHC 
    16:00  Kozakken Boys   4:1  IJsselmeervogels 
    16:00  Quick Boys   1:0  HFC 
    16:00  Spakenburg   0:0  Jong Sparta Rotterdam 
    16:30  TEC   1:1  GVVV 
    HOLLANDA: Derde Divisie
    15:30  Excelsior 31   3:1  Staphorst 
    15:30  Hoek   1:2  Lisse 
    15:30  ODIN '59   0:1  Barendrecht 
    15:30  SteDoCo   3:0  DVS '33 Ermelo 
    15:30  VV DOVO   11:0  Ajax (Am) 
    15:30  VVOG   1:0  GOES 
    16:00  Sparta Nijkerk   2:0  Sportlust 
    16:00  Ter Leede   0:0  ACV Assen 
    19:00  VVSB   -:-  Harkemase Boys 
    HOLLANDA: Divisie 1 U21 - Sonbahar Sezonu
    15:45  Jong Nijmegen   -:-  Jong Heerenveen 
    16:00  Jong Almere City   -:-  Jong NAC Breda 
    16:00  Jong Den Haag   -:-  Jong Feyenoord 
    16:00  Jong Groningen   -:-  Jong FC Twente/Heracles 
    HOLLANDA: Divisie 1 U18 - Sonbahar Sezonu
    12:30  Heerenveen U18   -:-  PSV U18 
    15:30Ertelendi  Ajax U18   -:-  Alkmaar U18 
    15:30  Sparta Rotterdam U18   2:5  Utrecht U18 
    16:15Ertelendi  Zwolle U18   -:-  Feyenoord U18 
    HONG KONG: Premier League
    10:00  Eastern AA   2:1  Kitchee 
    İNGİLTERE: Premier League
    14:30  Everton   4:2  West Brom5:267'Leeds  
    19:30  Manchester Utd   -:-  Crystal Palace 
    22:00  Arsenal   -:-  West Ham 
    İNGİLTERE: Şampiyona
    14:30  Nottingham   0:2  Cardiff 
    İNGİLTERE: League One
    İNGİLTERE: League Two
    15:00  Carlisle   2:0  Southend 
    İNGİLTERE: NPL Premier Division
    İNGİLTERE: Southern League Central Division
    İNGİLTERE: Southern League South Division
    İNGİLTERE: Isthmian League Premier Division
    İNGİLTERE: 18yaş altı akademik
    12:30  Chelsea U18   4:1  West Ham U18 
    12:45  Manchester Utd U18   2:1  Blackburn U18 
    13:00  Liverpool U18   5:0  Stoke City U18 
    13:00  Southampton U18   1:2  Crystal Palace U18 
    13:00  Tottenham U18   2:0  Arsenal U18 
    14:00  Burnley U18   1:2  Wolverhampton U18 
    14:00  West Brom U18   3:3  Reading U18 
    14:30  Middlesbrough U18   2:3  Derby U18 
    15:00  Norwich U18   0:1  Aston Villa U18 
    16:00  Manchester City U18   2:2  Everton U18 
    İRLANDA: Premier Division
    21:30  Shelbourne   -:-  Finn Harps 
    İSKOÇYA: Premiership
    İSPANYA: LaLiga
    19:30  Getafe   -:-  Osasuna 
    22:00  Celta Vigo   -:-  Valencia 
    İSPANYA: LaLiga2
    19:15  Alcorcon   -:-  Tenerife 
    19:15  Castellon   -:-  Malaga 
    22:00  Vallecano   -:-  Sabadell 
    İSVEÇ: Superettan
    18:30  Jonkopings   -:-  Östers 
    18:30  Trelleborgs   -:-  Orgryte 
    İSVEÇ: Division 1, Norra
    14:00  Orebro Syr.   1:0  IK Frej 
    15:00  Brommapojkarna   5:1  IFK Lulea 
    16:00  Nykopings   1:1  Karlslunds 
    19:30  Vasalunds   -:-  Team TG FF 
    İSVEÇ: Division 1, Södra
    14:00  Eskilsminne   1:1  Lunds 
    14:00  Lindome   6:0  Karlskrona 
    16:00  Assyriska IK   4:0  Qviding 
    16:00  Oskarshamns   2:1  Tvaakers 
    16:00  Torns   3:0  Linkoping City 
    16:00  Värnamo   3:1  Skövde 
    İSVEÇ: Division 2, Norrland
    14:30  Umeå   5:4  Notvikens IK 
    15:00  Gottne IF   3:2  Taftea IK 
    15:00  Ytterhogdals   3:0  Stode 
    16:00  Sandviks   0:1  Bodens 
    17:00  IFK Ostersund   -:-  Friska Viljor FC 
    İSVEÇ: Division 2, Norra Svealand
    15:00  Stockholm Internazionale   0:1  Enkopings SK 
