antalya web tasarım
CANLI SKOR
  • Seattle Sounders 3:0 Los Angeles FC
  • Sporting Kansas City -:- FC Dallas
  • New England Revolution -:- New York City
  • Miami FC -:- Hartford Athletic
  • FC Tulsa -:- LA Galaxy 2
  • Orange County SC -:- New Mexico
  • Real Monarchs -:- Rio Grande
  • Colorado Springs -:- New Mexico
  • Orlando City B -:- Greenville
  • Chattanooga Red Wolves -:- Greenville
  • North Carolina Courage K -:- Orlando Pride K
  • Bremen 1:4 Hertha
  • FC Koln 2:3 Hoffenheim
  • Frankfurt 1:1 Bielefeld
  • Stuttgart 2:3 Freiburg
  • Union Berlin 1:3 Augsburg
  • Dortmund -:- Monchengladbach
  • Hannover 2:0 Karlsruher
  • Sandhausen 3:2 Darmstadt
  • Wurzburger Kickers 0:3 Aue
  • Bayern II 2:2 Turkgucu Munchen
  • Lubeck 1:1 Saarbrucken
  • Meppen 1:3 Munich 1860
  • Rostock 3:1 Duisburg
  • Wehen 0:0 Verl
  • Zwickau 2:1 Unterhaching
  • Hamburger SV II 2:2 Teutonia Ottensen
  • Jeddeloh 0:1 Oberneuland
  • Berliner AK 07 1:5 Jena
  • BFC Dynamo 6:2 Bischofswerdaer
  • Halberstadt 0:2 Altglienicke
  • Lokomotive Leipzig 1:1 Chemnitzer
  • Ahlen 2:1 Lotte
  • Bonner 0:2 Wegberg
  • Dusseldorf II -:- Aachen
  • Fortuna Koln 3:2 Wuppertaler
  • Lippstadt 1:1 Koln II
  • Monchengladbach II 2:1 Straelen
  • Munster 2:1 Homberg
  • Oberhausen 1:1 Bergisch Gladbach
  • Bahlinger 1:4 Steinbach Haiger
  • Elversberg 5:0 Schott Mainz
  • FSV Frankfurt 1:0 Giessen
  • Homburg 3:1 Stadtallendorf
  • Kassel 1:1 Pirmasens
  • Mainz II 2:6 Freiburg II
  • Offenbach 3:0 Hoffenheim II
  • RW Koblenz -:- Stuttgart II
  • Walldorf 0:0 Ulm
  • Rostocker FC 1:3 Pampow
  • RSV Eintracht 2:2 Brandenburger
  • Strausberg -:- Hertha Zehlendorf
  • Halle 2:0 Eilenburg
  • Plauen 1:1 Krieschow
  • An der Fahner Hohe 2:0 FC Merseburg
  • Martinroda 2:5 Ludwigsfelder
  • Oberlausitz 2:0 Jena II
  • Altenholz 0:3 Kronshagen
  • Eutin 1:2 Oldenburger
  • Husumer 1:1 Bordesholm
  • Neumunster -:- Pansdorf
  • Dassendorf 2:1 Tornesch
  • Suderelbe -:- Barmbek
  • Bremer 1:1 Aumund
  • BTS Neustadt 3:6 Union 60 Bremen
  • Rotenburger 2:3 Uphusen
  • Emden 1:2 VfL Oldenburg
  • Egestorf0:2Langreder
  • FT Braunschweig -:- Lupo
  • Baunatal 1:3 Hessen Dreieich
  • Hanau -:- Hadamar
  • Hunfelder -:- Fernwald
  • TUS Dietkirchen -:- Fulda
  • Waldgirmes -:- Flieden
  • Erlensee -:- Zeilsheim
  • Arminia Ludwigshafen 1:1 Dudenhofen
  • Rochling 1:2 Worms
  • Diefflen -:- Elversberg II
  • Engers -:- Trier
  • Hassia Bingen -:- Gonsenheim
  • Karbach -:- Eisbachtal
  • Pfeddersheim -:- Hertha Wiesbach
  • Salmrohr -:- Waldalgesheim
  • Eppelborn -:- Jagersburg
  • Mechtersheim -:- Speyer
  • Gebenbach -:- Kahl
  • Eltersdorf -:- Karlburg
  • Spvgg Ansbach 09 -:- Cham
  • Vilzing -:- Seligenporten
  • Abtswind -:- Ammerthal
  • Bayern Hof -:- DJK Bamberg
  • Grossbardorf -:- Bamberg
  • Sand -:- ATSV
  • Dachau 2:3 Deisenhofen
  • Donaustauf -:- Pullach
  • Landsberg -:- Kirchanschoring
  • Pipinsried 4:3 Hankofen
  • Turkspor Augsburg -:- Kottern
  • Nordlingen -:- Ismaning
  • Regensburg II -:- TSV 1880 Wasserburg
  • Backnang 1:1 Ravensburg
  • Goppinger SV -:- Freiberg
  • Pforzheim 3:0 Dorfmerkingen
  • Bruchsal 4:1 Sandhausen II
  • Bissingen -:- Freiburger
  • Linx -:- TSV Ilshofen
  • Neckarsulmer 0:0 Lorrach
  • Nottingen -:- Reutlingen
  • Villingen 1:0 Oberachern
  • Jahn Hiesfeld -:- Dusseldorf
  • Kiel U19 1:0 Chemnitzer FC U19
  • Cottbus U19 1:2 Magdeburg U19
  • Hertha U19 5:1 Eimsbutteler U19
  • St. Pauli U19 5:2 Union Berlin U19
  • Wolfsburg U19 2:3 Bremen U19
  • Freiburg U19 4:0 Offenbach U19
  • Augsburg U19 1:2 Saarbrucken U19
  • Ingolstadt U19 1:1 Nurnberg U19
  • Stuttgart U19 2:0 Frankfurt U19
  • Hoffenheim U19 5:1 Kaiserslautern U19
  • Heidenheim U19 1:4 Furth U19
  • Bochum U19 4:0 Paderborn U19
  • RW Essen U19 2:3 Oberhausen U19
  • Neukolln K 0:9 Meppen K
  • Almanya K 3:0 İrlanda K
  • Moldova K -:- İspanya K
  • Gungahlin 2:0 Tigers FC
  • Canberra FC 1:0 Belconnen United
  • Lake Macquarie 2:3 Broadmeadow
  • Weston Workers 1:1 Lambton J.
  • WS Wanderers U21 2:1 North Shore Mariners
  • Queensland Lions 4:0 Redlands
  • Gold Coast Knights 3:0 Gold Coast
  • Peninsula 3:2 Brisbane City
  • Eastern Suburbs 1:2 Olympic FC
  • Croydon 3:2 Adelaide City
  • Campbelltown City 3:2 Adelaide Comets
  • Adelaide U21 4:0 Para
  • Adelaide Olympic 1:0 Blue Eagles
  • Devonport 1:0 Riverside Olympic
  • Launceston 1:3 South Hobart
  • Olympia Warriors 1:2 Clarence Zebras
  • Balcatta 0:2 Inglewood
  • Bayswater City 0:0 Perth Glory U21
  • Perth SC 5:0 Rockingham City