    15:30  IFK Stocksund   2:0  Kungsangens 
    17:00  Fanna   -:-  Karlbergs 
    17:00  Hudiksvalls   -:-  Fagersta Sodra 
    17:00  Osteraker IFK   -:-  Kvarnsvedens 
    17:00  Upsala   -:-  Skiljebo 
    17:30  Lidingo IFK   -:-  Enskede 
    İSVEÇ: 2. Lig, Västra Götaland
    13:00  Frölunda   5:1  Vinbergs 
    15:00  Bunkeflo IF   0:1  IFK Malmo 
    15:00  Onsala BK   2:2  Olympic 
    17:00  Angelholms   -:-  Rosengard 
    İSVEÇ: Division 2, Södra Svealand
    15:00  Arameisk  3:0  Syrianska  
    15:00  Huddinge   0:1  Atvidabergs 
    15:00  IFK Eskilstuna   1:2  Forward 
    15:00  Rynninge   1:1  Kumla 
    15:00  Tyreso   1:2  Gute 
    17:00  Assyriska IF   -:-  Varmbols 
    17:00  Trosa  -:-  Vagnharads  
    İSVEÇ: Division 2 - Norra Götaland
    14:00  Stenungsunds   2:0  Tidaholm IFK 
    15:00  Amal   2:2  Vargarda IK 
    15:00  Gauthiod   2:0  Karlstad II 
    16:00  Nordvarmland   -:-  Savedalens 
    16:00  Oddevold   5:0  Ahlafors IF 
    17:00  Lidkopings FK   -:-  Vanersborgs IF 
    İSVEÇ: Division 2 - Östra Götaland
    15:00  Asarums   1:3  Hassleholms IF 
    15:00  Bromolla   3:1  Nosaby IF 
    15:00  Husqvarna   1:6  Osterlen FF 
    15:00  IFK Hassleholm   2:3  Almeboda/Linneryd 
    15:00  Tord   4:0  Kristianstads 
    16:00  Dalstorps IF   1:1  Syrianska 
    İSVEÇ: Elitettan Women
    14:00  AIK K   3:1  IF Brommapojkarna K 
    14:00  Sandvikens K   1:0  Bollstanas K 
    16:00  Hammarby K   2:1  Mallbackens K 
    İSVİÇRE: Super Ligi
    20:00  Lugano   -:-  Luzern 
    20:00  Young Boys   -:-  Zurich 
    İSVİÇRE: Challenge Ligi
    18:30  Kriens   -:-  Xamax 
    18:30  Schaffhausen   -:-  Chiasso 
    19:30  Aarau   -:-  Wil 
    İSVİÇRE: Promotion League
    16:30  Basel II   -:-  Koniz 
    17:00  Bavois   -:-  Nyonnais 
    17:00  Breitenrain   -:-  YF Juventus 
    17:00  Cham   -:-  Sion II 
    18:00  Munsingen   -:-  Bruhl SG 
    18:00  Rapperswil   -:-  Black Stars 
    18:30  Yverdon   -:-  Zurich II 
    18:45  Bellinzona   -:-  Etoile 
    İSVİÇRE: 1.Lig Grup 1
    17:00  Lausanne II   -:-  Terre Sainte 
    18:00  Echallens   -:-  Young Boys II 
    18:00  La Chaux  -:-  De 
    18:30  Lancy   -:-  Oberwallis Naters 
    18:30  Martigny   -:-  Chenois 
    İSVİÇRE: 1.Lig Grup 2
    17:00  Baden   -:-  Wohlen 
    17:00  Goldau   -:-  Biel 
    17:00  Solothurn   -:-  Muttenz 
    18:00  Buochs   -:-  Delemont 
    21:00  Bassecourt   -:-  Grasshopper II 
    İSVİÇRE: 1.Lig Grup 3
    17:00  Dietikon   -:-  St. Gallen II 
    17:00  Red Star Zurich   -:-  Paradiso 
    17:00  Tuggen   -:-  Gossau 
    17:00  Wettswil  -:-  Bonstetten  
    18:00  Winterthur II   -:-  Linth 
    İTALYA: Serie A
    19:00  Fiorentina   -:-  Torino 
    21:45  Verona   -:-  AS Roma 
    İTALYA: Primavera 1
    12:00  Cagliari U19   0:1  AC Milan U19 
    14:00  Inter U19   3:0  Sampdoria U19 
    16:00  Fiorentina U19   1:2  Bologna U19 
    16:00  Genoa U19   1:0  Spal U191:127'Sassuolo U19  
    İTALYA: Serie B Women
    14:00  Lazio K   -:-  Lady Granata K 
    İZLANDA: Pepsideild
    İZLANDA: Division 2
    16:00  Volsungur   0:6  Kordrengir 
    17:00Ertelendi  Vidir   -:-  Kari 
    JAPONYA: J1 League
    08:00  Sapporo   0:1 
    10:00  Sagan Tosu   1:3  Yokohama M. 