  • Armadale 1:2 Floreat Athena
  • Gwelup Croatia SC 1:1 Joondalup
  • Sorrento 1:1 Cockburn City
  • Bayside 0:2 Toowong
  • Caboolture 5:3 The Gap
  • North Star 2:1 Acacia Ridge
  • Horn -:- Liefering
  • Leobendorf 3:2 Marchfeld
  • Ried (Am) 1:1 Union Gurten
  • Weindorf St. Anna -:- Bad Gleichenberg
  • Innsbruck (Am) 6:1 Tirol (Am)
  • Kufstein -:- SV Worgl
  • Bischofshofen 1:1 Johann
  • Grodig -:- A. Salzburg
  • Saalfelden -:- Wals
  • SAK 1914 -:- Kuchl
  • Rotenberg -:- Wolfurt
  • Hohenems -:- RW Rankweil
  • Dornbirner SV -:- Lauterach
  • Gabala 0:0 Keshla
  • Oostende 3:1 Leuven
  • Mouscron -:- Gent
  • Waasland-:-Beveren
  • St. Gilloise -:- Seraing
  • Meux -:- Givry
  • Gullegem -:- Oudenaarde
  • Ganshoren -:- Dender
  • Hoogstraten -:- Dessel
  • Vorselaar -:- RFC Liege
  • Zwevezele -:- City Pirates
  • Entente Durbuy -:- Hades
  • Heist -:- Lochristi
  • Heur Tongeren -:- Esperanza Pelt
  • Jette -:- Braine
  • Lokeren-:-Temse
  • Rebecquoise 0:5 Petegem
  • Renaissance Mons -:- Olsa Brakel
  • Schaerbeek-:-Evere
  • Aalst -:- Jeunesse Tamines
  • Tienen K 2:1 Moldavo K
  • Massenhoven K -:- Zwevezele K
  • Wuustwezel K 1:2 SG
  • Chastre K -:- St. Liege 2 K
  • Mechelen K -:- GBA Kontich K
  • Gent II K -:- Genk II K
  • RFC Liege K -:- Famkes Merkem K
  • RSC Anderlecht II K -:- Leuven II K
  • Vitebsk 1:1 Belshina
  • Dynamo Brest 2:1 Energetik
  • Chimik Svetlogorsk 1:2 Volna Pinsk
  • Mikashevichi 1:1 Orsha
  • Smorgon 0:2 FC Slonim
  • Kronon Stolbtsy 4:2 Chayka Zelva
  • Meliorator Zhitkovichi 0:3 Ostrovets
  • Ivatsevichi 0:2 Molodechno
  • Pershiy Region 1:7 Baranovici
  • Brest Malorita 4:0 Stanles Pinsk
  • Osipovichi 3:0 Zhlobin
  • Viktoria Mar. Gorka 6:0 Polotsk
  • SMIavtotrans 4:2 BumProm Gomel
  • Slutsk 2 1:3 BATE 2
  • Slavia Mozyr 2 1:1 Soligorsk 2
  • Isloch 2 2:3 Din. Minsk 2
  • Mladost DK 1:2 Velez Mostar
  • Zeljeznicar -:- Krupa
  • Banovici 1:0 GOSK Gabela
  • Capljina 2:2 Gorazde
  • Igman K. 0:1 Posusje
  • Kakanj 5:0 HNK Orasje
  • Travnik 0:1 Jedinstvo Bihac
  • Zivinice 0:1 Gradacac
  • Drina Zvornik 1:1 Zeljeznicar Banja Luka
  • Jedinstvo Brcko 2:2 Kozara
  • Kozarska Dubica 2:0 Sloga Doboj
  • Leotar 0:0 Prijedor
  • Ljubic Prnjavor 2:2 Podrinje Janja
  • Modrica 4:1 Sutjeska Foca
  • Tekstilac 1:0 Novi Grad
  • Zvijezda 09 2:0 Slavija
  • Confianca 1:0 Guarani
  • Nautico 1:1 Chapecoense
  • America MG -:- Figueirense
  • Sao Bento -:- Volta Redonda
  • Treze -:- Jacuipense
  • Jacyoba -:- Central SC
  • Pelotas -:- Marcilio Dias
  • Portuguesa RJ -:- Toledo
  • Real Noroeste -:- Goiania
  • Nacional PR -:- Ferroviaria
  • SE Juventude -:- Santos AP
  • America-:-RN
  • Tupynambas -:- Bahia De Feira
  • Aparecidense -:- Operario VG
  • Joinville -:- Novorizontino
  • Uniao Rondonopolis -:- Aguia Negra
  • Goianesia -:- Vitoria ES
  • Sao Caetano -:- SER Caxias
  • Sao Paulo AP -:- Ypiranga AP
  • Audax RJ -:- Goncalense
  • Bonsucesso -:- Nova Iguacu
  • Campos AA -:- Angra dos Reis
  • Duque De Caxias -:- Rio Sao Paulo
  • Olaria -:- Marica
  • Sampaio Correa FE -:- Artsul
  • Serra Macaense -:- Serrano FC
  • Levski -:- CSKA 1948 Sofia
  • Neftochimic Burgas 0:4 Kariana Erden
  • Yantra Gabrovo 0:2 Septemvri Sofia
  • Borislav Parvomay -:- Gorski Izvor
  • Haskovo 1957 -:- Atletik Kuklen
  • Maritsa Plovdiv -:- Chernomorets 1919
  • Nesebar -:- Karnobat
  • Rozova Dolina -:- Rodopa Smolyan
  • Spartak Plovdiv -:- Dimitrovgrad
  • Vereya -:- Sokol Markovo
  • Yambol 1915 -:- Gigant Saedinenie
  • Zagorets -:- Levski Karlovo
  • Balkan Botevgrad -:- Vladaya
  • Belasitsa -:- Marek
  • Botev Ihtiman -:- Oborishte
  • Nadezhda Dobroslavci -:- Gotse Delchev
  • Perun -:- Rilski Sportist
  • Razlog -:- Kyustendil
  • Slivnishki Geroy -:- Chepintsi
  • Velbazhd -:- Chavdar Etropole
  • Vihren -:- Bansko
  • Botev Novi Pazar -:- Ustrem Donchevo
  • AS Douanes -:- Majestic
  • ASEC Koudougou -:- Kadiogo
  • ASFA Yennega -:- Royal
  • ASF Dioulasso -:- Salitas
  • Etoile Filante -:- USFA
  • Flambeau du Centre 0:0 Aigle Noir
  • Le Messager Ngozi -:- Olympic S.
  • Jong Holland -:- Scherpenheuvel
  • Opava 0:0 Ceske Budejovice
  • Slovacko -:- Pribram
  • Bohemians 1905 -:- Plzen
  • Dukla Prag 3:1 Trinec
  • Zizkov 0:2 Hradec Kralove
  • Benesov 2:5 Slavia Prag B
  • Motorlet Prague 2:0 Hostoun
  • Sokolov -:- Pisek
  • Vltavin 0:2 Plzen B
  • Domazlice 4:2 Admira Prague
  • Velvary 2:1pen Teplice B
  • Vyskov 2:0 Velke Mezirici
  • Dolni Benesov 1:3 Kromeriz
  • Nove Mesto na M. 3:3 Sigma Olomouc B
  • Rosice 0:0 Odra Petrkovice
  • Uhersky Brod 2:2 Frydek
  • Petrin Plzen 2:3pen Sokol Lom
  • Marianske Lazne 2:1pen Ceske Budejovice B
  • Doubravka 5:2 Sedlcany
  • Rokycany 3:0 Myto
  • Sobeslav 4:1 Katovice
  • Union Beroun 2:0 Klatovy
  • Kladno 2:3pen Ceska Lipa
  • Tatran Rakovnik 1:2 Aritma Prague
  • Banik Most 3:2pen Sous
  • Cesky Brod 1:0pen Neratovice
  • Dobris 1:3 Chomutov
  • Ostrov 1:0 Olympie Brezova
  • Kutna Hora 2:1 Nymburk
  • Libis 2:4 Kolin
  • Kosmonosy 5:2 Caslav
  • Horky nad Jizerou 1:2 Hlinsko
  • Nachod 5:1 Letohrad
  • Vysoke Myto 4:2 Benatky
  • Breclav 1:0 Slavoj Polna
  • Bystrice n. Pern. 0:0 Havlickuv Brod
  • Hodonin 1:3 Zbrojovka Brno B
  • Start Brno 3:3 Velka Bites
  • Bzenec 1:0 Brumov
  • HFK Olomouc 1:4 SK Hranice
  • Skastice 3:2 Sumperk
  • Valasske Mezirici 4:1 Strani
  • Prerov 4:1 Nove Sady
  • Novy Jicin 1:0 Bohumin
  • Detmarovice 3:2 Rymarov
  • Hermanice 2:5 Karvina B
  • Vitkovice 1:3 Frydlant n. O.
  • Haj ve Slezsku 0:2 Dolni Datyne
  • Bridlicna 3:7 Hlubina
  • Cesky Tesin 2:5 Bilovec
  • Lok.Petrovice 1:2 Brusperk
  • Luhacovice 3:1 Slusovice
  • Holesov 6:3 Kvasice
  • Morkovice 3:1 Bystrice pod Hostynem
  • Napajedla 2:1pen Stitna nad Vlari
  • Bosonohy 1:0 Lisen B
  • Svratka Brno 1:3 Rajecko
  • Bystrc 1:0 Kurim
  • Moravska Slavia 0:3 SK Krumvir
  • Moravsky Krumlov 1:3 Ivancice
  • Mutenice 1:2 Ratiskovice
  • Rousinov 4:0 Bohunice
  • Chotebor 4:1 Zirovnice
  • HFK Trebic 1:3 Pelhrimov
  • Sebkovice 0:1 Velke Mezirici B
  • Slavia HK 1:0 Cernilov
  • Vysoka n. Labem 3:2pen Police nad Metuji
  • Kostelec n. O. 1:2 Trebes
  • Libcany 2:0 Chlumec nad Cidlinou B
  • Olympia HK 1901 2:0 Dobruska
  • Desna 4:4 Jiskra Mseno
  • Novy Bor 1:1 Rovensko p. Tr.
  • Sedmihorky 2:3 Frydlant
  • Straz p. Ralskem 1:3 Turnov
  • TJ Doksy 4:1 Zelezny Brod
  • Oldrichov 1:2 Modlany
  • FK Jilove 3:0 Domousice
  • Perstejn 1:0 Horni Jiretin
  • Srbice 8:2 Krupka
  • Zatec -:- Kadan
  • Nepomuk 0:2 Tlumacov
  • Horni Briza -:- Domazlice B
  • Stribro -:- Bolevec
  • Vejprnice -:- Rapid Plzen
  • Protivin -:- Olesnik
  • Drazice 0:2 Tyn nad Vltavou
  • Milevsko 1:1 Jankov
  • Rudolfov 0:0 Junior Strakonice
  • Sezimovo Usti 1:2 Mas Taborsko B
  • TJ Osek 5:2 Cimelice
  • Dukla JM 2:1 Ujezd Prague
  • Hostivar 0:2 Motorlet Prague B
  • Zlicin 2:1 US Prague
  • Olympia Radotin 4:1 Zizkov B
  • Predni Kopanina 2:2 Ujezd nad Lesy
  • Dobrovice 0:1 Hrebec
  • Loko K. Vary 4:3pen FC Cheb
  • Kralovske Porici 10:0 Lomnice
  • Vintirov 4:0 Union Nove Sedlo
  • Mohelnice 1:3 Brodek u Prerova
  • Kralice na Hane 1:3 Bohunovice
  • Litovel 3:1 Rapotin
  • Sokol Usti 5:0 Zabreh
  • Chocen 5:1 Prosec
  • Holice 8:3 Svitavy
  • Tremosnice 4:1 Rohovladova Bela
  • Hradec Kralove U19 1:2 Pardubice U19
  • Karvina U19 2:1pen Plzen U19
  • Sigma Olomouc U19 -:- Slovacko U19
  • Ceske Budejovice U19 -:- Mlada Boleslav U19
  • Ostrava U19 -:- Slavia Prag U19
  • FC Praha K 1:2 Ostrava K
  • Hradec Kralove K 4:1 Branik K
  • Beijing Baxy 0:1 Beijing Renhe
  • Heilongjiang Lava 0:0 Kunshan
  • Shaanxi Changan 1:1 Zhejiang Greentown
  • Tianjin Teda 2:0 Shijiazhuang
  • Wuhan Zall 2:1pen Hebei
  • Shanghai SIPG 3:2 Chongqing Lifan
  • Midtjylland 1:0 Lyngby
  • Kolding 2:4 Koge
  • Silkeborg 3:1 Esbjerg
  • Viborg 3:1 Skive IK
  • Aarhus Fremad 1:1 VSK Aarhus
  • Brabrand 0:2 Middelfart
  • Jammerbugt 4:1 Dalum IF
  • BK Frem 3:1 Holstebro
  • Roskilde KFUM's 0:4 AB Kopenhagen
  • Tarnby 1:3 Nykobing
  • Bronshoj 1:3 FA 2000
  • Skovshoved 2:2 Vanløse
  • Lorca Deportiva (Esp) 0:1 Mar Menor (Esp)
  • Murcia (Esp) 2:1 Hercules (Esp)
  • Huelva (Esp) 2:0 Betis B (Esp)
  • SD Navarro CF (Esp) 0:1 Marino de Luanco (Esp)
  • Arandina (Esp) 1:1 Real Burgos CF (Esp)
  • Caudal Deportivo (Esp) 2:1 R. Oviedo B (Esp)
  • UE Rubi (Esp) 0:1 Terrassa (Esp)
  • Villarrubia (Esp) 2:0 Linares (Esp)
  • Alfreton (Eng) 2:0 Chesterfield (Eng)
  • East Kilbride (Sco) 3:2 Stranraer (Sco)
  • Huddersfield U21 (Eng) 0:4 Altrincham (Eng)
  • Kidderminster (Eng) 0:4 Wrexham (Wal)
  • Albion Rovers (Sco) 1:1 Caledonian Braves (Sco)
  • Glentoran (Nir) 7:0 H&W Welders (Nir)
  • Kelty Hearts (Sco) 1:1 Airdrieonians (Sco)
  • Kettering (Eng) 1:0 King’s Lynn (Eng)
  • Montrose (Sco) 2:2 Dundee FC (Sco)
  • Udinese (Ita) 0:1 Spal (Ita)
  • Bath (Eng) -:- Yeovil (Eng)
  • Crusaders (Nir) 2:0 Queens Univ. (Nir)
  • Eastleigh (Eng) 3:2 Eastbourne Boro (Eng)
  • Ebbsfleet (Eng) 2:1 Dover (Eng)
  • Halifax (Eng) 2:2 Boston Utd (Eng)
  • Larne (Nir) 1:0 Annagh (Nir)
  • L.R. Vicenza (Ita) 4:3 Legnago Salus (Ita)