    11:00  Nagoya   2:1  Kobe 
    12:00  1:2  Osaka  
    12:30  Shonan   0:3  Shimizu 
    13:00  Kashiwa   1:1  Hiroshima 
    JAPONYA: J2 League
    08:00  Albirex Niigata   0:1  Tokushima 
    08:00  Kofu   0:0  Kyoto 
    09:00  Yamaga   2:2 
    12:00  Yamagata   0:2  Kitakyushu 
    13:00  Chiba   2:1  Okayama 
    13:00  Iwata   2:3  Tochigi 
    13:00  Kanazawa   1:2  Avispa Fukuoka 
    13:00  Ryukyu   3:2  Mito 
    JAPONYA: J3 League
    07:30  Kamatamare   0:0  Grulla Morioka 
    09:00  Azul Claro Numazu   0:2  Fukushima Utd 
    09:00  Blaublitz   4:0  Tottori 
    12:00  2:3  Osaka U23  
    13:00  Gifu   0:2  Nagano 
    13:00  Kagoshima Utd   1:2  YSCC 
    JAPONYA: Nadeshiko League Women
    08:00  Kunoichi K   3:0  Ehime K 
    KANADA: Canadian Premier League
    20:00İptal edildi  HFX Wanderers   -:-  Valour 
    22:00İptal edildi  Cavalry   -:-  Atl. Ottawa 
    00:00İptal edildi  Edmonton   -:-  York 9 
    KANADA: Canadian Premier League - Playofflar
    21:00  Forge   -:-  HFX Wanderers 
    KANADA: CSL
    00:00  Hamilton City   -:-  Brantford 
    KARADAĞ: Druga Liga
    KAZAKİSTAN: Premier Lig
    13:00  Taraz   0:2  Zhetysu 
    16:00İptal edildi  Kaisar   -:-  K. Almaty 
    16:00Ertelendi  Kyzylzhar   -:-  Zhetysu 
    16:00Ertelendi  Okzhetpes   -:-  Taraz 
    16:00İptal edildi  Okzhetpes   -:-  FC Astana 
    16:00İptal edildi  Shakhtar K.   -:-  Taraz 
    16:00İptal edildi  Tobol   -:-  Kaspij Aktau 
    16:00İptal edildi  Zhetysu   -:-  Ordabasy 
    KAZAKİSTAN: First Division
    08:00  Kairat Academy   2:3  Sdyushor 
    KOLOMBİYA: Primera A - Apertura
    02:00  La Equidad   4:0  Chico 
    04:05Ertelendi  Atl. Nacional   -:-  Tolima 
    22:00  Patriotas   -:-  Envigado 
    00:00  Pereira   -:-  Santa Fe 
    KOLOMBİYA: Primera B - Apertura
    19:00  Bogota   -:-  U. Magdalena 
    23:00  Leones   -:-  Valledupar 
    23:00  Real Cartagena   -:-  Orsomarso 
    23:30  Cortulua   -:-  Atletico F.C. 
    KOLOMBİYA: Primera B - Clasura
    23:00İptal edildi  Barranquilla   -:-  Atletico F.C. 
    23:00İptal edildi  Boca Juniors   -:-  Real San Andres 
    23:00İptal edildi  Llaneros   -:-  Huila 
    23:00İptal edildi  Orsomarso   -:-  Bogota 
    23:00İptal edildi  Quindio   -:-  Fortaleza 
    23:00İptal edildi  Tigres   -:-  Real Cartagena 
    23:00İptal edildi  U. Magdalena   -:-  Leones 
    23:00İptal edildi  Valledupar   -:-  Cortulua 
    KOSOVA: Superliga
    KOSTA RİKA: Primera Division - Apertura
    00:00  Sporting San Jose   -:-  Saprissa 
    KOSTA RİKA: Liga de Ascenso - Apertura
    03:00  Municipal Garabito   1:1  Santa Rosa 
    20:00  Cariari Pococi   -:-  Escazucena 
    20:00  Carmelita   -:-  Cofutpa 
    00:00  Puntarenas FC   -:-  U.C.R. 