  • Marske (Eng) 4:2 City Of Liverpool (Eng)
  • Marske (Eng) -:- Spennymoor (Eng)
  • Moyola (Nir) -:- Ballyclare (Nir)
  • Peterhead (Sco) 0:2 Fraserburgh (Sco)
  • Portadown (Nir) 1:2 Ards (Nir)
  • Slough (Eng) 2:4 Weymouth (Eng)
  • Solihull Moors (Eng) 0:1 Hereford (Eng)
  • St. Albans (Eng) 0:0 Sutton (Eng)
  • Telford (Eng) 1:3 Notts County (Eng)
  • Torquay (Eng) 0:2 Chippenham (Eng)
  • Wealdstone (Eng) 1:1 Dulwich Hamlet (Eng)
  • Padova (Ita) 2:1 Reggiana (Ita)
  • Panachaiki (Gre) 2:0 Karaiskakis (Gre)
  • Smyrnis (Gre) -:- O. Volos (Gre)
  • Atl. Madrid (Esp) -:- Almeria (Esp)
  • Modena (Ita) -:- Venezia (Ita)
  • Guijuelo (Esp) -:- Extremadura UD (Esp)
  • Selaya (Esp) -:- Cayon (Esp)
  • Barcelona (Esp) -:- Elche (Esp)
  • Santa Amalia (Esp) -:- Cacereno (Esp)
  • Zaragoza (Esp) -:- Girona (Esp)
  • Alzira (Esp) -:- Vilamarxant (Esp)
  • Prat (Esp) -:- L'Hospitalet (Esp)
  • La Roda (Esp) -:- Elche CF Ilicitano B (Esp)
  • LDU Portoviejo 2:1 Olmedo
  • Orense -:- Aucas
  • America de Quito 1:0 Ind. Juniors
  • BKMA 0:0 Lori
  • Shirak 1:2 Alashkert
  • Kuressaare -:- Levadia
  • Narva -:- Flora
  • Narva 0:1 Tulevik
  • Tallinna Kalev 1:2 Tammeka
  • Kuressaare 2:2 Legion
  • Paide -:- Legion
  • TB Tvoroyri 0:0 Klaksvik
  • Runavik -:- Streymur
  • Khouribga -:- Berkane
  • HIFK 2:2 Mariehamn
  • Ilves 1:1 Haka
  • Inter Turku 0:1 SJK
  • Kiffen 0:1 EPS
  • PK3:135
  • NJS 0:2 Keski
  • Atlantis -:- KaaPo
  • Jazz Pori -:- Klubi 04
  • PIF Pargas -:- TPV
  • JIPPO -:- Kiisto
  • JJK Jyvaskyla -:- Hercules
  • Kemi City -:- GBK Kokkola
  • VIFK -:- Rovaniemi 2
  • GBK Kokkola 1:1 JBK
  • Rennes -:- Monaco
  • Caen -:- Chambly
  • Chateauroux -:- Amiens
  • Dunkerque -:- Valenciennes
  • Grenoble -:- AC Ajaccio
  • Le Havre -:- Niort
  • Paris FC -:- Nancy
  • Pau FC -:- Guingamp
  • Sochaux -:- Rodez
  • Lorient II -:- Saint
  • Versailles -:- Fleury
  • Blois -:- Chartres
  • Chateaubriant -:- Poissy
  • Granville -:- Caen II
  • Rouen -:- Saint
  • Sainte-:-Genevieve
  • Vannes -:- Plabennec
  • ASM Belfort 2:0 Lusitanos
  • Haguenau -:- FC 93
  • GFC Ajaccio -:- Schiltigheim
  • Sannois -:- Metz II
  • Beauvais -:- Paris 13 Atl.
  • Epinal -:- St Quentin
  • Lens II -:- Auxerre II
  • Reims II -:- Sedan
  • Andrezieux -:- GOAL FC
  • GFA74 -:- Frejus
  • Grasse -:- Jura Sud
  • Hyeres -:- Aubagne
  • Louhans Cuiseaux -:- Lyon II
  • Marignane -:- Marsilya II
  • Monaco II -:- Martigues
  • Toulon -:- Saint Priest
  • Le Puy -:- Nantes II
  • Beziers -:- Angouleme
  • Bourges 18 -:- Romorantin
  • Canet Roussillon -:- Bourges
  • Les Herbiers -:- Angers II
  • Trelissac -:- Colomiers
  • Chamalieres -:- Bergerac
  • Moulins-:-Yzeure
  • Barry 3:1 Caernarfon
  • Haverfordwest -:- Newtown
  • Comunicaciones -:- Santa Lucia
  • Iztapa -:- Antigua
  • Coban Imperial -:- Sanarate
  • AEL Limassol -:- Karmiotissa
  • Achyronas Liopetriou 1:1 Ayia Napa
  • Kouris Erimi 1:1 Zakakiou
  • Omonia Aradippou 2:1 Digenis
  • Othellos Athienou 3:0 Chloraka
  • Thoi Lakatamias 0:1 Paeek
  • Xylotympou 0:2 Sotiras
  • Bucheon 0:2 Jeju
  • Daejeon 1:2 Seoul E.
  • Anyang 1:2 Jeonnam
  • Gyeongnam 1:2 Ansan Greeners
  • Yangju Citizen 0:5 Changwon
  • Cheongju Jikji 3:1 Chuncheon
  • Busan Kyotong 1:0 Gangneung
  • Hwaseong 1:1 Gimhae
  • Gimpo C. 1:2 Mokpo City
  • Gyeongju KHNP 1:1 Daejeon Korail
  • Chikhura -:- Dinamo Batumi
  • Dila Gori -:- Lokomotiv Tbilisi
  • Merani Tbilisi -:- Din. Tbilisi
  • Samtredia -:- Saburtalo Tbilisi
  • Torpedo Kutaisi -:- Telavi
  • Gagra 1:0 Dinamo Batumi
  • Rivartibonitienne -:- Violette
  • Cosmopolites -:- Real du Cap
  • Din. Zagreb -:- Slaven Belupo
  • Cibalia 2:1 Din. Zagreb 2
  • Dubrava 1:4 Opatija
  • Junak Sinj 2:2 Dugopolje
  • Rudes 1:1 Bijelo Brdo
  • Solin -:- Hajduk Split 2
  • Vitesse -:- Sparta Rotterdam
  • PSV -:- FC Emmen
  • Sittard -:- Heerenveen
  • FC Oss 2:2 Cambuur
  • Scheveningen 0:1 ASWH
  • Noordwijk 1:1 Katwijk
  • Excelsior Maassluis 2:2 Rijnsburgse Boys
  • Jong Volendam 0:2 HHC
  • Kozakken Boys 4:1 IJsselmeervogels
  • Quick Boys 1:0 HFC
  • Spakenburg 0:0 Jong Sparta Rotterdam
  • TEC 1:1 GVVV
  • Excelsior 31 3:1 Staphorst
  • Hoek 1:2 Lisse
  • ODIN '59 0:1 Barendrecht
  • SteDoCo 3:0 DVS '33 Ermelo
  • VV DOVO 11:0 Ajax (Am)
  • VVOG 1:0 GOES
  • Sparta Nijkerk 2:0 Sportlust
  • Ter Leede 0:0 ACV Assen
  • Jong Nijmegen -:- Jong Heerenveen
  • Jong Almere City -:- Jong NAC Breda
  • Jong Den Haag -:- Jong Feyenoord
  • Jong Groningen -:- Jong FC Twente/Heracles
  • Heerenveen U18 -:- PSV U18
  • Ajax U18 -:- Alkmaar U18
  • Sparta Rotterdam U18 2:5 Utrecht U18
  • Zwolle U18 -:- Feyenoord U18
  • Eastern AA 2:1 Kitchee
  • Leeds 4:3 Fulham
  • Manchester Utd -:- Crystal Palace
  • Arsenal -:- West Ham
  • Nottingham 0:2 Cardiff
  • Brentford 3:0 Huddersfield
  • Luton 2:1 Derby
  • Middlesbrough 1:1 Bournemouth
  • Norwich 2:2 Preston
  • Rotherham 0:1 Millwall
  • Sheffield Wed 0:0 Watford
  • Swansea 0:0 Birmingham
  • Blackpool 2:0 Swindon
  • Bristol Rovers 0:2 Ipswich
  • Burton 2:1 Accrington
  • Charlton 1:3 Doncaster
  • Hull 1:0 Crewe
  • Milton Keynes 1:2 Lincoln
  • Oxford Utd 0:2 Sunderland
  • Peterborough 2:1 Fleetwood
  • Shrewsbury 1:2 Northampton
  • Wigan 2:3 Gillingham FC
  • Wimbledon 4:4 Plymouth
  • Carlisle 2:0 Southend
  • Colchester 2:0 Bolton
  • Crawley 1:0 Scunthorpe
  • Exeter 0:2 Port Vale
  • Grimsby 0:4 Salford
  • Leyton Orient 2:2 Mansfield
  • Morecambe 0:5 Cambridge Utd
  • Newport 2:1 Barrow
  • Stevenage 3:0 Oldham
  • Tranmere 0:3 Cheltenham
  • Atherton 0:2 Scarborough
  • Bamber Bridge 1:0 Matlock
  • Basford 0:2 Warrington
  • Buxton 4:2 Radcliffe
  • FC United 1:1 Nantwich
  • Gainsborough 2:0 Hyde
  • South Shields 3:0 Mickleover
  • Stafford 0:1 Ashton Utd
  • Stalybridge 1:1 Lancaster
  • Witton 0:2 Whitby
  • Barwell 1:2 Lowestoft
  • Hednesford 1:4 Stourbridge
  • Hitchin 5:1 Alvechurch
  • Leiston 0:1 Rushall
  • Redditch 1:1 Needham Market
  • Royston 2:2 Banbury
  • St. Ives 1:0 Biggleswade Town
  • Stratford 2:1 Kings Langley
  • Beaconsfield Town 1:2 Poole
  • Chesham 0:0 Gosport
  • Dorchester 1:3 Weston
  • Farnborough 1:3 Swindon S
  • Hayes & Yeading 1:1 Taunton
  • Met. Police 1:1 Yate Town
  • Salisbury 2:2 Hendon
  • Tiverton 5:0 Wimborne
  • Truro 1:0 Harrow
  • Walton Casuals 1:1 Hartley Wintney
  • Brightlingsea 1:2 Margate
  • Carshalton 3:0 Potters Bar
  • Cheshunt 1:0 East Thurrock
  • Corinthian1:2Casuals
  • Cray 5:1 Kingstonian
  • Enfield Town 4:1 Lewes
  • Folkestone 1:2 Worthing
  • Hornchurch 2:1 Merstham
  • Leatherhead 1:1 Horsham FC
  • Chelsea U18 4:1 West Ham U18
  • Manchester Utd U18 2:1 Blackburn U18
  • Liverpool U18 5:0 Stoke City U18
  • Southampton U18 1:2 Crystal Palace U18
  • Tottenham U18 2:0 Arsenal U18
  • Burnley U18 1:2 Wolverhampton U18
  • West Brom U18 3:3 Reading U18
  • Middlesbrough U18 2:3 Derby U18
  • Manchester City U18 2:2 Everton U18
  • Shelbourne -:- Finn Harps
  • Celtic 3:2 Livingston
  • Kilmarnock 2:1 Hamilton
  • St. Johnstone 0:1 Ross County
  • Villarreal 2:1 Eibar
  • Getafe -:- Osasuna
  • Celta Vigo -:- Valencia
  • Mirandes 1:1 R. Oviedo
  • Vallecano -:- Sabadell
  • Orebro Syr. 1:0 IK Frej
  • Brommapojkarna 5:1 IFK Lulea
  • Nykopings 1:1 Karlslunds
  • Karlstad 4:3 IFK Berga
  • Vasalunds -:- Team TG FF
  • Eskilsminne 1:1 Lunds
  • Lindome 6:0 Karlskrona
  • Assyriska IK 4:0 Qviding
  • Oskarshamns 2:1 Tvaakers
  • Torns 3:0 Linkoping City
  • Värnamo 3:1 Skövde
  • Motala 1:3 Trollhättan
  • Umeå 5:4 Notvikens IK
  • Gottne IF 3:2 Taftea IK
  • Ytterhogdals 3:0 Stode
  • Sandviks 0:1 Bodens
  • IFK Ostersund -:- Friska Viljor FC
  • Stockholm Internazionale 0:1 Enkopings SK
  • IFK Stocksund 2:0 Kungsangens
  • Fanna -:- Karlbergs
  • Hudiksvalls -:- Fagersta Sodra
  • Osteraker IFK -:- Kvarnsvedens
  • Upsala -:- Skiljebo
  • Lidingo IFK -:- Enskede
  • Frölunda 5:1 Vinbergs
  • Bunkeflo IF 0:1 IFK Malmo
  • Onsala BK 2:2 Olympic
  • Angelholms -:- Rosengard
  • Arameisk3:0Syrianska
  • Huddinge 0:1 Atvidabergs
  • IFK Eskilstuna 1:2 Forward
  • Rynninge 1:1 Kumla
  • Tyreso 1:2 Gute
  • Assyriska IF -:- Varmbols
  • Trosa-:-Vagnharads
  • Stenungsunds 2:0 Tidaholm IFK
  • Amal 2:2 Vargarda IK
  • Gauthiod 2:0 Karlstad II
  • Nordvarmland -:- Savedalens
  • Oddevold 5:0 Ahlafors IF
  • Lidkopings FK -:- Vanersborgs IF
  • Asarums 1:3 Hassleholms IF
  • Bromolla 3:1 Nosaby IF
  • Husqvarna 1:6 Osterlen FF
  • IFK Hassleholm 2:3 Almeboda/Linneryd
  • Tord 4:0 Kristianstads
  • Dalstorps IF 1:1 Syrianska
  • AIK K 3:1 IF Brommapojkarna K
  • Sandvikens K 1:0 Bollstanas K
  • Hammarby K 2:1 Mallbackens K
  • Lugano -:- Luzern
  • Young Boys -:- Zurich
  • Aarau -:- Wil
  • Basel II -:- Koniz
  • Bavois -:- Nyonnais
  • Breitenrain -:- YF Juventus
  • Cham -:- Sion II
  • Munsingen -:- Bruhl SG
  • Rapperswil -:- Black Stars
  • Yverdon -:- Zurich II
  • Bellinzona -:- Etoile
  • Lausanne II -:- Terre Sainte
  • Echallens -:- Young Boys II
  • La Chaux-:-De
  • Lancy -:- Oberwallis Naters
  • Martigny -:- Chenois
  • Baden -:- Wohlen
  • Goldau -:- Biel
  • Solothurn -:- Muttenz