    KUZEY MAKEDONYA: 1. MFL
    16:30  Makedonija GP   2:1  Vardar 
    16:30  Rabotnicki   1:1  Struga Trim & Lum 
    KUZEY MAKEDONYA: 2. MFL
    16:30  FK Korab   -:-  Vardari Forino 
    16:30  Kadino Skopje   -:-  Vellazerimi 
    16:30  KF Gostivar   -:-  Veleshta 
    16:30  Kit Go Pehchevo   -:-  Tikves 
    16:30  Ohrid   -:-  FK Skopje 
    16:30  Pobeda   -:-  Plackovica 
    16:30  Rosoman 83   -:-  Sasa 
    16:30  Sloga Vinica   -:-  Kozuv Gevgelija 
    20:00  Bregalnica   -:-  Osogovo 
    LETONYA: Optibet Virsliga
    15:00İptal edildi  Spartaks   -:-  RFS 
    17:00İptal edildi  Valmiera   -:-  Ventspils 
    19:00İptal edildi  FK Liepaja   -:-  Riga FC 
    LETONYA: 1. Liga
    15:00  Auda   3:1  Lokomotiv Daugavpils 
    15:00  Rezekne   2:1  Super Nova 
    16:00  Saldus SS/Leevon   0:0  Grobina 
    LİTVANYA: A Lyga
    15:00İptal edildi  Banga   -:-  Kauno Zalgiris 
    17:00İptal edildi  FK Panevezys   -:-  Riteriai 
    19:00İptal edildi  Suduva   -:-  Zalgiris 
    LİTVANYA: I Lyga - Düşme Grubu
    14:00  FK Minija   2:2  BFA Vilnius 
    15:00  Kauno Zalgiris 2   1:1  Atmosfera 
    LİTVANYA: I Lyga - Terfi Grupları
    13:00  Jonava   1:0  Dainava Alytus 
    LÜKSEMBURG: Ulusal Lig
    19:00  Racing Luxembourg   -:-  Victoria Rosport 
    19:00  UNA Strassen   -:-  Hesperange 
    20:00  Differdange   -:-  Ettelbruck 
    20:00  Rodange   -:-  Hostert 
    20:00  Wiltz   -:-  Union Titus Petange 
    MACARİSTAN: Kupa
    14:00  Rackeve   1:6  Ferencvaros 
    15:00  Sajobabony   1:2  Eger SE 
    15:00  Szarvaskend   1:10  Csakvari 
    15:00  Zsambek   2:1  Szabadkikoto 
    15:30  Bonyhad   2:3  Monori 
    16:00  Abda   0:1  Hodmezovasarhely FC 
    16:00  Ajka Kristaly   0:7  Lipot 
    16:00  ASR Gazgyar   -:-  Gesztely 
    16:00Ertelendi  Balassagyarmat   -:-  DVTK 
    16:00  Balatonfuredi   -:-  Debreceni EAC 
    16:00  Bataszek   8:1  Fehergyarmat 
    16:00  Bodajk   0:3  Erdi 
    16:00  Csornai   1:2  Dabas 
    16:00  Diosjeno   0:5  Dorogi 
    16:00  DTE   -:-  Korosladany MSK 
    16:00  Elore   1:2  Szentlorinc 
    16:00  Epitok   0:8  MTK Budapest 
    16:00  Felsozsolca   4:1  Varfurdo 
    16:00  Fuzesgyarmati SK   1:2  Gardony Varosi 
    16:00  Jaszberenyi   1:6  Budaorsi 
    16:00  Kabai   -:-  Nagybajom 
    16:00  Kecsked   0:10  Kisvarda 
    16:00  Kiraly SE   2:3  Bicskei 
    16:00  Kiskunfelegyhazi   -:-  Majosi 
    16:00  Kozarmisleny   1:0  Tatabanya 
    16:00  Makoi   1:3  Pecsi 
    16:00  Matraterenye   -:-  CSO 
    16:00  Mezokeresztes   -:-  Zalaegerszeg 
    16:00  Mezoturi   -:-  Menfocsanak 
    16:00  Mohacsi   -:-  Budafoki 
    16:00  Morahalom   0:3  Gyongyosi 
    16:00  Mosonmagyarovari TE   0:1  Siofok 
    16:00  PTE  -:-  PEAC  
    16:00  Sarbogard   0:3  Kazincbarcika 
    16:00  Sarvari   0:3  Kaposvar 
    16:00  Szeghalmi FC   -:-  Szolnoki 
    16:00  Tihanyi   0:5  Kecskemeti 
    16:00  Vac   1:4  Bekescsaba 
    19:00  Duna Aszfalt   -:-  Debrecen 
    21:00  Papai Perutz   -:-  Győr 
    MALEZYA: Süper Lig
    16:00  Johor DT   6:1  Selangor 
    16:00  UiTM   2:1  Terengganu 
    MALEZYA: Premier Lig
    16:00  Penang   2:1  Kuala Lumpur 
    16:00  Perak 2   0:0  Negeri Sembilan 
    MALİ: Premiere Division - Düşme Grubu
    18:30İptal edildi  ASOM   -:-  AS Bamako 
    18:30İptal edildi  US Bougouni   -:-  Tombouctou 
    20:30İptal edildi  AS Performance   -:-  Salif Keita 
    20:30İptal edildi  Sabana de Mopti   -:-  Mamahira 
    MALTA: Premier Lig
    22:15  Mosta FC   -:-  Gudja 
    MEKSİKA: Liga MX - Apertura
    03:30  Necaxa   0:1  Puebla 
    05:30  Mazatlan FC   2:3  Cruz Azul 
    MEKSİKA: Liga de Expansion MX - Apertura
    20:00  Atlante   -:-  Venados 
    MEKSİKA: Liga Premier Serie A
    00:30  Inter Playa Del Carmen   2:1  Cafessa 
    04:00  Alacranes   2:0  Atl. San Luis 2 
    19:00  Zitacuaro   -:-  Uruapan 
    19:30  Leones Negros 2   -:-  Tecos FC 
    00:00  Ciervos   -:-  Canoneros Marina 
    MEKSİKA: Liga MX Women - Apertura
    00:00  Club America K   2:1  Santos Laguna K 
    MISIR: Premier Lig
    18:30  Tanta   -:-  Masr 
    21:00  Al Ahly   -:-  Misr Elmaqasah 
    MOLDOVA: Ulusal Lig
    16:00  CSCA Buiucani   2:1  Zimbru 
    19:00  Petrocub   -:-  Milsami 
    MONGOLİA: Premier League
    08:00  FC Ulaanbaatar   4:0  Ulaanbaatar City 
    14:00  Deren   2:2  Khangarid 
    MYANMAR: National League
    12:00  Hantharwady Utd   0:0  Yangon Utd 
    12:00  Rakhine United   1:2  Ayeyawady 
    12:00  Shan Utd   3:1  Ispe FC 
    NİKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura
    23:00  Ocotal U20   -:-  Diriangen U20 
    NORVEÇ: Eliteserien
    19:00  Vålerenga   -:-  Molde 
    21:30  Sarpsborg 08   -:-  Mjondalen 
    NORVEÇ: Division 2, avd 1
    14:00  Brattvag   0:0  Floro 
    14:00  Senja   1:1  Floya 
    15:00İptal edildi  Brattvag   -:-  Alta 
    16:00İptal edildi  Eidsvold   -:-  Skeid 
    17:00İptal edildi  Floro   -:-  Floya 
    NORVEÇ: Division 2, avd 2
    15:00  Sotra   1:1  Baerum Sportsklubb 
    17:00İptal edildi  Baerum Sportsklubb   -:-  Notodden 
    17:00İptal edildi  Flekkeroy   -:-  Sotra 
    17:00İptal edildi  Nardo   -:-  Levanger 
    NORVEÇ: Division 3 - Group 1
    15:00İptal edildi  Brumunddal   -:-  Nybergsund 
    17:00Ertelendi  Brumunddal   -:-  Ull/Kisa 2 
    17:00İptal edildi  Funnefoss/Vormsund   -:-  Rommen SK 
    17:00Ertelendi  Gjovik  -:-  Lyn  
    17:00Ertelendi  Grorud 2   -:-  Lillestrom 2 
    17:00Ertelendi  Kongsvinger 2   -:-  Raufoss 2 
    17:00İptal edildi  Lørenskog   -:-  Elverum 
    17:00Ertelendi  Lørenskog   -:-  Funnefoss/Vormsund 
    17:00Ertelendi  Nybergsund   -:-  Rommen SK 
    17:00Ertelendi  Toten   -:-  Elverum 
    NORVEÇ: Division 3 - Group 2
    15:00Ertelendi  Assiden   -:-  Tonsberg 
    15:00İptal edildi  Flint   -:-  Assiden 
    15:00Ertelendi  Krakeroy   -:-  Flint 
    17:00Ertelendi  Follo   -:-  Sarpsborg 08 2 
    17:00Ertelendi  Halsen   -:-  Honefoss 
    17:00İptal edildi  Krakeroy   -:-  Honefoss 
    17:00Ertelendi  Mjondalen 2   -:-  Orn 
    17:00İptal edildi  Orn   -:-  Oppsal 
    NORVEÇ: Division 3 - Group 3
    14:00Ertelendi  IL Express   -:-  Viking 2 