  • Buochs -:- Delemont
  • Bassecourt -:- Grasshopper II
  • Dietikon -:- St. Gallen II
  • Red Star Zurich -:- Paradiso
  • Tuggen -:- Gossau
  • Wettswil-:-Bonstetten
  • Winterthur II -:- Linth
  • Verona -:- AS Roma
  • Cagliari U19 0:1 AC Milan U19
  • Inter U19 3:0 Sampdoria U19
  • Fiorentina U19 1:2 Bologna U19
  • Genoa U19 3:1 Spal U191:175'Sassuolo U19
  • Lazio K -:- Lady Granata K
  • Volsungur 0:6 Kordrengir
  • Dalvik/Reynir 1:3 Fjardabyggd
  • Selfoss 1:4 Throttur Vogar
  • Vidir -:- Kari
  • Sapporo 0:1 G
  • Sagan Tosu 1:3 Yokohama M.
  • Nagoya 2:1 Kobe
  • C1:2Osaka
  • Shonan 0:3 Shimizu
  • Kashiwa 1:1 Hiroshima
  • Albirex Niigata 0:1 Tokushima
  • Kofu 0:0 Kyoto
  • Yamaga 2:2 V
  • Yamagata 0:2 Kitakyushu
  • Chiba 2:1 Okayama
  • Iwata 2:3 Tochigi
  • Kanazawa 1:2 Avispa Fukuoka
  • Ryukyu 3:2 Mito
  • Kamatamare 0:0 Grulla Morioka
  • Azul Claro Numazu 0:2 Fukushima Utd
  • Blaublitz 4:0 Tottori
  • G2:3Osaka U23
  • Gifu 0:2 Nagano
  • Kagoshima Utd 1:2 YSCC
  • Kunoichi K 3:0 Ehime K
  • HFX Wanderers -:- Valour
  • Cavalry -:- Atl. Ottawa
  • Edmonton -:- York 9
  • Forge -:- HFX Wanderers
  • Hamilton City -:- Brantford
  • Berane 1:2 Arsenal Tivat
  • Bokelj 1:1 Igalo
  • Drezga 1:4 Jedinstvo
  • Grbalj 0:2 Kom Podgorica
  • Mornar 3:0 Ibar
  • Taraz 0:2 Zhetysu
  • Kaisar -:- K. Almaty
  • Kyzylzhar -:- Zhetysu
  • Okzhetpes -:- FC Astana
  • Okzhetpes -:- Taraz
  • Shakhtar K. -:- Taraz
  • Tobol -:- Kaspij Aktau
  • Zhetysu -:- Ordabasy
  • Kairat Academy 2:3 Sdyushor
  • La Equidad 4:0 Chico
  • Atl. Nacional -:- Tolima
  • Patriotas -:- Envigado
  • Pereira -:- Santa Fe
  • Leones -:- Valledupar
  • Real Cartagena -:- Orsomarso
  • Cortulua -:- Atletico F.C.
  • Barranquilla -:- Atletico F.C.
  • Boca Juniors -:- Real San Andres
  • Llaneros -:- Huila
  • Orsomarso -:- Bogota
  • Quindio -:- Fortaleza
  • Tigres -:- Real Cartagena
  • U. Magdalena -:- Leones
  • Valledupar -:- Cortulua
  • Besa Peje 1:4 FC Ballkani
  • Prishtina 3:0 Drenica
  • Sporting San Jose -:- Saprissa
  • Municipal Garabito 1:1 Santa Rosa
  • Cariari Pococi -:- Escazucena
  • Carmelita -:- Cofutpa
  • Puntarenas FC -:- U.C.R.
  • Makedonija GP 2:1 Vardar
  • Rabotnicki 1:1 Struga Trim & Lum
  • FK Korab -:- Vardari Forino
  • Kadino Skopje -:- Vellazerimi
  • KF Gostivar -:- Veleshta
  • Kit Go Pehchevo -:- Tikves
  • Ohrid -:- FK Skopje
  • Pobeda -:- Plackovica
  • Rosoman 83 -:- Sasa
  • Sloga Vinica -:- Kozuv Gevgelija
  • Bregalnica -:- Osogovo
  • Spartaks -:- RFS
  • Valmiera -:- Ventspils
  • FK Liepaja -:- Riga FC
  • Auda 3:1 Lokomotiv Daugavpils
  • Rezekne 2:1 Super Nova
  • Saldus SS/Leevon 0:0 Grobina
  • Banga -:- Kauno Zalgiris
  • FK Panevezys -:- Riteriai
  • Suduva -:- Zalgiris
  • FK Minija 2:2 BFA Vilnius
  • Kauno Zalgiris 2 1:1 Atmosfera
  • Jonava 1:0 Dainava Alytus
  • Differdange -:- Ettelbruck
  • Rodange -:- Hostert
  • Wiltz -:- Union Titus Petange
  • Rackeve 1:6 Ferencvaros
  • Sajobabony 1:2 Eger SE
  • Szarvaskend 1:10 Csakvari
  • Zsambek 2:1 Szabadkikoto
  • Bonyhad 2:3 Monori
  • Abda 0:1 Hodmezovasarhely FC
  • Ajka Kristaly 0:7 Lipot
  • ASR Gazgyar 1:0 Gesztely
  • Balassagyarmat -:- DVTK
  • Balatonfuredi 2:3 Debreceni EAC
  • Bataszek 8:1 Fehergyarmat
  • Bodajk 0:3 Erdi
  • Csornai 1:2 Dabas
  • Diosjeno 0:5 Dorogi
  • DTE 2:1 Korosladany MSK
  • Elore 1:2 Szentlorinc
  • Epitok 0:8 MTK Budapest
  • Felsozsolca 4:1 Varfurdo
  • Fuzesgyarmati SK 1:2 Gardony Varosi
  • Jaszberenyi 1:6 Budaorsi
  • Kabai 2:1pen Nagybajom
  • Kecsked 0:10 Kisvarda
  • Kiraly SE 2:3 Bicskei
  • Kiskunfelegyhazi 1:0 Majosi
  • Kozarmisleny 1:0 Tatabanya
  • Makoi 1:3 Pecsi
  • Matraterenye 0:3 CSO
  • Mezokeresztes 0:11 Zalaegerszeg
  • Mezoturi 1:9 Menfocsanak
  • Mohacsi 0:6 Budafoki
  • Morahalom 0:3 Gyongyosi
  • Mosonmagyarovari TE 0:1 Siofok
  • PTE0:7PEAC
  • Sarbogard 0:3 Kazincbarcika
  • Sarvari 0:3 Kaposvar
  • Szeghalmi FC -:- Szolnoki
  • Tihanyi 0:5 Kecskemeti
  • Vac 1:4 Bekescsaba
  • Duna Aszfalt -:- Debrecen
  • Papai Perutz -:- Győr
  • Johor DT 6:1 Selangor
  • UiTM 2:1 Terengganu
  • Penang 2:1 Kuala Lumpur
  • Perak 2 0:0 Negeri Sembilan
  • ASOM -:- AS Bamako
  • US Bougouni -:- Tombouctou
  • AS Performance -:- Salif Keita
  • Sabana de Mopti -:- Mamahira
  • Mosta FC -:- Gudja
  • Necaxa 0:1 Puebla
  • Mazatlan FC 2:3 Cruz Azul
  • Atlante -:- Venados
  • Inter Playa Del Carmen 2:1 Cafessa
  • Alacranes 2:0 Atl. San Luis 2
  • Zitacuaro -:- Uruapan
  • Leones Negros 2 -:- Tecos FC
  • Ciervos -:- Canoneros Marina
  • Club America K 2:1 Santos Laguna K
  • Al Ahly -:- Misr Elmaqasah
  • CSCA Buiucani 2:1 Zimbru
  • FC Ulaanbaatar 4:0 Ulaanbaatar City
  • Deren 2:2 Khangarid
  • Hantharwady Utd 0:0 Yangon Utd
  • Rakhine United 1:2 Ayeyawady
  • Shan Utd 3:1 Ispe FC
  • Ocotal U20 -:- Diriangen U20
  • Sarpsborg 08 -:- Mjondalen
  • Brattvag 0:0 Floro
  • Senja 1:1 Floya
  • Brattvag -:- Alta
  • Eidsvold -:- Skeid
  • Floro -:- Floya
  • Kjelsås 2:2 Halden
  • Moss 1:3 Fredrikstad
  • Sotra 1:1 Baerum Sportsklubb
  • Arendal 3:1 Notodden
  • Baerum Sportsklubb -:- Notodden
  • Flekkeroy -:- Sotra
  • Nardo -:- Levanger
  • V. Haugesund 1:1 Flekkeroy
  • Brumunddal -:- Nybergsund
  • Brumunddal -:- Ull/Kisa 2
  • Funnefoss/Vormsund -:- Rommen SK
  • Gjovik-:-Lyn
  • Grorud 2 -:- Lillestrom 2
  • Kongsvinger 2 -:- Raufoss 2
  • Lørenskog -:- Elverum
  • Lørenskog -:- Funnefoss/Vormsund
  • Nybergsund -:- Rommen SK
  • Toten -:- Elverum
  • Assiden -:- Tonsberg
  • Flint -:- Assiden
  • Krakeroy -:- Flint
  • Follo -:- Sarpsborg 08 2
  • Halsen -:- Honefoss
  • Krakeroy -:- Honefoss
  • Mjondalen 2 -:- Orn
  • Orn -:- Oppsal
  • IL Express -:- Viking 2
  • Hinna -:- Sola
  • Hinna -:- Donn
  • Mandalskameratene -:- Djerv 1919
  • Sola -:- Vindbjart
  • Staal Jorpeland -:- Vidar
  • Viking 2 -:- IL Express
  • Akra -:- Madla IL
  • Brodd -:- Djerv 1919
  • Mandalskameratene -:- Donn
  • Start 2 -:- Vindbjart
  • Lysekloster -:- Fyllingsdalen
  • Sandviken -:- Lyn
  • Fjora -:- OS
  • Ready -:- Fana
  • Bjarg -:- Brann 2
  • Fana -:- Ardal
  • Fjora -:- Lyn
  • Ready -:- Sogndal 2
  • Sandviken -:- Lysekloster
  • Stord -:- Ardal
  • Stord -:- Fyllingsdalen
  • OS -:- Frigg
  • Tiller -:- Volda TI
  • Tynset -:- Volda TI
  • Aalesund 2 -:- Kolstad
  • Byåsen -:- Orkla
  • Kolstad -:- Melhus
  • Ntnui -:- Molde 2
  • Spjelkavik -:- Melhus
  • Spjelkavik -:- Ntnui
  • Strindheim -:- Traeff
  • Tiller -:- Orkla
  • Traeff -:- Byåsen
  • Tynset -:- Ranheim 2
  • Rana -:- Skjervoy
  • Bodo/Glimt 2 -:- Nordstrand
  • Nordstrand -:- Ullern
  • Skanland -:- Mjolner
  • Skanland -:- Melbo
  • Stabaek 2 -:- Melbo
  • Tromsø 2 -:- Finnsnes
  • Skeid 2 -:- Skjervoy
  • 12 de Octubre 3:1 Sol De America
  • San Lorenzo -:- Diaz
  • Melgar 1:1 U. San Martin
  • U. de Deportes 1:0 Ayacucho
  • Huancayo -:- A. Lima
  • Cusco -:- Cienciano
  • Lechia 4:2 Stal Mielec
  • Legia -:- Gornik Z.
  • Widzew Lodz 2:0 Stomil Olsztyn
  • Sandecja 1:2 Odra Opole
  • Termalica B-:-B.
  • Blekitni Stargard 1:4 Bytovia Bytow
  • Pruszkow 0:2 S. Rzeszow
  • Garbarnia 1:3 Suwalki
  • Skra 1:1 Lublin
  • Pogon Siedlce -:- Hutnik Krakow
  • Swit 0:1 Biala Piska
  • Wikielec 2:0 KS Kutno
  • Concordia Elblag 0:3 Sokol Aleksandrow L.
  • Jagiellonia II -:- W. Mazowieckie
  • Ursus Warszawa 0:2 Bron Radom
  • Blonianka Blonie 2:3 Huragan Morag
  • Grodzisk M. 4:0 Legia II
  • Legionowo 2:0 Wasilkow
  • Skierniewice 4:2 Pelikan
  • Koszalin 1:4 Pogon Szczecin II
  • Unia Swarzedz 0:1 Kotwica Kolobrzeg
  • Chemik Police 0:0 Swinoujscie
  • Gornik Konin 0:3 Pomorzanin Torun
  • Przodkowo 1:2 Nielba Wagrowiec
  • Swit Skolwin 5:0 Gryf Wejherowo
  • Elana Torun 1:1 B. Gdynia
  • Gwardia Koszalin 0:2 Starogard Gdanski
  • Mieszko 1:4 Unia Janikowo
  • Stezyca 0:1 Sroda
  • Jarocin 0:1 Kleczew
  • Polonia Swidnica 0:3 Bielsko
  • Goczalkowice Zdroj 2:3 ROW Rybnik
  • Gornik Z. 2 4:0 Nysa
  • Gwarek Tarnowskie Gory 4:1 Foto
  • Piast Zmigrod 0:1 Sleza Wroclaw
  • Pniowek 1:1 Brzeg
  • Warta Gorzow 0:3 Polonia B.
  • Kluczbork 0:2 Zaglebie 2
  • Biala Podlaska 5:2 Hetman Zamosc
  • Avia Swidnik 5:1 Chelmianka Chelm
  • Orleta Radzyn 0:0 Sandomierz
  • Ostrowiec 1:2 Korona 2
  • Siarka Tarnobrzeg 1:0 Cracovia 2
  • Wisla Pulawy 2:0 Stal Krasnik
  • S. Wola -:- Lewart Lubartow
  • Legia U18 4:1 Cracovia U18
  • Pogon Szczecin U18 4:2 UKS SMS Lodz U18
  • Korona U18 1:2 Arka U18
  • Wisla U18 -:- Gwarek Zabrze U18
  • Guimaraes 0:1 Belenenses
  • Sporting -:- Gil Vicente
  • FC Porto -:- Braga
  • Casa Pia 0:6 Benfica B
  • Arouca 0:0 Leixoes
  • Mafra 1:0 Academico Viseu
  • Covilha -:- CD Cova da Piedade
  • Guimaraes B -:- Felgueiras
  • Sp. Espinho -:- Anadia
  • Leixoes U23 -:- Rio Ave U23
  • U Craiova -:- FC Voluntari
  • CSM Resita 0:0 ASU Poli Timisoara
  • CSM Slatina 2:0 Comuna Recea
  • Mioveni 0:1 Metaloglobus Bucharest
  • Ripensia Timisoara 2:0 Aerostar
  • Ural 1:1 Zenit
  • FK Rostov -:- R. Volgograd
  • SKA Khabarovsk 0:0 Baltika
  • Tomsk 1:3 Volgar
  • Chertanovo M. 0:3 F. Voronezh
  • Sp. Moscow 2 2:1 Veles Moscow
  • Yenisey -:- T. Moscow