    15:00Ertelendi  Hinna   -:-  Sola 
    16:00İptal edildi  Hinna   -:-  Donn 
    16:00İptal edildi  Mandalskameratene   -:-  Djerv 1919 
    16:00İptal edildi  Sola   -:-  Vindbjart 
    16:00Ertelendi  Staal Jorpeland   -:-  Vidar 
    16:00İptal edildi  Viking 2   -:-  IL Express 
    17:00Ertelendi  Akra   -:-  Madla IL 
    17:00Ertelendi  Brodd   -:-  Djerv 1919 
    17:00Ertelendi  Mandalskameratene   -:-  Donn 
    17:00Ertelendi  Start 2   -:-  Vindbjart 
    NORVEÇ: Division 3 - Group 4
    15:00İptal edildi  Lysekloster   -:-  Fyllingsdalen 
    15:00İptal edildi  Sandviken   -:-  Lyn 
    16:00İptal edildi  Fjora   -:-  OS 
    16:00İptal edildi  Ready   -:-  Fana 
    17:00Ertelendi  Bjarg   -:-  Brann 2 
    17:00Ertelendi  Fana   -:-  Ardal 
    17:00Ertelendi  Fjora   -:-  Lyn 
    17:00Ertelendi  Ready   -:-  Sogndal 2 
    17:00Ertelendi  Sandviken   -:-  Lysekloster 
    17:00İptal edildi  Stord   -:-  Ardal 
    17:00Ertelendi  Stord   -:-  Fyllingsdalen 
    17:30Ertelendi  OS   -:-  Frigg 
    NORVEÇ: Division 3 - Group 5
    15:00Ertelendi  Tiller   -:-  Volda TI 
    15:30İptal edildi  Tynset   -:-  Volda TI 
    17:00Ertelendi  Aalesund 2   -:-  Kolstad 
    17:00Ertelendi  Byåsen   -:-  Orkla 
    17:00İptal edildi  Kolstad   -:-  Melhus 
    17:00Ertelendi  Ntnui   -:-  Molde 2 
    17:00Ertelendi  Spjelkavik   -:-  Melhus 
    17:00İptal edildi  Spjelkavik   -:-  Ntnui 
    17:00Ertelendi  Strindheim   -:-  Traeff 
    17:00İptal edildi  Tiller   -:-  Orkla 
    17:00İptal edildi  Traeff   -:-  Byåsen 
    17:00Ertelendi  Tynset   -:-  Ranheim 2 
    NORVEÇ: Division 3 - Group 6
    15:00İptal edildi  Rana   -:-  Skjervoy 
    15:30Ertelendi  Bodo/Glimt 2   -:-  Nordstrand 
    17:00İptal edildi  Nordstrand   -:-  Ullern 
    17:00İptal edildi  Skanland   -:-  Melbo 
    17:00Ertelendi  Skanland   -:-  Mjolner 
    17:00Ertelendi  Stabaek 2   -:-  Melbo 
    17:00Ertelendi  Tromsø 2   -:-  Finnsnes 
    19:00Ertelendi  Skeid 2   -:-  Skjervoy 
    PARAGUAY: Primer Küme - Apertura
    02:00  12 de Octubre   3:1  Sol De America 
    00:00  San Lorenzo   -:-  Diaz 
    PERU: Liga 1 - Apertura
    23:30  Melgar   1:1  U. San Martin 
    02:00  U. de Deportes   1:0  Ayacucho 
    19:00  Dep. Municipal   -:-  Carlos Mannucci 
    21:15  Huancayo   -:-  A. Lima 
    23:30  Cusco   -:-  Cienciano 
    POLONYA: Ekstraklasa
    16:00  Lechia   4:2  Stal Mielec 
    18:30  Pogon Szczecin   -:-  Slask 
    21:00  Legia   -:-  Gornik Z. 
    POLONYA: Division 1
    13:40  Widzew Lodz   2:0  Stomil Olsztyn 
    19:00  Belchatow   -:-  Tychy 
    19:00  Chrobry Glogow   -:-  GKS Jastrzebie 
    21:00  Termalica B  -:-  B.  
    POLONYA: Division 2
    16:00  Blekitni Stargard   1:4  Bytovia Bytow 
    16:30  Pruszkow   0:2  S. Rzeszow 
    19:00  Ol. Grudziadz   -:-  Ostroda 
    19:15  Polkowice   -:-  Katowice 
    20:00  Pogon Siedlce   -:-  Hutnik Krakow 
    POLONYA: III Liga - Group I
    14:00  Swit   0:1  Biala Piska 
    14:00  Wikielec   2:0  KS Kutno 
    15:30  Concordia Elblag   0:3  Sokol Aleksandrow L. 
    16:00Ertelendi  Jagiellonia II   -:-  W. Mazowieckie 
    16:00  Ursus Warszawa   0:2  Bron Radom 
    POLONYA: III Liga - Group II
    14:00  Koszalin   1:4  Pogon Szczecin II 
    14:00  Unia Swarzedz   0:1  Kotwica Kolobrzeg 
    15:00  Chemik Police   0:0  Swinoujscie 
    16:00  Gornik Konin   0:3  Pomorzanin Torun 
    16:00  Przodkowo   1:2  Nielba Wagrowiec 
    POLONYA: III Liga - Group III
    16:00  Polonia Swidnica   0:3  Bielsko 
    POLONYA: III Liga - Group IV
    16:00  Biala Podlaska   5:2  Hetman Zamosc 
    20:38  S. Wola   -:-  Lewart Lubartow 
    POLONYA: Central Youth League
    12:00  Legia U18   4:1  Cracovia U18 
    12:00  Pogon Szczecin U18   4:2  UKS SMS Lodz U18 
    13:00  Korona U18   1:2  Arka U18 
    16:00  Wisla U18   -:-  Gwarek Zabrze U18 
    PORTEKİZ: Primeira Liga
    23:15  Guimaraes   0:1  Belenenses 
    20:30Ertelendi  Sporting   -:-  Gil Vicente 
    23:00  FC Porto   -:-  Braga 
    PORTEKİZ: LigaPro
    13:00  Casa Pia   0:6  Benfica B 
    19:00  FC Porto B   -:-  Vizela 
    20:00  Covilha   -:-  CD Cova da Piedade 
    PORTEKİZ: Campeonato de Portugal
    17:00  Guimaraes B   -:-  Felgueiras 
    17:00  Sp. Espinho   -:-  Anadia 
    PORTEKİZ: Liga Revelacao U23
    22:45  Leixoes U23   -:-  Rio Ave U23 
    ROMANYA: Liga 1
    19:00  Sepsi Sf. Gheorghe   -:-  Viitorul Constanta 
    21:45  U Craiova   -:-  FC Voluntari 
    ROMANYA: Liga 2
    11:00  CSM Resita   0:0  ASU Poli Timisoara 
    11:00  CSM Slatina   2:0  Comuna Recea 
    11:00  Mioveni   0:1  Metaloglobus Bucharest 
    11:00  Ripensia Timisoara   2:0  Aerostar 
    RUSYA: Premier Ligi
    16:30  Ural   1:1  Zenit 
    19:00Ertelendi  FK Rostov   -:-  R. Volgograd 
    RUSYA: FNL
    08:00  SKA Khabarovsk   0:0  Baltika 
    13:00  Tomsk   1:3  Volgar 
    15:00  Chertanovo M.   0:3  F. Voronezh 
    15:00  Sp. Moscow 2   2:1  Veles Moscow 
    15:00Ertelendi  Yenisey   -:-  T. Moscow 
    16:00  Nizhny Novgorod   3:0  Yaroslavl 
    16:00  Orenburg   0:0  Akron Togliatti 
    RUSYA: PFL - Group 1
    14:00  Biolog   1:1  Anzhi 
    RUSYA: PFL - Group 3
    SAN MARİNO: Campionato Sammarinese
    16:00  Libertas   2:0  Pennarossa 
    16:00  Murata   1:2  Domagnano 
    16:00  Tre Penne   4:0  Fiorentino 
    SIRBİSTAN: Super Liga
    SIRBİSTAN: Prva Liga
    20:00  Jagodina   -:-  Trayal Krusevac 
    SİNGAPUR: Premier League
    15:15Ertelendi  DPMM   -:-  Tanjong Pagar 
    15:15Ertelendi  Hougang   -:-  Albirex Niigata 
    SLOVAKYA: Fortuna liga
    20:00  Pohronie   -:-  Sered 
    20:00  Trencin   -:-  Nitra 
    20:00  Trnava   -:-  Z. Moravce 
    21:00  Ruzomberok   -:-  Michalovce 
    SLOVAKYA: 2.Lig
    16:30  Banska Bystrica   4:4  L. Mikulas 
    16:30  Dubnica   0:2  Puchov 
    16:30  Komarno   1:0  Bardejov 
    16:30  Trebisov   1:0  Samorin 
    19:00  Podbrezova   -:-  Zilina B 
    20:00  Skalica   -:-  Poprad 
    SLOVAKYA: Küme C - Batı
    16:00  Kalna n. Hronom   -:-  Imel 
    16:00  Povazska Bystrica   -:-  Zlate Moravce  
    SLOVAKYA: Küme C - Doğu
    16:00  Giraltovce   -:-  Mladost Kalsa 
    16:00  Spisska Nova Ves   -:-  Presov 
    SLOVAKYA: Divison C Central
    16:00  Cadca   -:-  Lip. Stiavnica 
    16:00  R. Sobota   -:-  Kalinovo 
    SLOVAKYA: Divison C Bratislava
    17:00  Bahon   -:-  Malacky 
    17:00  Bernolakovo   -:-  Slovan Most 
    17:00  Inter Bratislava   -:-  Tomasov 