  • Nizhny Novgorod 3:0 Yaroslavl
  • Orenburg 0:0 Akron Togliatti
  • D. Bryansk 1:0 Tekstilshtik
  • Omsk 0:4 Samara
  • Biolog 1:1 Anzhi
  • Krasnodar 3 0:1 Kuban
  • Libertas 2:0 Pennarossa
  • Murata 1:2 Domagnano
  • Tre Penne 4:0 Fiorentino
  • Backa 0:0 Napredak
  • Metalac 1:1 Mladost
  • Radnicki Nis 0:0 Cukaricki
  • Din. Vranje 2:3 Buducnost Dobanovci
  • IMT Novi Beograd 0:1 Radnicki 1923
  • Radnicki Pirot 0:1 Kabel Novi Sad
  • Zeleznicar Pancevo 2:1 Kolubara
  • Jagodina -:- Trayal Krusevac
  • DPMM -:- Tanjong Pagar
  • Hougang -:- Albirex Niigata
  • Pohronie -:- Sered
  • Trencin -:- Nitra
  • Trnava -:- Z. Moravce
  • Ruzomberok -:- Michalovce
  • Banska Bystrica 4:4 L. Mikulas
  • Dubnica 0:2 Puchov
  • Komarno 1:0 Bardejov
  • Trebisov 1:0 Samorin
  • Skalica -:- Poprad
  • Kalna n. Hronom 0:0 Imel
  • Povazska Bystrica -:- Zlate Moravce
  • Giraltovce -:- Mladost Kalsa
  • Spisska Nova Ves -:- Presov
  • Cadca 3:1 Lip. Stiavnica
  • R. Sobota -:- Kalinovo
  • Bahon -:- Malacky
  • Bernolakovo -:- Slovan Most
  • Inter Bratislava -:- Tomasov
  • Bravo 0:0 Koper
  • Beltinci -:- NK Krka
  • Drava -:- Dob
  • Fuzinar -:- Bilje
  • Krsko -:- Rudar
  • Primorje -:- Smartno
  • Triglav -:- Radomlje
  • Al-:-Ahly Merowe
  • Al Wadi -:- Al
  • Hay al-:-Arab
  • Merreikh El-:-Fasher
  • Ahli Khartoum -:- Alfalah Atbra
  • Al-:-Merreikh
  • Hilal El-:-Fasher
  • Khartoum -:- Hilal El Obied
  • Al-:-Nahda
  • Faizkand 1:1 Dushanbe 83
  • Istaravshan 4:0 Regar
  • Lokomotiv Pamir 3:2 CSKA Pomir Dushanbe
  • Tanzania Prisons 1:0 Namungo
  • Kagera Sugar 0:1 Young Africans
  • Police Tero 1:1 Ratchaburi
  • Suphanburi -:- Pathum United
  • Buriram -:- Rayong FC
  • Chonburi -:- Samut Prakan City
  • Nakhon Ratchasima -:- Trat FC
  • Port MTI FC 0:1 Pathum United
  • Bangkok Utd 2:1 Suphanburi
  • Prachuap -:- Muangthong
  • Chiangmai Utd 1:0 Sisaket
  • Ranong -:- Chainat
  • Thai Navy 3:1 Uthai Thani
  • Thai Navy -:- Customs Utd
  • Customs Utd 2:0 Kasetsart
  • Kasetsart -:- Uthai Thani
  • Nakhon Pathom -:- Samut Sakhon
  • Ranong 1:2 Chiangmai FC
  • Ayutthaya Utd 1:2 Lampang
  • Phrae -:- Khonkaen Utd.
  • Taichung Blue K 6:2 New Taipei K
  • Hualien K 3:3 Taoyuan K
  • Kaohsiung K 1:0 Taipei Bear K
  • Gençlerbirliği 0:0 Konyaspor
  • Denizlispor 0:0 Trabzonspor
  • Tuzlaspor 1:0 Balıkesirspor
  • Oleksandriya 0:2 Vorskla
  • Inhulets 1:1 Desna
  • Dyn. Kyiv -:- Lviv
  • Karpaty -:- Chernihiv
  • Dinaz Vyshgorod 5:1 Nyva Vinnytsya
  • Nikopol 0:2 Metal Kharkiv
  • Real Pharma 0:2 Cherkashchyna
  • Zorya U21 2:3 Shakhtar U21
  • Rukh Lviv U21 1:1 Kolos Kovalivka U21
  • Olimpik Donetsk U21 -:- Minaj U21
  • Plaza Colonia -:- Penarol
  • Cerro Largo -:- Fenix
  • Tacuarembo 1:2 Sud America
  • Central Esp. 3:2 Rampla Juniors
  • Al Ramtha -:- Al Hussein
  • Al Wehdat -:- Al Jazeera Amman
  • Al Ramtha -:- Shabab Al Ordon
  • Al Salt -:- Al
  • Al Wehdat -:- Sahab
  • Giannina -:- AEL Larissa
  • Panathinaikos -:- Smyrnis
  • Panetolikos -:- AEK
  • About Us





    Vole Sport has been established by Arif GÖZOGLU who is an ex-football player. He has been grown in Galatasaray, played in Fenerbahçe and other Turkish Super league teams. In 2001 he finished his football career as player but continued to provide teams’ summer, winter camps and tournaments.

     

    Our company is based in Antalya – Turkey and offering inbound and out bound destinations with luxury accommodation, UEFA standard fields and professional service by VOLE SPORTS.

     

    During winter in Antalya Region we offer most top hotels for pre-season with high quality friendly games. Antalya is one of the most popular region for winter camps with its cool climate and location.Every year more than 2000 teams are having their pre-season camps in Antalya

     

    During summer we are offering inbound destinations; Erzurum, BoluEsentepe, Nevşehir. Outbund; Slovenia, Austria, Nederland. In all destinations VOLE SPORTS stuffs are accompanying to the teams during their stay for maximum service  

    The company is settled on football principles to provide the best for any team from any division.

     

    Our first aim is to create a positive and efficient atmosphere to make teams ready before season or during pre-season.

    We always conceder ourselves like we are a member of your team. We believe the one who knows what you need, will be the best solution to be your camp partner.

     

    From VOLE SPORTS to professionals.

     

    Arif Gözoğlu & Adnan Sezgin

     

    tursab

    °