    SLOVENYA: Prva Liga
    19:00  Maribor   -:-  Celje 
    SLOVENYA: 2.SNL
    17:00  Beltinci   -:-  NK Krka 
    17:00  Drava   -:-  Dob 
    17:00  Fuzinar   -:-  Bilje 
    17:00  Krsko   -:-  Rudar 
    17:00  Primorje   -:-  Smartno 
    21:30  Triglav   -:-  Radomlje 
    SUDAN: Premier Lig
    17:00  Al  -:-  Ahly Merowe  
    17:00  Al Wadi   -:-  Al 
    17:00  Hay al  -:-  Arab  
    17:00  Merreikh El  -:-  Fasher  
    20:00  Ahli Khartoum   -:-  Alfalah Atbra 
    20:00  Al  -:-  Merreikh  
    20:00  Hilal El  -:-  Fasher  
    20:00  Khartoum   -:-  Hilal El Obied 
    SUUDİ ARABİSTAN: Division 1
    18:15  Al  -:-  Nahda  
    TACİKİSTAN: Vysshaya Liga
    14:00  Faizkand   1:1  Dushanbe 83 
    14:00  Istaravshan   4:0  Regar 
    14:00  Lokomotiv Pamir   3:2  CSKA Pomir Dushanbe 
    TANZANYA: Ligi Kuu Bara
    14:00  Tanzania Prisons   1:0  Namungo 
    16:00  Kagera Sugar   0:1  Young Africans 
    TAYLAND: Thai League 1
    13:45  Police Tero   1:1  Ratchaburi 
    13:45Ertelendi  Suphanburi   -:-  Pathum United 
    14:00Ertelendi  Buriram   -:-  Rayong FC 
    14:00Ertelendi  Chonburi   -:-  Samut Prakan City 
    15:00Ertelendi  Nakhon Ratchasima   -:-  Trat FC 
    15:00  Port MTI FC   0:1  Pathum United 
    16:00  Bangkok Utd   2:1  Suphanburi 
    16:00Ertelendi  Prachuap   -:-  Muangthong 
    TAYLAND: Thai League 2
    13:45  Chiangmai Utd   1:0  Sisaket 
    13:45Ertelendi  Ranong   -:-  Chainat 
    14:00  Thai Navy   3:1  Uthai Thani 
    14:00Ertelendi  Thai Navy   -:-  Customs Utd 
    15:00  Customs Utd   2:0  Kasetsart 
    15:00Ertelendi  Kasetsart   -:-  Uthai Thani 
    15:00Ertelendi  Nakhon Pathom   -:-  Samut Sakhon 
    15:00  Ranong   1:2  Chiangmai FC 
    16:00  Ayutthaya Utd   1:2  Lampang 
    16:00Ertelendi  Phrae   -:-  Khonkaen Utd. 
    TAYVAN: Mulan Football League Women
    05:00  Taichung Blue K   6:2  New Taipei K 
    09:00  Hualien K   3:3  Taoyuan K 
    11:30  Kaohsiung K   1:0  Taipei Bear K 
    TÜRKİYE: Süper Lig
    13:30  Gençlerbirliği   0:0  Konyaspor 
    16:00  Denizlispor   0:0  Trabzonspor 
    19:00  Alanyaspor   -:-  Kayserispor 
    19:00  Beşiktaş   -:-  Antalyaspor 
    TÜRKİYE: TFF 1. Lig
    14:00  Tuzlaspor   1:0  Balıkesirspor 
    19:00  Altınordu   -:-  Bursaspor 
    UKRAYNA: Premier League
    14:00  Oleksandriya   0:2  Vorskla 
    19:30  Dyn. Kyiv   -:-  Lviv 
    UKRAYNA: Druha Liga
    15:00  Karpaty   -:-  Chernihiv 
    16:00  Dinaz Vyshgorod   5:1  Nyva Vinnytsya 
    16:00  Nikopol   0:2  Metal Kharkiv 
    16:30  Real Pharma   0:2  Cherkashchyna 
    UKRAYNA: Youth League
    12:00  Zorya U21   2:3  Shakhtar U21 
    15:00  Rukh Lviv U21   1:1  Kolos Kovalivka U21 
    16:00  Olimpik Donetsk U21   -:-  Minaj U21 
    URUGUAY: Primera Division - Apertura
    21:00  Plaza Colonia   -:-  Penarol 
    23:30  Cerro Largo   -:-  Fenix 
    URUGUAY: Segunda Division
    01:00  Tacuarembo   1:2  Sud America 
    16:00  Central Esp.   3:2  Rampla Juniors 
    ÜRDÜN: Premier Lig
    17:00Ertelendi  Al Ramtha   -:-  Al Hussein 
    18:00Ertelendi  Al Wehdat   -:-  Al Jazeera Amman 
    19:30  Al Ramtha   -:-  Shabab Al Ordon 
    19:30Ertelendi  Al Salt   -:-  Al 
    19:30Ertelendi  Al Wehdat   -:-  Sahab 
    YUNANİSTAN: Super Ligi
    20:30Ertelendi  Giannina   -:-  AEL Larissa 
    20:30Ertelendi  Panathinaikos   -:-  Smyrnis 
    20:30  Panetolikos   -:-  AEK 
    °